DJ6

12

Warto wspomnieć że z tą kontuzją poszedł sobie z partnerką na karnawał, jeśli ktokolwiek myśli że on kiedykolwiek się zmieni to radzę ściągnąć różowe okulary.
Świętowałem dzień w którym odszedł i byłbym mocno rozczarowany, gdyby wrócił.

DJ6

0

@RymsonPL jak schabowy do ziemniaczków w niedzielę

DJ6

6

Kto powie Olmo że granie takiej kombinacyjnej piłki nie ma sensu z tak surowym, niewidomym i nieświadomym piłkarzem jak Lewandowski?

DJ6

2

Wygląda to fatalnie wielka szkoda że taki zawodnik nam się zupełnie rozsypał, szykuje się cały sezon w plecy.

DJ6

0

@Bossmantoja Christensen w formie to kandydat do wyjściowego składu, więc na pewno by się przydał.

DJ6

0

Spokojnie Arthurze i tak nie trafisz do Realu, chyba że do mycia podłóg, na nasze nieszczęście się nabraliśmy i daliśmy ci grać tą paraolimpiadę na Camp Nou.

DJ6

1

@Fake69 To możliwe, ale trzeba by jeszcze uzdrowić drabinkę płacową i zaprzestać takich "biznesów" jak Roque czy Olmo

DJ6

0

@fantom102 temat skomplikowany, także tak w dużym skrócie - nadal za mało ucięte, nadal wydajemy za dużo. Dużą wskazówką jest tu różnica między kontraktem Lewandowskiego, a Martineza, kolejny rok Lewandowskiego jest już wpisany w koszta, a Martineza nie, to dodatkowy, nowy wydatek, którego Barcelona póki co nie mieści.

DJ6

0

@Murazor Ok, widzę że mocno rozszerzasz spektrum rozmowy i mijasz się trochę z tematem. Zwiększenie tego limitu było potrzebne wcześniej i było też obiecane wcześniej, wspominasz o zawodnikach, z którymi przedłużyliśmy umowy, zapominając że Gavi gra wciąż na środku zapobiegawczym, bo jego umowa wciąż się nie mieści w budżecie, Araujo musiał zaszantażować odejściem, bo Barcelona wciąż zwlekała z negocjacjami, a wszystkie negocjacje zostały dodatkowo storpedowane sprowadzeniem Olmo.
Sprowadzenie tych trzech zawodników było szastaniem pieniędzmi uzyskanymi pod zastaw, kiedy drużyna potrzebowała więcej tanich uzupełnień składu jak Christensen, czy Aubameyang, które dałyby czas na rozwój ogromu talentu jaki mieliśmy w szkółce, ostatecznie tylko transfer Raphinhi można rozważać w kategorii tych niezbędnych, mogliśmy się obyć nawet bez Kounde, bo choć dziś gra wspaniale, to była to opcja luksusowa (dodatkowo przez niezdecydowanie Xaviego i kontuzje przez dłuższy czas nikt, łącznie z zawodnikiem, nie wiedział jaka jest jego docelowa pozycja), której nie musieliśmy wybierać, transfer Lewandowskiego nie broni się do dziś, gdyż mieliśmy wówczas kilku napastników oferujących różne opcje gry, a w Barcy Flicka, która generuje mnóstwo sytuacji wielu innych napastników osiągało by podobne wyniki za mniejsze pieniądze, nie prezentując przy tym takich braków technicznych i w rozegraniu, które prezentuje od samego początku gdy tu przybył.
Więc tak, decyzje Laporty, często marketingowe, spowodowały zwolnienie procesu powrotu do elity, według mnie okres w którym trenował Xavi został zmarnowany i na koniec byliśmy sportowo niemal w punkcie wyjścia.

DJ6

0

@Murazor to powinno już być załatwione jak staraliśmy się o Williamsa, tak to z resztą przedstawiał wówczas sam Laporta kolejnymi obietnicami bez pokrycia, wyniki sportowe nie mają tu nic do rzeczy. Liderem jesteśmy dzięki Flickowi, bo skład jest niemal identyczny, a Olmo ma znikomy wkład w ten stan rzeczy.

