DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@challenger Obieciałem? Nic nie obiecałem, ciekawa prowokacja :D Pytam, bo nie chce mi się powtarzać ;)
0
@challenger a to w redakcji nie rozmawiacie ze sobą?
0
@maikeru te numerki dzisiaj już nie mają znaczenia, straciły wszelką wartość
0
@maikeru no jakoś nikt go nie chciał, sam nie wiem czemu
0
@normasubiektywna No przecież to miałem na myśli :D Ale z tym przed 31 sierpnia to bym się jednak nie zapędzał :D
0
@19Macio93 Najprawdopodobniej to Barca wypuszczała to jako jeden z wielu przykładów propagandy, ale to nie miało nic wspólnego z rzeczywistością, bo Nike za ten proces wydaje się bardzo cięte na nas, dyktuje warunki i robi pod górkę jak może.
Natomiast sprawa z Barca Studios się ruszyła, ale stanowczo za późno, bo w tym momencie żeby to miało znaczenie, to musielibyśmy dostać już ostatnią ratę, tymczasem są nawet doniesienia że dostaliśmy dopiero połowę pierwszej.
1
@19Macio93 w trakcie ubiegłego sezonu mówiono o potrzebie redukcji pensji o 200mln, nawet jeśli udało się zmniejszyć tą potrzebę, to jednak bez dużej sprzedaży, która nie nastąpiła, bez bonusu od Nike, który zniknął z horyzontu i bez całkowitej płatności za Barca Studios musimy się ratować pierdyliardem mniejszych i różnymi innymi fikołkami jak ten
0
Wygląda na to że bez sprzedaży Garcii nie da się zarejestrować Olmo, więc ziomale rozważają 88 rozpaczliwy plan ratowania wizerunku, jeśli to prawda to mamy naprawdę bardzo ograniczone pole manewru, tak jakby nie było nas stać na takie fanaberie ;)
0
Niech idzie do Blancos, to ewidentnie profil psychologiczny na ten klub, a i słyszałem że mają braki na lewym skrzydle
1
Atletico nas pięknie wyczekało, po raz kolejny, tym razem to wręcz mistrzostwo na miarę Bayernu z Coutinho, ale przez błędy przeszłości nie mieliśmy tu żadnych argumentów, a i nie ma w klubie żadnych magów żeby tu coś lepszego wyczarować.
1
Serce rośnie, kiedy się to czyta
2
Plus tej sytuacji jest taki, że nie grozi nam powrót Cancelo, być może i Chiesa byłby błędem i tu też mamy nieplanowany parasol ochronny.
Trzeba pamiętać że to wszystko jest przez Barcelonę całkowicie i absolutnie zaplanowane, która "stawia na młodość i pressing kosztem Gündoğanów" XD
1
Wszystko to fajnie brzmi, tylko że to nie były powody pozbycia się Gundogana
1
Dobry mecz, ciężki początek, ale potem już poszło, znów znakomicie Kounde, jest już od dłuższego czasu jednym z naszych asów, tytaniczna praca Raphinhi, oczywiście sporo przy tym niedociągnięć, ale bez niego nie byłoby dziś 3 punktów.
Bernal kolejny egzamin zdany, oby tak dalej, bo kadrowo tam leżymy.
Trochę szkoda że Torres zszedł tak wcześnie, bo grał obiecująco, jeśli wiemy że nie odejdzie, to budujmy go kiedy możemy.
Cóż można napisać.... Yamal - Williams 1:0 :D
4
Ech, szkoda tego karnego, wina Cubarsiego ewidentna, ale przynajmniej równie duża po stronie Balde.
Za mało Pedriego, miał kilka momentów, a potem zniknął.
Na szczęście Bernal daje radę, kilka razy nawet się wyróżnił.
Imponuje Torres, duża aktywność i realne zagrożenie, zasłużył na bramkę, Raphinha nawet bardziej.
Yamal tradycyjnie jedzie na grubo.
