Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Hazard jest przereklamowany... Widziałem go w kilku meczach i w każdym z nich grał kupsko. Wiem, że ma przebłyski ale do grona najlepszych bym go nie zaliczył...
1
Tak to jest jak człowiek pazerny na kase woli grzać ławę niż grać regularnie i błyszczeć.
Fakt, może i teraz jeszcze nie siedzi. Ale spokojnie, usiądzie.
3
5 tysięcy kibiców ;o
Ciekawe jakie oni mają dochody.
Martwię się troszkę, bo Barcelona ma w zwyczaju przegrywać z góry wygrane mecze.
0
Xavi nawet jeśli grzałby ciągle ławe to i tak wspierałby drużynę doświadczeniem. Sądzę, że do końca naszej kary na transfery mógłby pozostać, a potem do ligi Arabskiej żeby jeszcze zdążyć dorobić do emerytury.
0
Dokładnie, przecież to jest śmieszne. Jeśli Pogba jest tyle wart to ile Messi i Ronaldo? Zdobywcy tylu ZP i strzelający na zawołanie?
0
Masz Piquebauera.
0
Podobno jeśli Real dzisiaj wygra to pobije rekord wygranych w Lidze Mistrzów z rzędu.
Chyba coś im nie pójdzie to tak łatwo :
0
Nie zapominajcie, że w Klasyku każda drużyna gra, jakby to był ich ostatni mecz.
0
Sędziowanie w Gran Derbi zawsze jest poniżej średniej. Jest dużo przepychanek i fauli oraz błędów sędziego. Dlatego zobaczymy jak mu pójdzie.
0
Jaka szklanka? Grając z Borussią każdy wie, że największe zagrożenie jest w Reusie i po prostu każdy go fauluje podczas meczu. I to ostro, dlatego nie dziw się, że jest ciągle kontuzjowany.
0
Chciałbym widzieć Reusa w Barcelonie. Myślę, że wpasowałby się idealnie w nasz styl. Podobnie jak Isco, którego Madrole nam raczej już nie oddadzą.
0
Michu za takie komentarze również powinny być bany :)
Ronaldo w tym roku nie prezentuje nic, nawet bramek nie strzela więcej od Neymara, asyst raczej też za dużo nie ma.
0
Jak tak dalej to Ronaldo nawet do finałowej trójki się nie załapie bo w obecnej formie Messi, Suarez i Neymar go zjadają.
3
Pomyślcie co by było gdybyśmy nie wtopili z Malagą XD
Byśmy przystępowali do GD z najprawdopodobniej 4 punktową przewagą nad Realem. No ale i tak jest dobrze, mamy w obecnej chwili lidera, teraz go utrzymać do końca sezonu!
23
6 sezon z rzędu gdzie Messi pakuje co najmniej 40 bramek... Maszyna.
A ostatnio jak mu nie szło to mówili, żeby go sprzedać...
72
Pique dzisiaj zasłużył na kolejne dziecko.
12
Piłkarze wynagrodzili wysoką frekwencję na trybunach odpowiednim wynikiem
0
To co robi nasze Trio w tym sezonie to przechodzi ludzkie pojęcie... Oni już mają chyba tyle bramek w sezonie co cały Real
0
Komentarz usunięty
0
ALEŻ TO ZROBIŁ W SWOIM STYLU!
0
PEDRO, MIAŁEŚ MESSIEGO...
0
Messi przy Pique wygląda jak dziecko XD
1
Ktoś jaki stream ma? Youtube albo cokolwiek? Będę bardzo wdzięczny.
3
Ale widać, że w tym roku bardziej się stara niż w poprzednim. Jest bardziej aktywny nie dość, że na boisku, treningach to i portalach. Obyśmy dzisiaj wygrali!
1
Jak on w tym roku zdobędzie Złotą Piłkę to Neuer i Messi powinni grubo się obrazić na FIFE xDDD
Bo najlepszym piłkarzem trzeba być cały rok, a nie tylko ostatnie 4 miesiące.
0
Wyobraźcie co by było gdyby Madrole odpadli z Schalke... Ciekawe kto pożegnał by się ze składem.
0
Cudownie, teraz nawet mogą zremisować i już będę zadowolony do jutra! XD
1
Niech to powie Brazylii... czy woleliby przegrać 0:1 czy tak jak przegrali.
31
Podziwiam Ter Stegena. W przyszłości może być jednym z kreatorów dzisiejszego footballu jako bramkarz. Tak samo jak Neuer jako obrońca, tak samo liczę, że Ter Stegen znajdzie dla siebie swoje miejsce.
1
Jasne, że sę nie zgodzi. Raczej Madryt nie chce patrzeć jak Barcelona zgarnia trofeum i to jeszcze na ich własnym stadionie