DJ6

1

@Emerald Sąd nie uznał jeszcze niczego, tak jak napisał kolega wyżej środek zapobiegawczy ma jedynie chronić zawodników, nie klub, więc pisanie że na ten moment Barcelona ma rację nie jest prawdą.
A LaLiga kopie, bo została już w ten sam sposób oszukana z Barca Studios

DJ6

0

No fajnie, tylko tak o pół roku za późno.

DJ6

0

@rodineusz sam przyznajesz że gdyby nie karny to nic by nie strzelił, fakt

DJ6

1

@Jasiorro66 doprawdy nie wiem jak ci ludzie oglądają te mecze XD

DJ6

0

@mariuszxc dokładnie, jest ok, bo każdy ok napastnik strzeliłby podobną ilość bramek przy tylu patelniach.

DJ6

5

Arcyważne trzy punkty, ale mecz z naszej strony naprawdę słaby, chociaż Rayo postawiło ciężkie warunki.
Raphinha i Balde zagrali ok przez pierwsze 20 minut, potem słuch po nich zaginął.
Pedri zdecydowanie najlepszy chociaż w pierwszej połowie też popełnił kilka błędów, jednak prócz pewnej pomocy w defensywie Gavi i De Jong nie dali mu praktycznie żadnego wsparcia.
Yamal również miał występ pełen nieudanych dryblingów, słabych strzałów i strat.
O Lewandowskim to już nie mam siły pisać, czy on ma stopy z kauczuku że mu ta piłka odskakuje za każdym razem na 30 metrów?
Zostawialiśmy też mnóstwo miejsca w obronie i całe szczęście Rayo tego nie widziało.
Bardzo niewygodny rywal, ale to nie usprawiedliwia bardzo słabej postawy większości zawodników.

DJ6

1

Dobra czym częściej oglądam powtórkę, tym bardziej przychylam się do decyzji sędziego ze spalonym. Ale faul Cubarsiego...no zdecydowanie mógł być

DJ6

0

@Bossmantoja myślę że samo to że go trzymał wystarczyło, kwalifikacja jako udział w akcji mimo że to by i tak nic nie zmieniło, bardzo śliska decyzja, zawstydzająca szczerze mówiąc

DJ6

0

@Bossmantoja nie, nie miał

DJ6

0

@vincentPL doszedłby? Gdzie?

DJ6

0

@giacomoleopardi tyle że Martinez nie mógł nic w tej akcji zrobić, moim zdaniem gol

DJ6

0

@Bossmantoja moim zdaniem bez sensu interpretacja, Martinez nie ma szans niczego zrobić

DJ6

0

@szyper chyba zakwalifikowali Ntece udział w akcji, bo zatrzymywał Martineza, który raczej nie miał szans tam interweniować

DJ6

1

Gdyby to nam tak anulowali bramkę, to stadion by właśnie płonął

DJ6

3

Upiekło się z Atletico, to mu zamknęli jadaczkę tutaj, bardzo dobrze, byle częściej, tym bardziej że Vinicius powinien być regularnie wyrzucany z boiska, dlatego zagrali kartą rasizmu, bo wiedzą że on się nigdy nie opanuje, ale lato z radiem im się kończy.

DJ6

26

Chociaż jedno z tych kontuzji wyszło na dobre, zmusiły Xaviego do szukania ratunku w rezerwach i teraz mamy takie perełki, ktoś wreszcie ruszył głową i ich zabezpiecza.

DJ6

1

@Tarins zadziwia mnie jak wiele osób myśli że tylko Lewandowski jest w stanie strzelać tyle bramek w takiej Barcelonie ;)

DJ6

0

@Danielos8 pewnie tak, ale obaj są na szczycie drabinki płacowej

DJ6

1

Isak to potencjalnie idealny napastnik dla Barcelony ze wszystkich aktywnych zawodników, ale taki ruch wymagałby konkretnych sprzedaży, pierwsi na myśl przychodzą Fati i Lewandowski, a i pewnie to by nie wystarczyło, być może Torres też chciałby odejść bo takie przyjście Isaka oznaczałoby, że Barcelona nie widzi go ponad zmiennika i zapchajdziury.
Ultra ciężki transfer, również dzięki zakupowi luksusowego rezerwowego Olmo za kupę siana kiedy trzeba było siedzieć cicho, jak dla mnie sfera marzeń - nic więcej.

DJ6

3

@seeba @LinekMichal Panowie, można śmiało przyjąć że obaj macie rację :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?