Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aby zdobyć puchar Ligi Mistrzów trzeba być najlepszym. Więc skoro odpadli z barceloną to znaczy, że jednak nie są. Więc nie rozumiem słów o wylosowaniu Barcelony.
0
Jeśli Messi będzie w dobrej dyspozycji to prawda jest taka, że wygramy. Jeśli natomiast będzie człapał to może być ciężkoo.
0
Fakt, chciałbym aby Barcelona wylosowała jak najsłabszego rywala... Ale z drugiej strony chciałbym w głębi duszy trafić na Bayern, żeby udało nam się im odegrać za pamiętny dwumecz.
0
To sie nazywa pociągnąć drużynę dalej!
0
Ma ktoś jakiś stream na youtube?
0
Dajcie relacje :
1
Pytanie dotyczące Messiego jest - wywiad spełniony.
0
To są jaja, uważaj bo.
1
Widać głód gry u niektórych zawodników. Podoba mi się to.
3
Bez pucharu króla?
1
Nie przeginajcie. Co prawda Real nie jest w formie, ale nie będzie przegrywał i remisował w nieskończoność. To samo Ronaldo, może nie być w formie przez kilka meczy, ale wróci i odrobi. Nie martwcie się i patrzmy lepiej na Barcę a nie na Real.
2
Kompany nadal oszczędza się na mecz ze Stoke.
1
I myślicie, że pokonałby CR'a? Który strzelał w 2014 na zawołanie? który zgarnął LM? Ja jestem w 100% pewny, że nie.
6
Dopóki obaj grają w piłkę to nie ma szans aby ktokolwiek inny zgarnął Złotego Buta, już nie wspomnę o Złotej Piłce.
1
Messi zawsze ma dużo strat.
0
Ciekawe jaki jest rekord hat-tricków z rzędu. Bo może Messi i ten rekord by złamał.
4
Chyba Messi się zdenerwował, że CR7 ostatnio ciągle z głowy strzela. Więc postanowił pokazać jak się to robi przy jego wzroście.
0
Messi Ty kosmito XD
1
Zarabiają kokosy, dla mnie mogą nawet na betonie grać.
0
Ktoś nie śpi jeszcze ? ;d
0
Alves... wszędzie tylko nie Inter jeżeli nadal chcesz grać piłkę w porządnym klubie i walczyć o ligę mistrzów.
0
Skubany, oszczędzał się cały sezon żeby pod koniec być wypoczęty na dalsze rozgrywki. Skubany ten Douglas.
0
Skoro w każdym kilku wywiadach mówił, że nadal nie przedstawiono mu umowy, ani nawet na ten temat z nim nie rozmawiano (Tak samo jak z jego menager) to cóż...
2
Trochę mi Alvesa szkoda. Po tylu latach zasłużył na jakiś szacunek, mogliby powiedzieć, ze nie przedłużą z nim kontraktu i tyle. A nie czekać na ostatnie momenty.
Prawda jest taka, że z banem na transfery by się nam przydał.
13
Dba o własny tyłek po prostu. Wie, że łatwiej mu będzie wygrać ligę.
0
Jeszcze usprawnić pomoc i obronę, żeby była rywalizacja w składzie i żeby w końcu Xavi mógł na emeryturkę odejść i będzie git.
1
Luiz się ładnie odpłacił Chelsea dzisiaj. Oby zatopił autobus.
0
z tego co wiem to biega
4
Oj coś czuję, że po Meczu Ibra zajmie się sędzią
1
Ale twardo grają w Angielskiej Lidze. ALE TWARDO, Głowy latają.