2

"strzeliłem bramkę a Ty Isco co zrobiłeś?" xD

1

Najbardziej liczę na przyjaciół z Atletico, oni tak by tego nie sfrajerzyli...

1

a nam oczywistego karnego nie zagwizdał z Villarrealem...

0

no kurna który włączył?!

9

"każdy głupek trafia w słupek" xD

0

nie chce wiedzieć co się dzieję na fioletowej xD

5

o matko Cheryshev mam nadzieję, że jest zgłoszony i nie pauzuję za kartki

3

coś niesamowitego!!!
I teraz te bramki Messiego mogą być na wagę Mistrzostwa!

28

Uwaga ogłoszenie!:

Kto nie ogląda niech nie włącza, bo wiemy jak się to kończy :D

0

może być to najpiękniejszy piłkarski wieczór!

16

Nadal widać nasze słabości, ale dziś najważniejsze było zwycięstwo, bo nawet w kosmicznej formie na Calderon nie było łatwo. Dziś wygraliśmy to charakterem i mam nadzieje, ze to będzie takie pozytywne kopnięcie na resztę sezonu.

A teraz niech żółta łódź podwodna zatopi Real!

32

Messi jak zakończy karierę to powinni mu pomnik postawić tak wielki jak Camp Nou.

10

"Po boisku biega 22 zawodników a na końcu zawsze decydujący jest Leo Messi"

D10S!

0

Ter Stegen jedyny, który nie zawodzi, jak to się wszystko pozmienialo

2

Nie powinno być gola nie kompromitujmy się...

1

Czemu znowu kombinuja z koszulkami i dziś gramy w jakiś Biało-czerwonych?

0

Ale przy 3-4-3 teoretycznie jest więcej zawodników w środku, ale nadal zero jakości

3

A pomocy jak nie było tak niema...

2

albo to wypali i Lucho będzie uwielbiany albo będzie to przysłowiowy gwóźdź to trumny. Jestem pozytywnie nastawiony, jeśli oczywiście jest to 3-4-3 a nie 4-3-3 z Mathieu na LO

0

Myślę, ze nawet Messi po wojaku by takiego składu nie wystawił

10

Ten dzień trzeba zapisać w kalendarzu, brak Rakiticia i Gomesa. Lucho jak ty mi zaimponowałeś w tej chwili, jednak chyba czyta La Ramble :D

0

Mathieu serio? Nic do niego nie mam, ale mamy 2 LO a on wystawia Mathieu...

1

1. Trener
2. Trener
3. Trener
4. Tak

1

będzie o 2:00

0

+porażka Realu i idealny dzień

0

Jedynie do Barcy B, lepiej dla niego jak zostanie w Ajaxie

0

Najważniejsze, ze Kot 5 xD

0

Czas przerzucić się na bierki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?