DJ6

0

@Barcatroll Fort jest kontuzjowany z tego co kojarzę, ale i bez tego by pewnie nie pograł.

DJ6

49

Tego meczu to się nawet nie da ocenić, brakowało tylko lądowania kosmitów i Maryli Rodowicz.

DJ6

0

@Classik10 Przestrzenie były od samego początku, piłka błyskawicznie trafiała pod nasze pole karne, głęboka obrona Benfici zaczęła się gdy zaczęło im brakować sił.

DJ6

0

@addept @aarroo76 @prestigiacomo No właśnie nie widziałem momentu gdzie był Raphinha kiedy Torres mu podawał

DJ6

17

Mecz którego chyba nikt się nie spodziewał, absurd gonił absurd.
To był fatalny mecz Barcelony, jeden z najgorszych w ostatnich latach, ale jednocześnie jeden z najlepszych jeśli chodzi o walkę o do końca.
Będzie ogromna burza o tą ostatnią bramkę, ja myślę że tam był i faul Lopeza i spalony Raphinhi, ale z tym drugim to musiałbym to jeszcze raz zobaczyć.
Natomiast trzeba też przyznać że mieliśmy ogromne szczęście, dwa karne i bramka na 3:2 która zdarza się właściwie tylko w ligach amatorskich.
Martwi mnie fatalna postawa w obronie, kiepska organizacja, mnóstwo nieporozumień i gigantyczne przestrzenie.
Wróciło nam wiele problemów z przeszłości i myślę że wiele nich wynika ze zmęczenia, więc ciężko tu coś zmienić z taką ławką.
9 bramek, co za cyrk :D

DJ6

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem tak absurdalny mecz.
Mamy dziurawą grę w obronie - jaka reakcja? De Jong XD
Pedri jest osamotniony w rozegraniu - reakcja? Lopez...

DJ6

0

Na razie wygląda to fatalnie, wpadki Szczęsnego i kompromitująca postawa Lewandowskiego na pewno najbardziej się wyróżniają, ale cała reszta wygląda niewiele lepiej. Yamala zjada frustracja, nie wychodzi mu nic i przestał myśleć, Raphinha został schowany do kieszeni, a w obronie zostawiamy mnóstwo przestrzeni, co Benfica doskonale widzi, ale na szczęście nie umie tego w pełni wykorzystać, bo wynik byłby już nie do odrobienia.
Myślę że pierwszym do zmiany jest Gavi, dajmy szansę Torre, pomyślałbym też nad Garcią w miejsce Casado

DJ6

6

Nie bronię Szczęsnego, ale czy był tam kontakt w ogóle z zawodnikiem Benfici?

DJ6

0

@olo_red Ja także i męczy mnie usprawiedliwianie naszych słabych meczy sędziami.
Nawiasem pisząc w tej akcji Kounde nie miał szans dobiec do piłki nawet jakby go nikt nie pilnował.

DJ6

0

@olo_red wmawiaj to sobie dalej ;)

DJ6

2

@martool2 Nie wspomniałby o tym gdybyśmy wygrali

DJ6

1

No masz rację Joan, ale zremisowaliśmy przez to że zawiedliśmy, nie przez sędziego.

DJ6

4

@slayer tak jak latem, tak i teraz to nie była kwestia sportowa, o ile w sierpniu chodziło o medialny szum, tak teraz chodziło o uniknięcie finansowej katastrofy, kwestia sportowa nie obchodziła szwagrów od samego początku

DJ6

0

@Patryk1998 Tak gdybać to sobie możemy ;) I tak, taktycznie z nami wygrali, grali w ten sam sposób przez cały mecz i osiągnęli co chcieli.

DJ6

10

@Lisek Deco i Laporta

DJ6

0

@BORO_12 z tym topem to też się tak do końca nie zgodzę, Olmo to typ piłkarza który gra dobrze gdy idzie dobrze, kiedy są takie mecze jak ten wczoraj to znika.
Chłop ma umiejętności ponadprzeciętne, ale jest nierówny nawet jak jest zdrowy.

DJ6

2

Najważniejsze że przez chwilę latem Barcelona była na pierwszych stronach, nie ma to jak transfery marketingowe ;)

DJ6

0

Cóż, Getafe jak najbardziej zasługuje na spadek z taką grą, to nie ma nic wspólnego z piłką nożną, dlatego wczorajszy remis jest dla nas powodem do wstydu, bo pokonali nas taktycznie i mentalnie.

