0

@bartekvisca W zasadzie to takie coś powinni robić z automatu jeszcze przed startem.

5

@AlwaysBlaugrana Trzaskowski jest skończony. Myślisz, że Nawrockiego skończy jakiś woreczek nikotynowy, jak nie skończyła go afera z wyłudzeniem mieszkania i ustawkami kibicowskimi?

0

@Encore posiekał hehe

0

Ktoś Pana nie zbriefował XD

0

Na razie ta debata 50 na 50. Tu gówno i tu gówno.

1

@norbi77 Nie mogę z tych uśmiechów XD

0

Ale im się musi pisiu chcieć. Tyle wody doić

1

Ojciec Dyrektor

1

Knock down na razie xD

8

Jak Nawrocki dumnie wracał o oddaniu tego zdjęcia haha

1

@Comentateiro W sumie Pis i PO to jedno to samo. Różnicy brak xD

0

@Aragorn33 Chyba jakąś tabletkę brał.

0

@kynio302 Najlepiej i najmądrzej na mnie.

3

Trzeba mieć nadzieję, że Polska obudzi się w końcu w wyborach parlamentarnych.

0

Który według Was lepiej prezentowałby się jako prezydent? Tak czysto wizualnie.

0

Nawrocki ma rekord 40-0 na ulicy. Czuję, że teraz będzie miał pierwsze zawodowe zwycięstwo

5

Te sztuczne uśmiechy Trzaskowskiego są okropne

3

Co ten Nawrocki zrobił, faktycznie to wyglądało jakby coś wciągał XD

6

@RoberDzik Bicie się po lesie jest złe, ale zabieranie kawalerek chyba jest 100000 razy gorsze

10

Kandydat na prezydenta na debacie gada, że tłukł ludzi na ustawkach. Jezus co ja słucham xDDD

1

Typowa Polska debata między PiS i PO. Oboje gadają o tym co spartaczyły obie partie. Żenujący to będzie wybór za tydzień.

1

@Kapitan hawk Jakie więzienie. Za 5 osób to na widłach go powinni pochować

0

@Roobo Juz widzę jak go skazują w tydzień. Jak u nas średni czas sprawy sądowej wynosi pewnie z 3 lata xD

1

@Encore Na MVP wolałbym Jokicia, ale jednak chłopa trzeba docenić bo sezon ma świetny. Obaj zasłużyli.

1

@DeXt3rVeB Pójdą dopiero jak na trudne pytania będzie Trzaskowski odpowiadał u Mentzena. Biorąc pod uwagę, że będzie pod ostrzałem i ciągnięty za język to nie zdziwił bym się jakby jeszcze Bążur próbował się wycofać.

3

@Jakchcesz A potem się orientujesz, że przez 10 minut rozmawiałeś z robotem xD

4

@NeroTFP1 Nie mój prezydent, ale szanuje za niezmienne poglądy.

1

@Roobo Już widzę jak ktokolwiek z nich rezygnuje jak oni kręgosłupa moralnego nie posiadają ani wstydu.

16

Jezu, ale ten Onet jest upolityczniony pod jedną partię. Aż obrzydliwe się to robi

3

@Frimpong Niektórzy mówią, że najgorsza część. Dla mnie najlepsza. Głównie zapewne przez nostalgię, ale tak naprawdę od ostatnich 5-6 części to seria turla się strasznie w dół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?