DJ6

1

@JarekS dlatego też liczę na te powroty kontuzjowanych :D

DJ6

0

@gaviypedri68 no kiepsko mu idzie, ale został i nie wiemy czy i kiedy odejdzie, więc jeśli go mamy to czemu nie sprawić żeby był przydatny? Mamy najlepszy klimat do budowy zawodnika od dawna, niech nawet będzie solidnym zmiennikiem, to już będzie dużo. Jednym z powodów braku jego sprzedaży był brak zainteresowania i niska wartość, więc nawet przy ewentualnej propozycji byłaby ona tak niska że bylibyśmy dramatycznie stratni. Dlatego jeśli nie pyknie na tyle żeby był ważny w kadrze, to chociaż odbudujemy tą wartość i zainteresowanie i odejdzie w jakiś godny sposób dla klubu.

DJ6

1

@JarekS Też tak uważam i cieszy mnie przede wszystkim zaangażowanie na boisku, oni też wiedzą że to ich szansa i że teraz dużo wcześniej można wejść w dorosłą piłkę niż kiedyś.
Potencjał jest ogromny i musimy tym tylko mądrze operować, mam nadzieję też że będziemy tym razem uważać żeby ich nie zajechać fizycznie i psychicznie.

DJ6

2

@JarekS Musimy tylko przetrwać do momentu wyleczenia się kontuzjowanych i mamy głębię składu jak należy. Wiem że to zdecydowanie za wcześnie, ale trochę mnie ekscytuje myśl i pytanie, jakby w tym wszystkim odnalazł się Fati?

DJ6

8

@JarekS Kiedy napisałem to podczas tourne w Stanach, to się niektórzy gotowali :D

DJ6

2

@Pawel1985 Jeżeli myślisz że bez Olmo by tego nie było, to odleciałeś ;)

DJ6

5

Co tu się wydarzyło, ale nas Barcelona pomiziała, to był dosłownie masaż tajski z finiszem, więcej takich pieszczot proszę :D
Co tu dużo mówić, może i rywal słaby, ale skala zmiażdżenia niebotyczna, właściwie nikt nie grał słabo, a Raphinha wreszcie pokazuje pazurki i możemy zauważyć jak bardzo się dusił w poprzednim układzie.
Cieszy mnie też bramka Torresa, potrzebujemy głębi składu, więc niech się buduje.
Prawdziwy koncert, o ile to będzie mile widziane, to nie potrzebujemy aż takich dewastacji, utrzymajcie tylko tą energię Panowie, a będziemy w niebie.

DJ6

3

Nie mam żadnych wątpliwości, zmiana trenera była tutaj kluczowa, o ile prawdziwa weryfikacja jeszcze przed nami, to różnica w grze i podejściu jest kolosalna.
Oby tak dalej, taka energia jest bardzo potrzebna i można rzec że Flick osiąga to pomimo pracy Deco i zarządu (oraz pecha z kontuzjami).

DJ6

0

Oczywiście że głównie winię za to Laportę i zarząd, ale nie wybielajmy tutaj Deco, który bardzo długo męczył się ze sprzedażami, które również bardzo wpłynęły na nasze możliwości i nie był też w stanie ruszyć dotychczasowych, zawyżonych kontraktów.
Także cała saga z Roque idzie w dużej mierze na konto Deco.
Ogólnie to jedno z najdziwniejszych i najsmutniejszych okienek jakie pamiętam, generalnie częściowo robimy to, co powinniśmy zrobić dwa lata temu i robimy to tylko dlatego ze nie mamy innego wyjścia...oczywiście z wyjątkiem transferu Olmo, który może i przyniesie nam korzyści sportowe, ale biorąc pod uwagę wszystko z tym związane, to był to szalony, wybitnie ryzykowny pomysł, w którym nie brano chyba w ogóle niczego pod uwagę prócz marketingu i własnego ego.
No i ten nieszczęsny defensywny pomocnik, no ja nie wiem co się jeszcze musi wydarzyć, żeby ogarnęli ten temat, tyle lat skrajnej niekompetencji w tej kwestii.

DJ6

0

@Herbert np, do sprowadzenia Taha

DJ6

0

@Patryk1899 Mało kto pamięta, ale rok temu, na początku sezonu i do momentu kontuzji był naszym najlepszym, środkowym obrońcą, wszedł w sezon z drzwiami, więc jakaś szansa jest.

DJ6

1

Jeżeli nie może przynieść żadnych wymiernych korzyści w sferze FFP to nie ma to sensu, jest to też ostatnia szansa dla Garcii żeby zaistnieć w Barcelonie, dość niespodziewana w kontekście ostatnich wydarzeń, niestety istnieje też ryzyko że to była też jedyna szansa aby dostać za niego porządne pieniądze, bo jeśli nie pyknie, to oczywistym będzie spadek wartości i zainteresowania, ale nie mamy wyjścia, musimy się zabezpieczyć.
W tym wszystkim najbardziej mnie cieszy że nie zanosi się na powrót Kounde na środek obrony.

