D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rakitić, wiem zrobił dużo dla klubu, ale nikt tu za zasługi grać nie może a obecnie porusza się jakby miał szczudła zamiast nóg, Gomesa nie będę hejtował, bo dostałbym bana a po 2 pewnie byście mnie zjechali, że śmiałem Cracka obrazić
19
Dobrze, ze zmienił Gomesa musi odpoczywać nasz Crack...
5
Messi mecz a'la Ronaldo na pustaka i z karnego
4
I po raz kolejny można powiedzieć:
Epika, liryka, Rakitic z Gomesem
0
Ale to jest śmieszne obrońcy rozgrywają piłkę a pomocnicy poszli sobie na kawę... Mam dość tego środka pola!
2
no jak Real ma taką pomocą to się nie dziwie oni jedna przyśpieszenie, jedno dotknięcie i już mają setkę a tu podania w bok i tyle
0
no niestety biega jakby miał wóz węgla na plecach, ciekawe czy Lucho będzie mu kazał cały sezon grać czy pójdzie po rozum do głowy i ściągnie Palencie
6
no znakomicie gra pare celnych podań w bok na tle Leganes, świetnie wygląda
0
No to wyśli zmotywowani i pokazują sportową złość... Widzę ze wniosków nadal nie wyciągnęli
18
czepiamy się Paco Alcacera, ale jak ma się pokazać jak nawet w takim meczu nie gra i znając Lucho to wejdzie w 80min albo i wcale jak z Alaves... Grając raz na 2 miesiące to i nawet Lewandowski by nic nie pokazał.
2
a co Borussia nie ma pieniędzy i nie wydaję na transfery? Wszyscy mają pieniądze i je mogą wydawać a w RBL zainwestowali w młodych graczy a nie gwiazdy światowego formatu
3
tego to życie nie rozpieszcza, kolejny raz tak długi uraz...
3
dla mnie tak silny, szybki z dobrym dosrodkowaniem i niezłym dryblingiem na obecną chwilę chyba najlepsza opcja
0
To może zamiast na boisko wysłać go do psychologa jak ma problemy z pewnością siebie
97
Dla ludzi z dystansem xD
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/16830821_466885503701856_6782903013733588986_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=18c11be95ebdab45a43af4357425fa2a&oe=5946B65E
0
ale świetnie ta Sevilla gra
1
Lekcję u CR11 procentuja widzę
0
Dobra jak juz Real strzelił to życzę im jeszcze 2 bramek, bo postawiłem z handicapem 2:0 na nich.
0
Isco jest swietny, ale po co było go kupować...
0
Uffff wszyscy tylko nie Krystyna, bo boli podwójnie
2
Ronaldo :o Nie no podmienili go jak nic
1
Ten Diop zaczyna swój koncert...
1
Mirosławski xD a jak byl inny mecz to powiedział, ze sędzia powinien puścić grę, bo by było ciekawiej a teraz wielki obrońca milimetrowych spalonych...
18
Hahahahaha a nie mówiłem 5 sekund transmisji a on juz mówi o przewadze Realu i meczach zaległych xD
0
Zdaje mi się za serio, bo on często odpisuje
0
Prędzej w duchy uwierzę niż w to, że powalczą z Realem
16
Glik xD
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/16797330_1222838687799857_122649310711693334_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=49194c96248fbca99c063d8fe9a0a4c1&oe=593DA12A
9
Juz za chwile od Mirosławskiego w pierwszych 5 sekundach transmisji dowiemy się jaka jest strata Barcelony do Realu
1
Oceniasz Gameiro po tym jednym meczu? Przecież od Października on bramki w lidze nie strzelił i jakoś go nie hejtowales a teraz wielkiego piłkarza z niego robicie
0
Tylko szkoda, że on sam nie chciał do nas przyjść