5

@takisobiektos Dokładnie. Ślepi ludzie, którzy nie widzieli go najwidoczniej w lidze. Pogoń przegrała 4 mecze z rzędu.

3

@FutbolFan Człowieku, ale Grosicki wszedł na zajechanego rywala na kilkanaście minut. Gdyby grał od początku, to w połowie by go musieli znosić. Ty widziałeś w ogóle jak on gra w lidze?

6

@_M4rtin Karnego? Podejrzewam, że większość.

0

Teraz Robert bardzo ładnie.

0

Uratowani. No ale jeśli Robert będzie strzelał, to różnie może być.

1

Teraz to jest już naprawdę komedia. Robert...

0

@Bartek1817 AHAHA, ale beka, szkoda, że ukradłeś komentarz z tweeta.


0

@MesQueUnClub96 Wszyscy oprócz Roberta ofc.

0

@VegetaPolska Która Ci tak odpisała?

0

@misterio Nie, nie wiadomo. Przeczytaj wywiad i opieraj się na faktach, a nie na tym, co Ci się wydaje, albo na tym jak chciałbyś, żeby było.

0


Ostro, ale celnie.

7

@escarabajo Maszyną fotograficznom oczywiście.

0

@misterio O ile pamiętam, to powiedział, że w piłkę mógłby grać za darmo, nie, że w Barcy. Ludzie lubią przekręcać sobie fakty i przedstawiać je tak, jak im pasuje. Wśród polskich kibiców Realu Madryt na przykład, jest sporo ludzi, którzy twierdzą, iż Perez odpowiadając jakiemuś kibicowi, powiedział, że sprowadzi Mbappe za rok. Tyle, że Perez tak naprawdę powiedział "Nie w tym roku". Ale niektórzy i tak wiedzą swoje i rozprzestrzeniają te własne fantazje wśród innych.

Edit:
O proszę
https://www.fcbarca.com/49995-messi-moglbym-grac-w-pilke-nozna-za-darmo.html
Ale Ciebie przecież nie interesuje prawda. Prawda? :)

3

@AlexDark00 W takim razie powinien otrzymać Czarną Piłkę. Piłka w innym kolorze to przejaw rasizmu wobec naszego bohatera.

0

@Pawci023x Już z kosmosu.

6

@pio92 "Co Ty kurwa wiesz o traceniu czasu?!" - powiedział @VegetaPolska

0

Kolejny sposób na idiotów:


2

@kubix05 O kurka, zjadłbym tak apetycznego ogórka!

0

@IronSanHybrid Poza tym to jest z niej/niego jeszcze debliszcze.

0

@Majkel34 Powinni się nazwać Wolność oraz Niezawisłość. Dałoby to wymowny akronim. WoN z Polski szkopy i kacapy.

2

@Cule1234 Liga Alemanego...

0

@ShawnC No ale co Ty chcesz udowodnić? Przecież to oznacza jedynie, że pozostali są tak ch..., a nie Dembuś taki dobry. Wśród ślepców jednooki królem. Nigdy nie zrozumiem, czemu tutaj jest taki kościół tego mało inteligentnego połamańca. Grał u nas 6 lat. Co ja piszę, nie grał, a był. Przez większość czasu albo był kontuzjowany, albo wracał po kontuzji. Xavi na niego postawił i go wspierał, a ten na koniec się na Xaviego wysrał i powiedział jeszcze, że to wina toksycznego środowiska. To co mają powiedzieć ci, których namawiamy, by do nas przyszli, a po roku wypychamy siłą z klubu, bo już się nam znudzili i mamy innych, "lepszych", których chcemy w tym roku, a zeszłoroczni blokują nam miejsca i pieniądze.

4

@hayek A ja byłem przekonany, że to wypowiedź Neymara z wywiadu o paryskim piekle.

0

@ShawnC A teraz weź statystyki Neymara, do którego tak niefrasobliwie przyrównałeś Dembelka. O stylu nie wspomnę, bo Neymar jak coś zrobił, to dlatego, że tak chciał. A Dembuś, bo tak akurat mu wyszło.

0

@ShawnC Wprost przeciwnie. Trzeba szukać całego w wielkiej dziurze, żeby napisać o nim cokolwiek pozytywnego.

1

@Emhyr A o Xavim, że nie będzie mu jakiś piosenkarz mówił, gdzie ma grać i czy ma się cofać, czy też nie.

1

@Cotutajsiedzieje Wszędzie dopisane, kto się czym zajmuje, kogo reprezentuje itp. Tylko dwie postaci nic. Meghan Markle i Prince Harry. To "Prince Harry" brzmi jak postać z Harrego Pottera.

0

Ahahaha, to było piękne. Nasz dzielny zawodnik z "11"...

0

@Tasde Zamknęła osłabioną OIsasunę we własnym polu karnym.

2

Ale ich porobił w tej Legii. Lepsza akcja, niż ta legijna wcześniej. I bramkarze remis w asystach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?