DJ6

0

@Hasszz O tym pisałem ;)

DJ6

0

20 mln XD Ciekawe z czego XD

DJ6

1

Znakomity to był plan odpuścić kupno defensywnego pomocnika, mimo że to była paląca kwestia już od lat. I nie, świetna forma Williamsa tego nie usprawiedliwia, to był po raz kolejny przerost formy nad treścią i karmienie ego.
Takich meczy jak ten wczorajszy, to Olmo będzie musiał mieć bardzo dużo, żeby udowodnić sensowność takiego transferu, bo nie pokazał nic czego nie mógłby nam dać Pedri, Gundogan, czy nawet Lopez.

DJ6

0

Jaką te półmózgi mają nierozwiązaną kwestię jeszcze? Sami sobie przecież odpowiedzieli, Williams nie chciał przychodzić do klubu na krzywy ryj i nie wierzył w obietnice Barcy że zdąży go zarejestrować, więc zamiast czekać do ostatniej chwili pewnie wolał się normalnie przygotować do sezonu w normalnym klubie, Olmo był bardziej ugodowy, dlatego przyszedł, ale jego rejestrację też dokonano rzutem na taśmę i teraz mamy tego konsekwencje, bo nawet nie możemy awaryjnie nikogo sprowadzić za Bernala.

DJ6

1

@mightyanaldevastator Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie oglądałem żadnego, więc się nie wypowiem, wiedzę czerpałem z artykułów :D
Co do Taha, to uważam że to całkiem spoko opcja, ludzie nie zauważają że mamy mnóstwo niesamowitego talentu, który potrzebuje okrzepnąć, zamiast robić im co chwila próby ognia.
Dlatego doświadczeni i solidni piłkarze powinni być moim zdaniem preferowani, aby dać im czas i przestrzeń na rozwój, zamiast ciężkiego zajeżdżania jaki mieli Pedri, czy Gavi, zaawansowany wiek jest tu wręcz atutem, bo chodzi o to żeby ich rozwijać, nie blokować, dlatego też uważałem że kandydatura Kante była jak ulał pod Bernala.

DJ6

0

No co tu dużo mówić, dramat, dla chłopaka, dla klubu i dla nas, bo myślę że zyskał sympatię wszystkich kibiców. Jak wypadnie nam Casado, to oficjalnie nie mamy nikogo, kto mógłby tam grać. Nie trzeba było długo czekać na konsekwencje transferu Olmo...

DJ6

0

@Gandalf55 jak to było piękne to ci zazdroszczę w życiu ;)

DJ6

2

Wymęczone 3 punkty po brzydkim meczu bez historii, teraz najważniejsze pytanie co z Bernalem?

DJ6

8

Panie i Panowie, odpalamy szampany, oficjalnie Joao's nie wracają!

DJ6

1

27 sierpnia - 4 dni przed zamknięciem okienka transferowego: Barcelona przedstawia La Lidze CZĘŚĆ kontraktu z Nike.

Fangirls Laporty: OMGOMGOMG LAPORTA MISTRZ, CHCE MIEĆ Z NIM DZIECI, SZACH MAT KRYTYCY, PATRZCIE JAK ON TO ROZGRYWA, WY GRACIE W WARCABY, ON GRA W SZACHY HASZTAGMUREMZALAPORTA

To ci sami, którzy uwierzyli, że to Flick zrezygnował z Gundogana dwa tygodnie przed zamknięciem okienka, podczas gdy problem rejestracji Olmo rósł wykładniczo - tak, te dwie sprawy w ogóle nie miały związku, to decyzja trenera i plan Barcy :D

DJ6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

DJ6

3

Ciekaw jestem czy Martin pokaże nam dlaczego został, czy dlatego że Flick go woli, czy też dlatego że Valle wzbudza większe zainteresowanie? Osobiście uważam że obaj są super, ale szkoda że to Valle odchodzi, bo wydaje się że daje więcej konkretów w ataku nawet od Balde

DJ6

0

@MatBac1991 jak będzie, ale to tłumaczy te ruchy na teraz i raczej zaprzecza kupnu jakiegoś środkowego obrońcy w tym okienku.

DJ6

0

@MatBac1991 Może i nie jest, ale albo on, albo Olmo (w jego przypadku od stycznia) nie będą mogli grać, jeśli nie wygenerujemy kolejnych przychodów, jak sprzedaż Garcii.

DJ6

4

Wątpię żeby sprzedaż Garcii dała nam zasadę 1:1, jednym ze scenariuszy jakie mi się tu rysują, to sprzedaż Garcii po to aby ponownie zarejestrować Christensena i wypożyczyć Pubilla, po to aby Kounde mógł łatać środek obrony jeśli Martinez, albo Cubarsi się posypią.

DJ6

0

@challenger Ani razu nie stwierdziłem że ktoś nie ma prawa do swojej opinii, więc nie mam z czym się pogodzić ;)

DJ6

0

@challenger to żaden sekret, temat został już dobrze przedstawiony przez mądrzejszych ode mnie, w tym twoich redakcyjnych kolegów, którzy nie kojarzą się z dziennikarzami Sportu, czy też Mundo Deportivo, stąd moje pytanie, czy rozmawiacie ze sobą ;)

DJ6

2

Fajne te kontuzje, takie akurat pod transfery... Albo wciskamy kit, bo transfer jest już dopięty, a przecież czas leczenia tego urazu jest "nieprzewidywalny", więc akurat po podpisaniu umowy by mu przeszło, albo naprawdę jest kontuzja i wtedy moją ciekawość rozbudza czy te 15 mln od Girony jest jeszcze aktualne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?