1

Kiedyś to były Puchary, w sierpniu już mieliśmy spokój a tak to trzeba teraz grać.

2

rok trenował, żeby tak kopnąć xDDD

2

Co jeśli Polski zespół już nie przegra w Pucharach?

0

Jan Piotr Nsame.

2

ten Nsame kozak, a Feio tak szybko go odpalił.

0

@tomek8756 fanatyk Realu Madryt

2

@kubix05 GOAT komedii

3

@Eklerek przynajmniej wyścig będzie ciekawszy.

8

Opanowali do perfekcji wyciąganie kasy od staruszków.


0

@Ku84fcb Rodri

0

@Tridente2015 faktycznie xDDD
Mój mózg o 8 rano...

0

@Eto'o9 R10 I kupili mu tylko 30 prezentów a w zeszłym roku było 31.

1

@FcPortoFan1999 no i się znowu kończy.

0

@Colon akurat oglądam xD

0

@Popitek12 Tryplak: Podtrzymaj mi piwo

0

@mordini123 właśnie, mógł doznać kontuzji, ale może nie jest ona aż tak poważna + żeby wykorzystać walizkę, to nie musi być w 100 % sprawny.

0

@Popitek12 boję się, że z Rollinsem to work i wróci skasować walizkę na Punku.

1

Czyli jednak Diaz nie do nas.

1

@VegetaPolska czyli Jerzy Chojnicki wyrzucony?

3

@Jakchcesz tak, ale się zmienił xD

8

Prime telewizji sportowej, wracałem że szkoły, odpalałem Orange Sport i czytałem na pasku co tam się w sporcie dzieje.

1

@Pawlak1992 WWE Unreal

3

@Kondziubarca przyjdą wybory to będą znowu mi do tyłka wchodzić

1

@barcanawieki szkoda, że bez Stuhra

0

I gdzie ja teraz będę słuchał najlepszego programu o ekstraklasie.

27

Piękne to jest xD

2

I ten plakat w tle xD

1

@Tasde najgorzej jak im coś spadnie, to dźwięk jakby właśnie bomba walnęła.

2

@Roobo Prime Inigo widzieliśmy rok temu, nie wiem czy da się to przebić, forma perfekcyjna.

8

@Encore co łączy białego człowiek z ciemnkoskorym?
Oboje nie chcą wychowywać czarnego dziecka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?