0

Ten Hazard jest przereklamowany... Widziałem go w kilku meczach i w każdym z nich grał kupsko. Wiem, że ma przebłyski ale do grona najlepszych bym go nie zaliczył...

1

Tak to jest jak człowiek pazerny na kase woli grzać ławę niż grać regularnie i błyszczeć.
Fakt, może i teraz jeszcze nie siedzi. Ale spokojnie, usiądzie.

3

5 tysięcy kibiców ;o
Ciekawe jakie oni mają dochody.
Martwię się troszkę, bo Barcelona ma w zwyczaju przegrywać z góry wygrane mecze.

0

Xavi nawet jeśli grzałby ciągle ławe to i tak wspierałby drużynę doświadczeniem. Sądzę, że do końca naszej kary na transfery mógłby pozostać, a potem do ligi Arabskiej żeby jeszcze zdążyć dorobić do emerytury.

0

Dokładnie, przecież to jest śmieszne. Jeśli Pogba jest tyle wart to ile Messi i Ronaldo? Zdobywcy tylu ZP i strzelający na zawołanie?

0

Masz Piquebauera.

0

Podobno jeśli Real dzisiaj wygra to pobije rekord wygranych w Lidze Mistrzów z rzędu.
Chyba coś im nie pójdzie to tak łatwo :

0

Nie zapominajcie, że w Klasyku każda drużyna gra, jakby to był ich ostatni mecz.

0

Sędziowanie w Gran Derbi zawsze jest poniżej średniej. Jest dużo przepychanek i fauli oraz błędów sędziego. Dlatego zobaczymy jak mu pójdzie.

0

Jaka szklanka? Grając z Borussią każdy wie, że największe zagrożenie jest w Reusie i po prostu każdy go fauluje podczas meczu. I to ostro, dlatego nie dziw się, że jest ciągle kontuzjowany.

0

Chciałbym widzieć Reusa w Barcelonie. Myślę, że wpasowałby się idealnie w nasz styl. Podobnie jak Isco, którego Madrole nam raczej już nie oddadzą.

0

Michu za takie komentarze również powinny być bany :)
Ronaldo w tym roku nie prezentuje nic, nawet bramek nie strzela więcej od Neymara, asyst raczej też za dużo nie ma.

0

Jak tak dalej to Ronaldo nawet do finałowej trójki się nie załapie bo w obecnej formie Messi, Suarez i Neymar go zjadają.

3

Pomyślcie co by było gdybyśmy nie wtopili z Malagą XD
Byśmy przystępowali do GD z najprawdopodobniej 4 punktową przewagą nad Realem. No ale i tak jest dobrze, mamy w obecnej chwili lidera, teraz go utrzymać do końca sezonu!

23

6 sezon z rzędu gdzie Messi pakuje co najmniej 40 bramek... Maszyna.
A ostatnio jak mu nie szło to mówili, żeby go sprzedać...

72

Pique dzisiaj zasłużył na kolejne dziecko.

12

Piłkarze wynagrodzili wysoką frekwencję na trybunach odpowiednim wynikiem

0

To co robi nasze Trio w tym sezonie to przechodzi ludzkie pojęcie... Oni już mają chyba tyle bramek w sezonie co cały Real

0

Komentarz usunięty

0

ALEŻ TO ZROBIŁ W SWOIM STYLU!

0

PEDRO, MIAŁEŚ MESSIEGO...

0

Messi przy Pique wygląda jak dziecko XD

1

Ktoś jaki stream ma? Youtube albo cokolwiek? Będę bardzo wdzięczny.

3

Ale widać, że w tym roku bardziej się stara niż w poprzednim. Jest bardziej aktywny nie dość, że na boisku, treningach to i portalach. Obyśmy dzisiaj wygrali!

1

Jak on w tym roku zdobędzie Złotą Piłkę to Neuer i Messi powinni grubo się obrazić na FIFE xDDD
Bo najlepszym piłkarzem trzeba być cały rok, a nie tylko ostatnie 4 miesiące.

0

Wyobraźcie co by było gdyby Madrole odpadli z Schalke... Ciekawe kto pożegnał by się ze składem.

0

Cudownie, teraz nawet mogą zremisować i już będę zadowolony do jutra! XD

1

Niech to powie Brazylii... czy woleliby przegrać 0:1 czy tak jak przegrali.

31

Podziwiam Ter Stegena. W przyszłości może być jednym z kreatorów dzisiejszego footballu jako bramkarz. Tak samo jak Neuer jako obrońca, tak samo liczę, że Ter Stegen znajdzie dla siebie swoje miejsce.

1

Jasne, że sę nie zgodzi. Raczej Madryt nie chce patrzeć jak Barcelona zgarnia trofeum i to jeszcze na ich własnym stadionie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?