D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 z nami to będzie PRIME Ronaldinho
1
@Sulimo no nie wiem, kibol nie wbiega na murawe, by się do słupka przypiąć.
1
kibole jedank mądrzejsi są.
9
Do grudnia może na plus wyjdą.
10
Każdy na La Rambli po wygranym sparingu:
https://zapodaj.net/images/5b1306a94e0f0.jpg
10
Bracia Garcia jak ja ich uwielbiam.
11
Piękny jest Joan Garcia.
1
A co jeśli Eric już zawsze będzie strzelał bramki?
2
Dobrze, że kupili tego szwedzkiego Messiego, bo YAMAL już po karierze.
0
Nic nie wygramy w tym sezonie.
4
Ten mecz do najbardziej zaszyfrowany mecz w historii, chyba tylko z dronow Dawida Szwargi da się go obejrzeć.
0
@partymaker nie to Barca, nowe koszulki.
0
Po dzisiejszym dniu, to z 3 osoby na La Rambli zostaną przez bany o transmisje.
0
@clyde koń zwa... a nie.
1
@Barceloniarz987 TV Republika
1
@Derean spytaj @BOCZEK
4
@Kaktusek gorzej tego składu przedstawić nie mogli.
2
@JohnKennedy a daj spokój, tyle tych multikont robią.
2
ale ewidentnie Barcelona zbiera na pensje Rashforda, że takie ceny dają za sparingi.
6
I bardzo dobrze, krótko z nimi, tylko legalne transmisje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
21
@Prorokk a myślałem, że finał LM, dzięki
0
@pioz123 ta i przewala na głupoty i tak.
1
@Astad pamiętam jak to oglądałem i myślałem, że go zabił wtedy.
1
@FcPortoFan1999 Robert Demjan robiący króla strzelców.
0
@Sergio_Devils a następne chyba na DAZN
5
@Lionel_Messi10 nadal, 99.9% ludzi może walić tyle sterydów co on, a i tak nie podniosą nawet 400kg.
1
@Kgorecki2500 brawo Kgorecki
18
Jaka to była abstrakcja xD
0
@4drian0 ten stres przy instalacji xD
1
@mordini123 Eleven chyba na początku też za darmo był.