Ciekawa 1 połowa, czekam na więcej :D
Lewandowski nawet nieźle, ale bardzo kiepsko w sytuacji ciężko wypracowanej przez Yamala i Raphinhę, fatalne przyjęcie, kiepski strzał i oczywiście klapki na oczach (Torres).
1
@Adddi szanuję w opór Twój komentarz :D
0
@Elvisek coś ci się pomerdało, nikt się nim nie martwi, został sprowadzony za potężny hajs i ma grać, tego oczekujemy. Jeśli się tego nie spodziewał, to on i jego agenci to banda idiotów
2
Co za koszmar, przedłużenie kontraktu i brak obowiązku wykupu, to się nigdy nie skończy, a wszystko dlatego że jesteśmy jeszcze bardziej zdesperowani niż zwykle, a Atletico tradycyjnie trzyma naszą głowę w szkolnym kiblu.
0
Kurde, nasz najlepszy obrońca obok Kounde na tą chwilę... Oby Cubarsi wrócił do formy, bo obawiam się że sprzedaż Garcii jest nieunikniona. Bernal też będzie musiał ostro spiąć zadek
5
@TomekJastrzebski "Kiedy opuszczasz to miejsce i spędzasz rok gdzie indziej, jak to było w moim przypadku, to wtedy doceniasz ten klub nawet bardziej. Zdajesz sobie sprawę z tego co miałeś, jak wspaniały to był czas, jak wielki jest to klub – najlepszy na świecie." - Między wierszami ;)
1
@Comentateiro jest napisane* :D
19
Guardiola nie znasz się, on nie pressuje i ogólnie jest stary i niedołężny, wejdź na La Ramblę to ci wytłumaczą jaki z ciebie amator i jak to Flick z niego zrezygnował, bo daj spokój, on nic nie biega i jest suaby
0
@Tridente2015 a ja po coś odpowiedziałem, nawiązując do Twojej odpowiedzi
4
@Tridente2015 Dzięki że skopiowałeś i wkleiłeś 1/4 całości ;)
16
Trzeba przyznać że Ernest ciut zaorał :D
0
Dawajcie Yamala z dopłatą, do tego może jeszcze Fermin.
Pewnie bzdura, to jest równie realne jak bonus od Nike przed końcem sierpnia.
0
Jak pomyślę o tym że mogliśmy to wszystko zrobić chociaż z miesiąc temu i bez Olmo, to mielibyśmy i Williamsa i defensywnego pomocnika i Gundogan nie musiałby odchodzić.
Wobec tego wszystkiego mam wrażenie że temat Cancelo jest nadal bardzo realny i Kounde jest szykowany na środek.
0
Gundogan też zaprzeczał. Niestety odejście Christensena byłoby jednym z najbardziej dochodowych posunięć jakie możemy wykonać i była o tym mowa od bardzo dawna, ku mojemu zadowoleniu temat ucichł niemal na całe okienko transferowe, ale teraz, gdy zadki znów się palą wszystko wraca jak bumerang.
Oby to był jednak z dużej chmury mały deszcz, bo w sumie Christensen ma dość regularnie jakieś problemy zdrowotne, a w tym momencie jest w mojej ocenie naszym jedynym, pewnym, środkowym obrońcą
0
Ech, no szkoda, bo widać że fizycznie to zawodnik topowy i przy odpowiednim poprowadzeniu mógłby być nawet lepszy niż Araujo, ponieważ klub sam się ora z uśmiechem na twarzy to nie mamy wyjścia, trzeba się pozbywać...
0
I w ten sposób zostali wyjaśnieni, po raz kolejny już, obrońcy Laporty, którzy z zapartym tchem i wbrew zdrowemu rozsądkowi, opinii ekspertów, oraz treści wielu pokrywających się informacji twierdzili że to decyzja Flicka bo NiE pReSuJE, JeSt zA StARy i tO jEsT TwArdA gRa BeZ SeNTyMeNTóW.
Powodzenia Gundo, wracasz do normalności