2

Ale Nawrocki się wyrobił jako polityk i mówca. Nie ma co

1

Boże co za kabaret w tych Końskich xD

8

No i wyszło, że sztab Trzaskowskiego to brudasy

4

@Gibbon_FCB Mam to samo. Ogólnie piłka nożna zaczęła mnie troszeczkę nudzić. Jako do oglądania NBA np jest o wiele ciekawsze.

0

@kuz Nie wiem jakoś nie siada mi ten nowy LP be Chestera.

2

Kto w niedzielę nie idzie na wybory palec do budki

3

@MesQueUnClub96 Fenomenem jest to że żeś naklepał 87k komentarzy xD

6

@domin682 Przecie żartuje kolego xDD

7

@domin682 Odpuścić? I ODDAĆ TEN KRAJ ZŁODZIEJOM?!

7

@RosjaninBut Te wybory zapamiętam przede wszystkim z tego, aby więcej nie wchodzić na Onet. Kiedyś codziennie zaglądałem, ale od czasu jak zobaczyłem ich stronniczość to odbiłem.

0

@Kinginiesta Puyol grał u nas na obronie.

1

@MesQueUnClub96 Ja bym chciał być takim kozakiem jak Terminator w Terminatorze

1

@BulaKG "Ratuuuj się kto może!"

0

@Rifek Ja mam odczucie, że jak w przyszłości nie będzie szło, będą problemy z gotówką to ojciec szybko będzie namawiał na zmianę strony.

0

@GTBTP Matko nazwałbym ich świniami, ale to chyba obraziłoby świnie.

1

@lajcior Niby 8mln netto rocznie stałej pensji, a do 20mln ze zmiennymi.

1

Czyli musisz wybrac nas skoro chcesz tego co najlepsze

1

Ojciec Yamala troche zajeżdża mi początkowym case'm ojca Neymara. Widać, że zachłyśnięty pieniążkami, nawet bardziej niż sam Papa Neymar, a to dopiero początek kariery młodego. Mogą być problemy w przyszłości.

0

@Cule1797 Jednak Mbappe króla strzelców zgarnął.

2

@blakkudium Ten Yamal jakby kochał klub to by za darmo grał...

1

Bardzo mnie cieszy prawdopodobne przedłużenie umowy przez Szczęsnego. Jakoś tak wydawało mi się, że jego emerytura przyszła za szybko, a tu wylądował w naszym klubie i nawet pierwszy sezon pograł w pierwszym składzie.

3

Mnie zastanawia jedno. Jak człowiekowi z taką przeszłością udało się stanąć na czele IPNu. Wiadomo, że przez znajomości, ale jednak byle kogo by tam nie obsadzili.

0

@mkord Inflacja? A co to takiego. Rozmawiamy o banknocie a nie o jakiejś inflacji

9

Co myślicie nad umieszczeniem Donalda Tuska na nowym banknocie 1000PLN? Należy uhonorować najlepszego Polskiego polityka ostatniego tysiąclecia!

17

@blakkudium Bór to dzban. Lepiej prawie emerytowanego piłkarza po pełnym sezonie w walce o wszystko i po kontuzji zajechać

2

@escarabajo nie rozumiem sory

1

@gumaz tylko ryż kurczak kreatyna

1

@barca__rządzi Przecież to najlepszy polityk ostatniego tysiąclecia!

0

@clyde Pamiętam jak zbierało się za dzieciaka truskawki. 1.5zl za kobiałkę, plecy bolały, a jajo się prawie zarobiło

2

Superwizjer z TVN chciał zrobić reportaż o Krzysztofie Gonciarzu robiąc z niego narkomana, gwałciciela i zboczeńca na podstawie informacji uzyskanych od jego 3 poprzednich dziewczyn w tym jednej wspólniczki. Zaprosili je do studia, nagrali cały materiał, a jak się reporterzy dowiedzieli, że próbują go wrobić to zamiast zrobić reportaż o tym jak go kobiety próbują wrobić to stwierdzili, że stwierdzili, że materiału żadnego nie wypuszczą. Jak w tym kraju ma być dobrze. Jakby ktoś chciał więcej szczegółów to podrzucam link



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?