2

@macio_944 Następny, który wielbi tego przereklamowanego Yamala? Olise jest lepszy piłkarsko i więcej daje drużynie. Poza tym, jest co najmniej 3-krotnie lepszy niż barceloński dzieciak! Wiem o tym, bo w zeszłym tygodniu różni mądrzy ludzie tutaj tak twierdzili.

0

@malypuzon Oczywiście, że tak.

1

@Filipem Taki jest dobry!

1

@Derpowsky Tak samo, jak tydzień temu:
https://zapodaj.net/plik-g6fhNA2j5v

0

@regatta52 Na pewno tak się stanie. W końcu klub z Londynu jest z tego znany.

0

@Popitek12 Popitku, kolejna celna obserwacja. Powinieneś znaleźć jakieś miejsce w sieci, bo ja wiem, na przykład forum i objaśniać ludziom świat.

0

@sebasarna Podobno jest jak bazyliszek, na kogo spojrzy, ten zamienia się w kamień.

0

@Marcelinho99 No co Ty opowiadasz? Na pierwszy rzut oka widać, że jest co najmniej 3, nie, 10 razy lepszy od Yamala!
:)

0

@Sinirsey Jaki miś?

3

@Filipem Najlepszy Francuz świata to ten Popitka. @Popitek12

0

@Azazel_Pazuzu Aż się zaśmiałem :).

0

@derus A ja nie jestem taki pewien. Mecz meczowi nierówny. Oni grają inaczej niż takie Atletico.

0

@Ilka Zdecydowanie dziewczyno, musisz zacząć uważać, co wrzucasz w net. Wiemy już jak wyglądasz, a teraz, gdzie Cię szukać. Tak tylko marudzę. :)

0

@macio_944 Dokładnie.

0

@Kozinho. Tak poczytałem komentarze i sporo tych najobrzydliwszych klubów na świecie się zebrało. Może łatwiej będzie wymienić te najmniej obrzydliwe?
:)

1

@BulaKG Na pewno. W końcu, kto to sprawdzi?

1

@RoberDzik Na koniec gali wydarzenie dodatkowe: Walka Viniciusa z chorągiewką w rogu boiska.

0

@BezglutenowyPedri Wszyscy naraz? :)

1

@BezglutenowyPedri Na masce zasłaniasz kierowcy widok.

2

@AmigoBlancos Macie nowy stadion, to Perez powinien dać sobie spokój z SuperLigą, a w zamian stworzyć nową federację MMA. Od razu jest gotowa karta walk na pierwsze wydarzenie. Co to za uniwersum jest, ja pierdzielę.

0

@kubix05 PDW Dani!

1

@gumaz Napol, bo na dworze nocą moze być jeszcze chłodno.

1

@BorzyKrzys Powinni budować ściany z płyt GK, a zbrojenie z profili aluminiowych. Dopiero by były oszczędności.

0

@AmigoBlancos Udziela Ci się atmosfera z szatni Realu. Rudiger już by pewnie Borka prał po pysku.

0

@Ilka W Borach Tucholskich?

0

@FcPortoFan1999 Nie przyjmuję w ogóle do wiadomości takiego bajdurzenia, że coś jest zasłużone, to należy mu się więcej. Każdy kiedyś zaczynał. Za sto lat jeden klub będzie miał 200, a drugi 100 i jakie to będzie miało znaczenie? Gdyby tak podchodzić do sprawy, nic nowego nie miałoby prawa powstać i się rozwinąć. Taki Raków powinien grać w 2-3 lidze już do końca świata, bo nie zasługuje na wejście do tej wyimaginowanej elity.

1

@Pedri16Future Pewnie założyli jej niebieską kartę i to o ten dokument chodziło.

1

@Popitek12 Tak jest, niech zobaczy jak to jest być Cristiano Ronaldo.

2

@FcPortoFan1999 Dla mnie żadnego.

1

@Bolton Ale Cię wykastrowali wczoraj.
:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?