Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Z tej argumentacji wychodzi niezłe kręcidło.
0
@barcelonaLM Brakuje mi tego wiatru, który robił. Za każdym razem ten wiatr znosił mu piłkę od bramki.
1
@Romario87 To tak jak ich akolici. Siedzą cicho, kiedy jest kiepsko, a podnoszą łby i syczą rozglądając się, kogo tu ukąsić, kiedy jest dobrze.
3
Ach ten nasz @bartas97 :) A taki miły, częstochowski...
https://zapodaj.net/plik-pU74uTgFVs
:)
0
@Faro Studio Polsatu od lat wygląda tak, jakby odpowiadał za nie PZPN z Kuleszą.
1
@hayek Albo przynajmniej "sikały". Jakoś kulturalniej to brzmi.
1
@HypeR Górne menu: "Teraz w TV" -> "Sport"
3
@Borneo "ale ti keszcze rok i konyrakt sie konczy"
Ti keszcze? Co to? Jakiś gatunek kleszcza? Bo zgaduję, że "konyrakt" to rodzaj tureckiego drona.
5
@FcPortoFan1999 Raczej odwrotnie. Gdyby nie on, KS nie miałby takiej popularności. Pozostała trójka nie ma razem nawet 1/3 tej siły przebicia i zdolności przyciągania ludzi, co Stanowski.
2
@tomek8756 Czy ja wiem? Do znaku jechał ostrożnie. Dopiero jak go minął, palma odbiła.
5
@Herato "Dziwna logika"
Masz rację. Polsat zapłacił za prawa do LM kupę kasy, więc teraz powinien puszczać mecze na otwartych kanałach, żeby mu się nie zwróciły te pieniądze, które wydał. To brzmi sensownie.
Myślisz, że TVP sublicencję dostała od Polsatu gratis?
1
@FcPortoFan1999 To prawda, ta druga brama Radomiaka fantastyczna.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze się okaże. :)
0
@draxidox Nie wiem, zapytaj mamy.
1
@FcPortoFan1999 Nie no, koncertowo to Jaga wyciągnęła. Radomiak już był w ogródku, już witał się z gąską... Ale mecz jeszcze trwa.
1
Ależ meczycho w Białymstoku.
0
@partymaker Jasne. Masz całkowitą rację. Jesteś nie kumaty czy głupi? W Twoim środowisku coś tam się przyjęło. Nie za bardzo rozumiesz co i dlaczego. No ale oczywiście udawaj idiotę. Nikt się nie zorientuje.
0
@Dari0G O nie! Pojawili się jacyś ludzie lajkujący na bieżąco! Mimo wpadek i klęsk wizerunkowych! Tak się przecież nie da! Przestańcie popierać politykę błędów! Rajgród&Augustów city politicity! Moja dwa ulubione miasta. Plus Ełk! Owacje!
3
No tak. Robert, to są pomówienia! A może i nie.
O nie, @kamyk_23 lajkuje. To jest dla mnie potwarz. Ten stary antyPiSowiec, hańba i żenada. Specjalnie to zrobił, żebym się targnął! @kamyk_23, Ty prowokatorze! Proszę, ode mnie wypier...:
O tak! :) Piona!
0
@partymaker Więc o co chodzi z "Właśnie tutaj na potrzeby jest przekształcone na Denzel"? Przecież nie ma to żadnego sensu. Widzę, że ciężko przyznać się do potknięcia? :).
Edit: "(...) i wiem że Xavi jest nazywany "Denzelem" po Danzelu które ma/miał charakterystyczne włosy"
Danzelem. Denzel to błąd.
0
@partymaker Ludzie po prostu nie wiedzą, o kim piszą. Idą na łatwiznę, nie rozumiejąc, skąd się co wzięło. Smutne to.
"Ale ja wiem o tym XD"
"Właśnie tutaj na potrzeby jest przekształcone na Denzel"
Sorry, ale nie bardzo ta Twoja wiedza wynika z wpisów, kiedy odnosisz się do "koncertu". Aktor dający koncert?
0
@partymaker Ale to nie ma sensu. Denzel jest aktorem, a Danzel artystą muzycznym, że tak go określę.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Denzel_Washington
https://pl.wikipedia.org/wiki/Danzel
Xavi jest nazywany Danzelem z uwagi na podobieństwo do (fryzu) muzyka, a nie aktora.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 "Danzel", a nie "Denzel".
3
@ZwyklyKibicBarcy04 To tylko potwierdza, jak ważną pełnił tu rolę.
1
@pioz123 "To musiało być coś grubego, że to wspominasz. Ja nie pamiętam... :)"
No co Ty! Ja jestem małostkowy i pamiętałbym Ci nawet, jeślibym kichnął i nie usłyszał od Ciebie "na zdrowie!" Beware!
4
@pioz123 Może Arasz boi się małych dzieci?
1
@chlip1 I wzajemnie. Piona!
1
@AlexDark00 A tam, od razu kłócił. Dyskutował, spierał się, prowadził polemikę. Myślmy pozytywnie. Kłócił się to ze mną :).
0
@Sulimo Imię i zawód podany od razu w nazwie konta. Dobra, wiem, że mi to skasują :).
6
@PatriBarca Spokojnie. Oddychajmy. To jeden mecz. Oby tak dalej.