1

Rakitić, wiem zrobił dużo dla klubu, ale nikt tu za zasługi grać nie może a obecnie porusza się jakby miał szczudła zamiast nóg, Gomesa nie będę hejtował, bo dostałbym bana a po 2 pewnie byście mnie zjechali, że śmiałem Cracka obrazić

19

Dobrze, ze zmienił Gomesa musi odpoczywać nasz Crack...

5

Messi mecz a'la Ronaldo na pustaka i z karnego

4

I po raz kolejny można powiedzieć:
Epika, liryka, Rakitic z Gomesem

0

Ale to jest śmieszne obrońcy rozgrywają piłkę a pomocnicy poszli sobie na kawę... Mam dość tego środka pola!

2

no jak Real ma taką pomocą to się nie dziwie oni jedna przyśpieszenie, jedno dotknięcie i już mają setkę a tu podania w bok i tyle

0

no niestety biega jakby miał wóz węgla na plecach, ciekawe czy Lucho będzie mu kazał cały sezon grać czy pójdzie po rozum do głowy i ściągnie Palencie

6

no znakomicie gra pare celnych podań w bok na tle Leganes, świetnie wygląda

0

No to wyśli zmotywowani i pokazują sportową złość... Widzę ze wniosków nadal nie wyciągnęli

18

czepiamy się Paco Alcacera, ale jak ma się pokazać jak nawet w takim meczu nie gra i znając Lucho to wejdzie w 80min albo i wcale jak z Alaves... Grając raz na 2 miesiące to i nawet Lewandowski by nic nie pokazał.

2

a co Borussia nie ma pieniędzy i nie wydaję na transfery? Wszyscy mają pieniądze i je mogą wydawać a w RBL zainwestowali w młodych graczy a nie gwiazdy światowego formatu

3

tego to życie nie rozpieszcza, kolejny raz tak długi uraz...

3

dla mnie tak silny, szybki z dobrym dosrodkowaniem i niezłym dryblingiem na obecną chwilę chyba najlepsza opcja

0

To może zamiast na boisko wysłać go do psychologa jak ma problemy z pewnością siebie

0

ale świetnie ta Sevilla gra

1

Lekcję u CR11 procentuja widzę

0

Dobra jak juz Real strzelił to życzę im jeszcze 2 bramek, bo postawiłem z handicapem 2:0 na nich.

0

Isco jest swietny, ale po co było go kupować...

0

Uffff wszyscy tylko nie Krystyna, bo boli podwójnie

2

Ronaldo :o Nie no podmienili go jak nic

1

Ten Diop zaczyna swój koncert...

1

Mirosławski xD a jak byl inny mecz to powiedział, ze sędzia powinien puścić grę, bo by było ciekawiej a teraz wielki obrońca milimetrowych spalonych...

18

Hahahahaha a nie mówiłem 5 sekund transmisji a on juz mówi o przewadze Realu i meczach zaległych xD

0

Zdaje mi się za serio, bo on często odpisuje

0

Prędzej w duchy uwierzę niż w to, że powalczą z Realem

9

Juz za chwile od Mirosławskiego w pierwszych 5 sekundach transmisji dowiemy się jaka jest strata Barcelony do Realu

1

Oceniasz Gameiro po tym jednym meczu? Przecież od Października on bramki w lidze nie strzelił i jakoś go nie hejtowales a teraz wielkiego piłkarza z niego robicie

0

Tylko szkoda, że on sam nie chciał do nas przyjść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?