12

Tą bramką spłacił swój transfer

0

Nie o to mi chodziło. Raczej, że udało im się natrafić na pracę, którą kochają, przy czym zarabiają kupę kasy ;p

1

Ronaldo dodał do statystyk gola, zaś Messi asystę.
Ktokolwiek nie wygra to i tak obaj są magiczni. (oczywiście liczę, że Messi)

0

Nie rozumiem dlaczego niektórym tak zależy na tym, aby został rozegrany na Bernabeu.
Wydaje mi się, że Mastella jest bardziej korzystniejszą opcją. Przynajmniej kibice Realu nie będą wściekli jak któraś z ich Katalońskich rywali zdobędzie puchar.

0

Tacy to mają fajną robotę. Grają w piłke, na pewno muszą to uwielbiać, zarabiają kokosy i w dodatku latają po całym świecie ;(

3

Jeden z ważniejszych meczy sezonu wygrany. Teraz po lige!

0

Najważniejsze żeby wygrać!

0

Ramos co to było WTF

1

Kto asystował?

2

Czemu oni na Messiego nie grają...

0

Straty przed polem karnym...

0

Co oni robią dzisiaj? Co sie dzieje na tym boisku to aż mnie zatyka...

0

No pique ładna próba xd

0

Dobra... Pora, żeby zaczęli grać wszystkie piłki na Messiego. Bo reszta sobie nei radzi.

0

Czemu przez niego? Po prostu nie trafił.
Trzeba karcić, ale nie od razu sprzedawać. Bo widzę, że niektórzy zapominają.

1

Jak Neymar strzelał w pierwszej połowie sezonu na zawołanie to tak nie pieprzyliście jak dzisiaj....

0

Jednym słowem... nosz ku*wa

0

Tak ciężko było dobić...?

0

Ładny wślizg rudy.

0

Żółty Pepe...

1

Messi ASYSTA!!!

0

RUDY !!!!! KTO WRZUCIŁ

0

Benzema 50 mln? Chyba w snach, przecież on 30-35. Nikt za niego tyle w życiu nie da. NO CHYBA, ŻE REAL. Ale oni zawsze przepłacają.

1

Widzieliście babola Neuera?

1

Ronaldo o pare lat starszy, gorszy jako piłkarz, a wart tyle samo co Messi? Skoro CR 120, to Messi 200...

1

Nedved ma włosy jak nastolatek ;d

2

Jarluk, prawdziwy z Ciebie kibic. Gratuluję, że znasz wszystkich zawodników. Powinni Ci medal wręczyć :)

1

Co oni się tak uparli na to Bernabeu?

0

Khedira w Realu tylko grzeje ławe. Widać, że gość ma w tyłku czy gra, czy też nie. Przynajmniej kasa się zgadza, też bym sobie posiedział ;x

0

Nie sądzę aby PSG było w stanie nas pokonać. Wiadomo w pierwszym meczu przegraliśmy po gó*nianej grze. Następnym razem tak nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?