11

Gameiro, co za hattrick w 5 minut :o

4

Mirosławski to deb.. Jeśli to było powodem usunięcia Stanowskiego...

2

A po czym stwierdziłes, że nie umie? Po tym że nie grał? Lucho go nie wystawial a jak gral to nie gral jakoś dramatycznie. Jak o Gomesie mówimy, że potrzebuje czasu a zagrał już sporo spotkan a Douglas ile zagral z 8? I co on juz czasu nie potrzebował?Każdy już potrafił stwierdzić, ze się nie nadaje?

2

Mirosławskiemu nie podobało się chyba ze Stanowski jest za Barca i teraz będzie program Święcicki prowadził

1

Suarez też grał w średniaku i co? Nie jest zawodnikiem światowej klasy?
Villa genialne statystyki w Valencii dostał nawet nominacje do Złotej Piłki w tym twoim "średniaku"

0

To dałeś przykład, Villa światowej klasy zawodnik, ukształtowany, który na wszystkich frontach pokazywał, ze jest genialny a Gomes, młody zawodnik, na którego liczymy ze się rozwinie

1

Zgadzam się, ja krytykuje ich za obecną postawę głównie Gomesa, bo powiedzmy sobie szczerze jest za co, ale myślę że on ma potencjał na dobre granie, tylko trzeba z niego ten potencjał wydobyć

0

Myślę, ze Sampaoli nikogo by nie skreślil (no może Mathieu) i dal szansę tym czy dysponuje obecnie Enrique, tylko postarał by z nich wyciągnąć maksa, bo myślę ze Gomes czy Paco mają potencjał większy niż prezentują obecnie (Paco ciężko oceniać jak gra raz na 2 miesiące)

1

Nawet jakby wygrał wszystko to wątpię, ze zostanie. Praca w Barcelonie bardzo odbija się na zdrowiu, ciągła presja, wysoko postawiona porzeczka, bo dla niektórych tryplet to minimum

0

To Droga wolna jak będzie focha strzelał że raz czy drugi nie zagra, dobro klubu najważniejsze a nie pojedynczy piłkarz, moze Arda tez by chciał pograć a jak więcej będzie dawał siebie niż Neymar, to wybór jest prosty

44

Hahaha skąd te ceny? Przy naszym zarządzie to musisz tam przecinki powstawiac między liczbami...

13

Sampaoli na temat plotki o trenowaniu Barcelony:
"Kto wie, co się może zdarzyć jutro."

1

No nie mogę to cena za Gomesa jeszcze bardziej śmieszna się wydaje...

1

Conte to światowa półka trenerów a Mourinho już dawno ze swoimi pomysłami się wypalił

0

"To wszystko wina sędziego, to on nam biegać zakazał"

12

Schone chyba nie ogarnia, bo w wywiadzie mowi, ze szanują 1 punkt, ale mogli wywieźć 3 xD

0

No to przepraszam ja zrozumiałem 17, może dlatego, ze wiedziałem ze ma 17 i mniw to rozsmieszylo. Wybaczcie mój błąd

7

Luźna guma, bez spiny i grania kogoś kim nie jesteś

101

"Wchodzi 17-letni syn Kluiverta, który za tydzień kończy 20"
Szpaku xD

5

Świetny występ Kluiverta, wiele kilometrów w nogach nic dziwnego ze zszedł

1

Odijdja to jest piłkarz kapitalny, Hasi sprowadził kocura na nasze boiska

15

myślę, że nie myślisz... (zejdź na ziemię to koszt z 200mln jak nie lepiej a mamy 20 na transfery)

0

może dlatego, że gra w USA? xD

0

coo chcesz ja specjalnie przełączyłem na TVP żeby się pośmiać xD

0

byłem, a to w ogóle była inna sytuacja, mieliśmy chorego trenera a zespół musiał prowadzić Roura...
Ps. Ja nie zacząłem kibicować dlatego, że Barca wygrywała tylko dlatego, że mieli coś innego niż wszyscy czyli inni kupują my grami wychowankami, dla mnie trofeów mogłoby tyle nie być, ale byśmy prowadzili piękną idea, którą nam naznaczono.

0

Nie wiem moze pamietasz taki mecz z Chelsea w LM i gral Cuenca, który wybitnym zawodnikiem nie był a trenerem byl Guardiola który mial jaja w sumie i wczesniej jak wprowadzil Busquetsa, każdy się pukal w głowę co on robi jest lepszy Yaya i co? Stal się legenda tego klubu.

2

Wielka szkoda, że wybory na Prezydenta wygrał Bartomeu a nie Laporta, sam sobie psuł opinie, ale myślę, że główny czynnikiem, którym się socios kierowali był tryplet. Laporta jest zwolennikiem La Masii i myślę, że za jego kadencji piłkarze rezerw byliby wykorzystani w I składzie. Wolałbym, aby po boisku biegał np. Alena czy sprzedany Grimaldo. Wtedy nawet porażka 4:0 tak by nie bolała, bo po boisku biegali by cules z krwi i kości. La Masia się wypaliła? Szkoda, że nikt im szansy nie daje, tylko kupuję piłkarzy za grube miliony i blokuję im miejsce, którzy dają 0 jakości.

8

tak naprawdę to śmieliśmy się z Douglasa a on aż tak tragiczny nie był jak tu się piszę, ok nie grał wybitnie, ale też meczu nie zawalił a szans za dużo nie dostał, żeby się ograć a przychodził z innego kontynentu a nawet Neymarowi przystosowanie zajęło trochę czasu a Gomes na tle Herculesa nie wygląda dobrze, gra praktycznie w każdym meczu a progresu nie widać a można powiedzieć, że zaliczył nawet regres, bo na początku potrafił chociaż prostą piłkę przyjąć...

3

chodziłeś do szkoły z Ter Stegenem i Neymarem ? xD

1

szkoda, że tylko takie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?