1

@Jakchcesz kto wybrał drużyny do tego Pucharu Gimpera.

29

"Jak oni się tam znaleźli."

19

Puchar Gampera > Liga Mistrzów

0

"Co on pierd*li z tej kartki...


0

Opalił się ten Lewandowski.

7

mame nie teraz, ruszyła maszyna.

4

To Fermin czy Ronaldinho?

2

Idziemy po tryplet.

2

Rashford na sprzedaż, póki coś wart.

2

Gracias Inigo Martinez!

1

@Kgorecki2500 no i nic dziwnego, że upały w następnym tygodniu z Czech to przyjdzie.

4

Jest forma.

9

Efekty widać, Tusk blokował ciepło.

https://x.com/cwelonmask/status/1954267902934167608

3

@Hshdhrhdh introwertyk, strasznie męczą mnie ludzie.

1

@clyde tylko po co?

12

No i elegancko:)

5

i tak się to kręci w Barcelonie.

6

@Encore był bez garnituru? I co jeszcze, może w nim nie śpi?

0

@draxidox a czy na fotelu da się pływać po jeziorze? No właśnie.

1

@NeroTFP1 i jeszcze piszę się przez ch a nie h.

3

A wy dalej bez jachtów przed domem?

4

@fejkenq no załamani, bo odchodzi piłkarz, którego dało się lubić, więc nic dziwnego, że przykro jest.

17

Dzięki za wszystko szefie.

5

Andrzej co gotuje xD

4

ale mi wieczór się smutny zrobił, dlaczego Inigo? Mój ulubiony piłkarz :(

7

@Eklerek a czemu nie? 13 bramek w LM, w Bundeslidze ponad 20 a Isak?

4

@Laminedependencia a który polityk nie jest wyreżyserowany?

9

@Comentateiro no dobra, ale np. kwota wolna od podatku, każdy chętny do wprowadzenia a Pan Tusk nie chce swojej obietnicy spełnić.

3

@Konradowskyy Nawrocki jest Prezydentem niezależnym i obywatelskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?