DJ6

0

@Allblacks86 więc nie mamy o czym więcej pisać

DJ6

0

@Allblacks86 nie zrozumiałeś, ale nie dziwi mnie to, nie trzeba mieć 90% posiadania piłki żeby wygrać, Getafe jest od nas słabsze praktycznie pod każdym względem, ale mimo to zremisowali, bo mieli nie lepszy, lecz skuteczniejszy plan na ten mecz, to że my nie potrafiliśmy tego planu zniwelować to tylko nasza wina, bo mamy wszelkie narzędzia żeby wygrać. Nie po raz pierwszy gramy z Getafe, doskonale wiemy jak grają mimo to mieliśmy tylko jedną koncepcję którą męczyliśmy do samego końca. W żadnym wypadku nie jestem fanem takiej gry, według mnie jest obrzydliwa i śmierdzi Mourinho na kilometr, ale faktem jest że to oni zrealizowali swój plan od a do z, a my polegliśmy mimo przewagi, szczególnie w sferze mentalnej.

DJ6

0

@Allblacks86 W tym że zagrali swoje od początku do końca, wjechali nam na psychikę i osiągnęli to co chcieli, mecz był pod ich dyktando.

DJ6

2

Mimo ogromnej przewagi w posiadaniu i technice (może poza Lewandowskim i Balde), to Getafe było po prostu lepsze, zagrali swoje od pierwszej do ostatniej sekundy, doskonale wiedzieli jak to będzie wyglądać, wciągnęli nas w swoją grę i wraz z upływem czasu widać było że zyskują przewagę, bo nasza bezsilność i niedokładność wyraźnie postępowały.
Balde za swoją postawę powinien dostać bana na grę na kilka spotkań, jeszcze trochę i by się popłakał, niepoważne i nieprofesjonalne, nie po raz pierwszy z resztą.
Mentalnie Getafe nas zjadło, w drugiej połowie przestaliśmy wierzyć że cokolwiek nam wyjdzie, a oni śmiali się nam w twarz, chyba tylko Pedri nie odpuścił przez cały mecz.
Przy straconej bramce oczywiście Pena mógł się zachować lepiej, ale według mnie największą winę ponosi Araujo, mimo że Getafe nie miało tam przewagi liczebnej, to jego zła decyzja spowodowała dziurę, którą łatał Kounde, a przy dobitce Araujo już zupełnie się pogubił.
Spodziewałem się ciężkiego meczu, żadne odkrycie przy Getafe, ale nie spodziewałem się takiej porażki na płaszczyźnie mentalnej.

DJ6

0

Araujo idzie do piłkarza, który jest kryty przez Cubarsiego, Kounde to widzi i idzie kryć zawodnika którego zostawił Araujo, piłka idzie do zawodnika, którego zostawił Kounde, Araujo już zupełnie traci głowę i zostawia zawodnika, do którego wcześniej ruszył i ten mając bliżej do piłki od Cubarsiego strzela bramkę

DJ6

2

@AxelF twój heroiczny wysiłek jest daremny, nikt się z tobą nie zgadza

DJ6

0

@Ronad10 Nie piszę o różnicy między Barcą a CSD, a tym komunikatem, a wypowiedzią Laporty, co z resztą wyraźnie napisałem.

DJ6

0

@Ronad10 no nie do końca jasno, bo to oświadczenie i jego wypowiedź się różnią, a CSD odnosi się do czegoś innego.

DJ6

0

@Ronad10 Czyli nie wierzysz Laporcie? ;)

DJ6

0

Niby poufne, ale Laporta kilka dni temu powiedział że dostaną 300mln :D Jedyna nowa informacja to że miejsc poszło 475, sam Laporta przyznał że z tą wymaganą dokumentacją to było niby tak, ale nie do końca, bo był wymóg potwierdzenia przelewu przez La Ligę i fakt że nie powołali się na to we wniosku o środek zapobiegawczy sprawia, że sami uznają ten argument za niewystarczający.

DJ6

0

@sepek To jest ryzyko, ale z założenia chcemy go zatrzymać, przetrzymanie do końca sezonu wynika z tego żeby zobaczyć czy dalej będzie się łamać

DJ6

0

@sepek Pod ścianą bo byłby w styczniu przyszłego roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?