Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ilka Takie typowania są dla mięczaków. Teraz się obstawia wyniki walk w szatni Realu.
0
@panczo Było niżej.
1
@L4ngusta No i widzisz? Nie czekali do Klasyku :).
0
@Filipem Jeśli się nie uspokoją, do niedzieli może im zabraknąć zawodników.
A Valverde wreszcie trafił na dobrego przeciwnika.
2
@Czajka90 To efekt tarć między toruńskimi gitami.
2
@NeroTFP1 Jeszcze jej mało.
3
@Ilka "Czy lubisz mleko? Takie z dupy bardzo ;)"
No wiesz? Ależ wodzu, co wódz?!
3
@Ilka Raz pięścią, raz pasem, kochajmy się iak Rudiger z Carrerasem.
0
@Criss18Barca Wiedziałem, że tak naprawdę @Popitek12 to golas.
1
@L4ngusta Kibice RM dawno o tym pomyśleli:
https://zapodaj.net/plik-2PQF24Cuq2
1
@Eklerek Jestem tego samego zdania. Sądzi się ludzi, wściekłe psy się usypia.
1
@NeroTFP1 Ten tweet powinien wyskakiwać jako zdjęcie poglądowe w Google, w odpowiedzi na zapytanie, co to znaczy, że coś się źle zestarzało.
7
@Zoker Nic dziwnego, że prawie wyginęły. Są jak ptak Dodo z Epoki Lodowcowej.
4
@Pedri16Future Albo Belial. Że tak powiem, jeden czort.
7
@Bykunn Rozzuchwalili się widząc, że robią co chcą i nikt im nie może zabronić, nikt ich nie karze (jak Rosji), nie bardzo też palą się inne rządy do krytyki, że nie wspomnę o jakichś realnych działaniach, by Żydów powstrzymać.
Tak naprawdę, to rządy, które mają najwięcej do powiedzenia w kwestii podziału sił na świecie, zachowują się tak: "Mordowaniu przez Izrael mówimy twarde i zdecydowane... raczej nie!"
30
@PatrychoO Jak to nie? A to, co aktualnie dzieje się w szatni Realu? Przecież to jest zajefajne!
1
@ViscaBARCA666 I z tym się zgodzę.
0
@Gibbon_FCB Jeszcze, że Mbappe wzmocni Real. Można dywagować.
1
@Who_you_mam Wszystkich przepychają, tylko nas nie chcą. Tyle lat płaciliśmy temu Negreirze, komu to przeszkadzało?
:)
1
@directedbyfcb Słusznie, mój błąd.
7
@heniusss Bartek miał rację. Otworzyły nam się oczy, kiedy jemu jeszcze nie zamknęły.
1
@Dankho94isback Zobaczymy. Co do Mou, to kibice Realu też sobie wiele po nim obiecują, ale zapominają, że panta rhei. Zwracam uwagę, że trzech trenerów nie potrafiło ogarnąć szatni Realu do tej pory: Carlo, Xabi i AA teraz. A w tym czasie zawodnicy rośli w dumę i przekonanie o własnej zajebistości. Ciężko będzie ich z tej bańki wywalić, jeśli Perez i zarząd nie staną totalnie za trenerem i nie wypieprza dla przykładu jakiegoś "lidera". Zobaczymy.
1
@Szczepanbog1 Ja trzymam kciuki za PSG. Arsenal jest mi obojętny.
2
@Dankho94isback Czyli jaki konkretnie? Bo w Kloppa nie wierzę, za mądry jest, żeby włazić w to bagno. A czytałem dziś, że taki Mou chce w kontrakcie mieć zagwarantowane, że nikt mu nie będzie narzucał, kogo ma wystawiać, albo zabraniał kogoś sadzać na ławkę. No to jak trener takie warunki musi mieć wpisywane w kontrakt, chyba coś jest nie tak? Wkurzy celebrytów, to będą grać na jego zwolnienie i tyle.
3
@Dankho94isback Nie byłbym taki pewien, czy trener da radę. Tam się zawodnikom w głowach popierdoliło od bezstresowego wychowania nakazanego przez Pereza. A przywileje raz nadane ciężko odebrać, czego dowodem Rzeczypospolita Szlachecka.
1
@Aragorn33 To jest ucieleśnienie przysłowia "Na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą". Jest tak źle, że teraz będą wyciągane wszystkie głupotki, na które kiedyś nikt by nie zwrócił uwagi. I te głupotki będą pompowane do rangi poważnych problemów, bo to się klika. Efekt kuli śnieżnej.
2
@AmigoBlancos Weź daj już spokój. Gadasz jak niektórzy tutaj o Atletico. Jakby mógł, toby wywalił, nikt nie bronił. Barcy też nie.
0
@Encore Wystarczyło pozbyć się celebrytów i maszyna ruszyła.
0
@Ilka Ludzi u nas też dostatek :).
0
@karci0 Tego nie wiadomo. Oni się tam ciągle tłuką w szatni Realu, więc może się okazać, że najwięcej nastrzela kolegom po ryjach.