DJ6

1

@BonusKiller przyjmijmy że był świadom pozycji Cancelo ;)

DJ6

5

Gdyby dokładność szła w parze z pasją Raphinhi to by miał z 5 goli i 3 asysty

DJ6

7

No nieźle nam się Cancelo rozkręca, wygląda lepiej niż jak był tu poprzednio

DJ6

5

Pedri na ławce, brawo

DJ6

1

@mati15d oby, bo raczej nie ma potrzeby go trzymać

DJ6

0

A już miałem besztać młodego, a tu reszta spieprzyła

DJ6

0

@BISHBASHBOSH w sumie gra jak zwykle

DJ6

0

@tarantino10 trudno wykańczać akcje, jak się w nich nie uczestniczy bo wszystko takie szybkie

DJ6

0

@bboy44 no w sumie nic, bo i tak piłka odbiła się jak od słupa i to była kolejna z wielu strat

DJ6

4

Złe przyjęcie i kolejny spalony, dawajcie mu tą umowę na 10 lat

DJ6

0

Ale Sevilla żebrze o gwizdek

DJ6

0

Tampony napuchnięte do granic pewnie

DJ6

1

Mocno bojaźliwa gra z piłką, mnóstwo zmarnowanych okazji do przyspieszenia i podań prostopadłych

DJ6

6

Każda z tych opcji ma poważne wady, z tych nazwisk zdecydowanie najlepszym piłkarzem jest Kane, ale kwestia wieku mocno podważa sens tego wydatku.
Alvarez to druga najlepsza opcja pod względem poziomu, ja bym ją nazwał "opcją Davida Villi", ale fakt że gra znacznie gorzej w tym sezonie, oraz kosmiczna cena również nie powodują entuzjazmu.
Guirassy jeśli utrzymałby jeszcze formę, to może byłby najbardziej rozsądną opcją z tych czterech, ale piłkarze z Afryki lubią sobie zwolnić tempo po 30-stce.
Thuram wydaje się najsłabszym piłkarzem z całej puli, ale gdyby udało się wynegocjować niższą kwotę, to też można przemyśleć.
Ogólnie rzecz biorąc to kiepska pora na kupowanie napastnika, ale nie mamy wyjścia.

DJ6

0

Jak najbardziej za, jego rozwój się zatrzymał i tak jak Araujo wykazuje się niską inteligencją boiskową.
Stał się bardzo przeciętny z predyspozycjami do wylewów i kontuzji.
Największym problemem jest pytanie kto za niego?

DJ6

0

@TridenteMSN Po tak długiej kontuzji? Marne szanse, ale proszę bardzo, niech i tak będzie, nie będę narzekał ;)
ps. nieprawda*

DJ6

1

Według mnie Rashford nie dał powodów do dalszej współpracy, ok udało mu się zrobić niezłe liczby na początku, ale to już było dawno temu, a teraz statystyki dostosował do obrazu gry, który prezentował cały czas.
Obawiam się że ze względu na charakter jego gry Raphinha będzie łapał coraz więcej urazów i potrzebujemy więcej niż zagubionego zmiennika, potrzebujemy następcy.

DJ6

6

Wspaniałe wieści, ale niestety na tą chwilę to żadne wzmocnienie, wróci do formy pod koniec sezonu.
Samo posiadanie go do dyspozycji może być dużym zastrzykiem motywacyjnym, witamy z powrotem Gavi

DJ6

0

@Midast świeczki na ołtarzyku św. Roberta odpalone? :D

DJ6

35

Nie no chłopa odcięło, City grało fatalnie i dosłownie rozłożyło nogi przed zdziesiątkowanym Realem, nie daliście żadnych argumentów żeby się temu przeciwstawić, Real w lidze bez sędziów ledwo zipie, a tu nagle są niesamowici, no tak...

DJ6

0

Cena za Alvareza to w ogóle nie nasz pułap, w mojej ocenie prócz napastnika potrzebujemy też środkowego obrońcę (obv) i pomocnika, który jest w stanie zastąpić Pedriego, bo Olmo i De Jong kompletnie nie czają tej roli i są do niej wyraźnie za słabi (ten drugi to w ogóle niech już sobie pójdzie), Alvarez jest bardzo dobry, ale nie za te pieniądze.
Myślę że na tą chwilę Kane nam najbardziej pasuje, wzrost siła, a do tego rozegranie, technika i ciężka praca, problemem jest wiek, trudno powiedzieć jak długo będzie w stanie grać na takim poziomie, kupować go na jakieś 2 lata z nadzieją że ktoś inny pojawi się na horyzoncie jest naiwne i ryzykowne.

DJ6

0

Można mu dać odpocząć, to nie obrona zawaliła.

DJ6

1

@Peciak W kościółku lewandowskim podobają mi się też ciągłe porównania do innych zawodników jakby to miało jakieś znaczenie.
Zagrał słabo to i dostał taką ocenę, nie po raz pierwszy i nie ostatni, gdyby inny zawodnik zagrał tak samo, też taką by dostał, no ale w tej bezkrytycznej, hipokrytycznej brei szuka się jedynie spisków przeciw jedynie panującemu idolowi.

DJ6

4

Przestańcie szukać typów, którzy są bezużyteczni gdy gra się nie klei, mamy już takich dwóch.

DJ6

2

Nie wiem po co City wychodziło na boisko, nie zrobili nic żeby wygrać, za to aktywnie pomagali Realowi strzelać, to nawet nie stało obok piłki nożnej.

DJ6

2

Jesu rasizm.....

DJ6

2

Jakie to są placki, paraolimpiada :D

DJ6

1

@JanuszKorwinMikke to nie Real gra wybitnie, dzisiejsze City to by chyba nawet Jagiellonia przeszła

DJ6

2

City chyba zazdrościło wczorajszemu Tottenhamowi, bo poziom bliźniaczo podobny

DJ6

1

To już Bilbao nas docisnęło nieskończenie mocniej niż te patałachy, to jest żart że to jest topka w Anglii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?