D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"strzeliłem bramkę a Ty Isco co zrobiłeś?" xD
1
Najbardziej liczę na przyjaciół z Atletico, oni tak by tego nie sfrajerzyli...
1
a nam oczywistego karnego nie zagwizdał z Villarrealem...
0
no kurna który włączył?!
9
"każdy głupek trafia w słupek" xD
0
nie chce wiedzieć co się dzieję na fioletowej xD
5
o matko Cheryshev mam nadzieję, że jest zgłoszony i nie pauzuję za kartki
3
coś niesamowitego!!!
I teraz te bramki Messiego mogą być na wagę Mistrzostwa!
28
Uwaga ogłoszenie!:
Kto nie ogląda niech nie włącza, bo wiemy jak się to kończy :D
0
może być to najpiękniejszy piłkarski wieczór!
15
Football Manager xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q86/s480x480/16996003_1244647142239848_3860382635322323982_n.jpg?oh=bcadf4772af692f78fe27316b6e97129&oe=5930500F
72
Thiago Alcantara na Fb :D
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/16996151_397418057300943_1770805103887242436_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=b257964687909dbeb32ffbdf869a0bdd&oe=592A5087
16
Nadal widać nasze słabości, ale dziś najważniejsze było zwycięstwo, bo nawet w kosmicznej formie na Calderon nie było łatwo. Dziś wygraliśmy to charakterem i mam nadzieje, ze to będzie takie pozytywne kopnięcie na resztę sezonu.
A teraz niech żółta łódź podwodna zatopi Real!
32
Messi jak zakończy karierę to powinni mu pomnik postawić tak wielki jak Camp Nou.
10
"Po boisku biega 22 zawodników a na końcu zawsze decydujący jest Leo Messi"
D10S!
0
Ter Stegen jedyny, który nie zawodzi, jak to się wszystko pozmienialo
2
Nie powinno być gola nie kompromitujmy się...
1
Czemu znowu kombinuja z koszulkami i dziś gramy w jakiś Biało-czerwonych?
0
Ale przy 3-4-3 teoretycznie jest więcej zawodników w środku, ale nadal zero jakości
3
A pomocy jak nie było tak niema...
2
albo to wypali i Lucho będzie uwielbiany albo będzie to przysłowiowy gwóźdź to trumny. Jestem pozytywnie nastawiony, jeśli oczywiście jest to 3-4-3 a nie 4-3-3 z Mathieu na LO
0
Myślę, ze nawet Messi po wojaku by takiego składu nie wystawił
10
Ten dzień trzeba zapisać w kalendarzu, brak Rakiticia i Gomesa. Lucho jak ty mi zaimponowałeś w tej chwili, jednak chyba czyta La Ramble :D
0
Mathieu serio? Nic do niego nie mam, ale mamy 2 LO a on wystawia Mathieu...
1
1. Trener
2. Trener
3. Trener
4. Tak
1
będzie o 2:00
0
+porażka Realu i idealny dzień
0
Jedynie do Barcy B, lepiej dla niego jak zostanie w Ajaxie
0
Najważniejsze, ze Kot 5 xD
0
Czas przerzucić się na bierki