0

Aby zdobyć puchar Ligi Mistrzów trzeba być najlepszym. Więc skoro odpadli z barceloną to znaczy, że jednak nie są. Więc nie rozumiem słów o wylosowaniu Barcelony.

0

Jeśli Messi będzie w dobrej dyspozycji to prawda jest taka, że wygramy. Jeśli natomiast będzie człapał to może być ciężkoo.

0

Fakt, chciałbym aby Barcelona wylosowała jak najsłabszego rywala... Ale z drugiej strony chciałbym w głębi duszy trafić na Bayern, żeby udało nam się im odegrać za pamiętny dwumecz.

0

To sie nazywa pociągnąć drużynę dalej!

0

Ma ktoś jakiś stream na youtube?

0

Dajcie relacje :

1

Pytanie dotyczące Messiego jest - wywiad spełniony.

0

To są jaja, uważaj bo.

1

Widać głód gry u niektórych zawodników. Podoba mi się to.

3

Bez pucharu króla?

1

Nie przeginajcie. Co prawda Real nie jest w formie, ale nie będzie przegrywał i remisował w nieskończoność. To samo Ronaldo, może nie być w formie przez kilka meczy, ale wróci i odrobi. Nie martwcie się i patrzmy lepiej na Barcę a nie na Real.

2

Kompany nadal oszczędza się na mecz ze Stoke.

1

I myślicie, że pokonałby CR'a? Który strzelał w 2014 na zawołanie? który zgarnął LM? Ja jestem w 100% pewny, że nie.

6

Dopóki obaj grają w piłkę to nie ma szans aby ktokolwiek inny zgarnął Złotego Buta, już nie wspomnę o Złotej Piłce.

1

Messi zawsze ma dużo strat.

0

Ciekawe jaki jest rekord hat-tricków z rzędu. Bo może Messi i ten rekord by złamał.

4

Chyba Messi się zdenerwował, że CR7 ostatnio ciągle z głowy strzela. Więc postanowił pokazać jak się to robi przy jego wzroście.

0

Messi Ty kosmito XD

1

Zarabiają kokosy, dla mnie mogą nawet na betonie grać.

0

Ktoś nie śpi jeszcze ? ;d

0

Alves... wszędzie tylko nie Inter jeżeli nadal chcesz grać piłkę w porządnym klubie i walczyć o ligę mistrzów.

0

Skubany, oszczędzał się cały sezon żeby pod koniec być wypoczęty na dalsze rozgrywki. Skubany ten Douglas.

0

Skoro w każdym kilku wywiadach mówił, że nadal nie przedstawiono mu umowy, ani nawet na ten temat z nim nie rozmawiano (Tak samo jak z jego menager) to cóż...

2

Trochę mi Alvesa szkoda. Po tylu latach zasłużył na jakiś szacunek, mogliby powiedzieć, ze nie przedłużą z nim kontraktu i tyle. A nie czekać na ostatnie momenty.
Prawda jest taka, że z banem na transfery by się nam przydał.

13

Dba o własny tyłek po prostu. Wie, że łatwiej mu będzie wygrać ligę.

0

Jeszcze usprawnić pomoc i obronę, żeby była rywalizacja w składzie i żeby w końcu Xavi mógł na emeryturkę odejść i będzie git.

1

Luiz się ładnie odpłacił Chelsea dzisiaj. Oby zatopił autobus.

0

z tego co wiem to biega

4

Oj coś czuję, że po Meczu Ibra zajmie się sędzią

1

Ale twardo grają w Angielskiej Lidze. ALE TWARDO, Głowy latają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?