D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz kto wybrał drużyny do tego Pucharu Gimpera.
29
"Jak oni się tam znaleźli."
19
Puchar Gampera > Liga Mistrzów
0
"Co on pierd*li z tej kartki...
0
Opalił się ten Lewandowski.
7
mame nie teraz, ruszyła maszyna.
4
To Fermin czy Ronaldinho?
2
Idziemy po tryplet.
2
Rashford na sprzedaż, póki coś wart.
2
Gracias Inigo Martinez!
1
@Kgorecki2500 no i nic dziwnego, że upały w następnym tygodniu z Czech to przyjdzie.
4
Jest forma.
9
Efekty widać, Tusk blokował ciepło.
https://x.com/cwelonmask/status/1954267902934167608
3
@Hshdhrhdh introwertyk, strasznie męczą mnie ludzie.
1
@clyde tylko po co?
12
No i elegancko:)
2
@NeroTFP1 Adriano w PES 06
https://media1.tenor.com/m/uMM4m-H_Ds8AAAAd/mcmahon-crying-he-was-special.gif
5
i tak się to kręci w Barcelonie.
6
@Encore był bez garnituru? I co jeszcze, może w nim nie śpi?
0
@draxidox a czy na fotelu da się pływać po jeziorze? No właśnie.
1
@NeroTFP1 i jeszcze piszę się przez ch a nie h.
3
A wy dalej bez jachtów przed domem?
4
@fejkenq no załamani, bo odchodzi piłkarz, którego dało się lubić, więc nic dziwnego, że przykro jest.
17
Dzięki za wszystko szefie.
5
Andrzej co gotuje xD
4
ale mi wieczór się smutny zrobił, dlaczego Inigo? Mój ulubiony piłkarz :(
7
@Eklerek a czemu nie? 13 bramek w LM, w Bundeslidze ponad 20 a Isak?
4
@Laminedependencia a który polityk nie jest wyreżyserowany?
9
@Comentateiro no dobra, ale np. kwota wolna od podatku, każdy chętny do wprowadzenia a Pan Tusk nie chce swojej obietnicy spełnić.
3
@Konradowskyy Nawrocki jest Prezydentem niezależnym i obywatelskim.