Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Podoba mi się co Zandberg powiedział wczoraj wieczorem, że jego wyborcy to nie jest puchar przechodni, żeby go przerzucać.
4
@AlwaysBlaugrana Nie chce być niemiły, ale nie wiemy co z Kaczyńskim będzie za 4 lata xD
4
Mam wrażenie, że Stanowski wywiadem z Nawrockim srogo mu pomógł odbudować wizerunek xD
0
@Kgorecki2500 gadżety gadżetami, ale jakby Ci się udało sama Biejat zgodzić to nonono xD
11
Dwie partie po 30 procent, a ci gadają że duopol pęka xD nie no litości
0
@Roobo Sami siebie nie skażą
0
@icon3520 Zajączkowska ale wybór ciężki
1
@Eklerek atrybutt niezły nawet
0
@icon3520 Miałeś poprzednio. 7 procent xD
Bosak nie miałby takich możliwości biorąc pod uwagę jaka ma funkcję w rządzie. Dwa Mentzen ma sporo więcej kasy która mógł ładować i więcej czasu żeby móc objeżdżać
1
@Kgorecki2500 Ciekawe czy w Kąkolwenicy zawodówkę mają czy musiał dojeżdżać do szkoły
2
Ale nieee no, że Pan Woch nie zostanie prezydentem? Dajta spokój
0
@MesQueUnClub96 Nie głosowałem na ani jednego ani drugiego. Teraz też tak zrobię
3
Na drugą turę raczej nie idę. Bez różnicy, który złodziej będzie mnie okradał
3
Hołownia mam w wrażenie, że po następnych parlamentarnych wyborach będzie skończony.
Ładnie go Tusk ograł i spacyfikował.
0
Na wiecu u kandydata obywatelskiego właśnie śpiewają LECH KACZYNSKIIII. Kabaret kulwa
0
@Szlag To raz, a dwa ludzie widzieli że jako Marszałek który ma większą władzę nic nie robi. To po co mu stołek.
Koalicja ładnej go załatwiła i zneutralizowała
0
@Barca-Messi10 Tu też niezłe oszołomy
0
@AlwaysBlaugrana Dopóki ludzie starsi nie wymrą to w tym kraju nie będzie normalnie
0
No to teraz po poparcie Sławka będzie musiał się Trzaskowski lub Nawrocki ostro pucować xD
2
Jak w tym kraju ma być normalnie jak ludzie ciągle głosują na to samo badziewie. Masakra
5
@Lukikiki 15.5 procenta to zły wynik?
1
15.4 Mentzen, wynik świetny. Ale wynik Nawrockiego poraża. Masakra
0
Kiedy będą te wyniki bo już chce jechać po PiSie i PO i po większości starszych ludzi. Już nie mogę się powstrzymać :(
1
@gumaz Krzyż na drogę dla gościa, który będzie czekał na taką babę jak ona do ślubu. Patrząc na jej niektóre komentarze w sieci i zachowania to po ślubie może byc tylko gorsza.
1
@FcPortoFan1999 Rakieta ładna, ale codziennie widzę większą
0
@FcPortoFan1999 Też mnie to zaciekawiło
0
Byliście już głos oddać? Ja to tak koło 16-17. Trzeba chwilę odsapnąć. Z rana to pewnie starsza generacja najliczniejsza jak do kościoła było chodzone.
0
@Popitek12 Ja nie żałuję. Ciesze się że odszedł. Jak był u nas to raz, że kontuzjogenny, nie przykladajacy się do gry, a na koniec jeszcze cyrk robił
0
@piasqnfcb tak to zauważyłem, ale ciekawiło mnie czy jak będę grał na jakiś mapach to czy jestem w stanie dropnac skrzynie dodatkowo xD
0
Ktoś mi wytłumaczy bo pewnie sporo osób tutaj gra w cs2. Jak to jest czy da się wydropić np skiny czy skrzynki z jakiś map? Bo jestem świeży xD