Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owszem bo nie lubię jak ktoś gada żeby gadać.
0
Ale czy ja Ciebie człowieku pytałem jakie masz zdanie na jego temat? Ja się zapytałem czy on nadal będzie prowadził kanał. Jeśli nie masz nic na ten temat do powiedzenia no to po co mi piszesz o tym, że go nie lubisz. Gdzie logika...
2
Jeśli byłbyś trochę mądry to wiedziałbyś, że jeśli ktoś się pyta to oznacza, że go to interesuje. Więc tak, oświadczam że zapytałem ponieważ interesuje mnie czy Maciej dalej będzie prowadził czy to tylko troll.
0
No niby coś takiego wrzucił jeden z moderatorów. Ale znając życie to wielce prawdopodobne, że to "dowcip" XD
0
To prawda, ze Dissblaster opuszcza Stajnie? (własną grupę na facebooku)?
5
A Atletico nie ma bana na transfery?
0
Ale z Ciebie rodzynek
1
Mają wielkie zyski praktycznie rok w rok. Wydają mało, a są w czołówce. Uwierz mi, że pewnie na zakup CRa by mieli xd
15
Też mnie to właśnie dziwi. Zarabia miliony to może sobie po prostu na więcej pozwolić. Ma jeść kebaby bo społeczeństwo nie moze sobie pozwolić na homary?
1
Luuudzie przecież on nigdzie nie odejdzie. Zwykła gra na podniesienie pensji przy podpisie na kontrakcie.
0
Chodzi mi bardziej o to, że prasa i otoczenie próbuje na siłe przekazać niezadowolenie z braku wpuszczania wychowanków do pierwszego składu Barcelony.
To jest wiadome już od dawna, że niestety ale nasi trenerzy wolą stawiać na sprawdzony towar. Tylko po co ta cała szopka związana z graczami La Mansii i wywyższanie każdego z nich? Jestem w 100% pewien, że gdyby był on serio aż taką perełką to odpowiedni ludzie by go nie sprzedali xd
18
O każdym piłkarzu, który opuszcza Canterę mówicie, że to jeden z najbardziej utalentowanych.
1
Nie wiem czy wiesz, ale to co mówią gazety w 90% okazuje się wymysłem. Dodatkowo nigdy nie powiedział, że nikt go nie kocha i dlatego odchodzi z Hiszpanii.
Trochę szacunku dla wielkiego piłkarza xd
0
Jej siostry w sumie też niczego sobie xD
2
Antonella wygrała życie. Nie dość, że takie ciałoo... jest z najlepszym piłkarzem na świecie to jeszcze pieniędzy także jej nie brakuje.
0
No, tylko po tym jak odsunął go od składu i w późniejszych sytuacjach Ibra pokazał jaki ma do niego szacunek
7
Dziwne, że nie ma Ibry i Guardioli
0
Transfer realny, ale jakoś mi się on nie widzi. Jest dobry pod każdym względem, ale nie genialny. A takich graczy powinniśmy teraz szukać.
2
Bądź co bądź. Będąc na miejscu Ronaldo czułbym się urażony. Gdy Messi miał takie problemy to nic nie było słychać o tym, że Bartomeu dzwoni po gazetach i prosi o zmiane zdjęć
34
"Przedstawiciele Realu Madryt skontaktowali się z madryckimi gazetami z prośbą o zmianę zdjęć w artykułach o problemach podatkowych Ronaldo, w których piłkarz jest w koszulce klubowej."
źródło: Sport.pl
No to już jest chore XDD
0
Tourneeeee do muzułmanów xd
1
Kogo ta Barca nie chce ściągnąć w tym okienku. Na transfery to my chyba mamy fundusze spod pazuchy Bartomeu i Rosella razem wziętych XD
1
Zaczynacie już widzę pompowac balonik?
0
Teoretycznie napisał ponad 100 mln. To może być różna kwota XD
1
A o kim tak nie krzyczą. Nawet o Januzaju krzyczeli. Ciekawe gdzie się teraz ten drugi Messi podziewa XD
0
Średnio widzę jak ktoś daje tyle za Rakiticia. Z całym szacunkiem dla niego.
0
Od tygodni już czytam takie same komentarze na temat sprzedawania piłkarzy przez nasz zarząd. Każdy już to wie, rzygać sie chce jak sie na to patrzy... Niby można nie patrzeć na tego typu komentarze, ale jak sie przewija LR to nie sposób ignorować...
5
Moim zdaniem gorzej wygląda aktualnie niż z tym makaronem na głowie. Za krótko ścięty i wygląda jakby miał jajogłowie XD
1
Za tego fakolca z PSG to nigdy w życiu bym go nie chciał mimo jakości jaką daje.
0
Kibice Jagi to też nie grzeszą rozumem. Ich piłkarze byli w gazie po kontaktowej bramce, a Ci ich wybijają z rytmu... XD