Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Nawrocki się wyrobił jako polityk i mówca. Nie ma co
1
Boże co za kabaret w tych Końskich xD
8
No i wyszło, że sztab Trzaskowskiego to brudasy
4
@Gibbon_FCB Mam to samo. Ogólnie piłka nożna zaczęła mnie troszeczkę nudzić. Jako do oglądania NBA np jest o wiele ciekawsze.
0
@kuz Nie wiem jakoś nie siada mi ten nowy LP be Chestera.
2
Kto w niedzielę nie idzie na wybory palec do budki
3
@MesQueUnClub96 Fenomenem jest to że żeś naklepał 87k komentarzy xD
6
@domin682 Przecie żartuje kolego xDD
7
@domin682 Odpuścić? I ODDAĆ TEN KRAJ ZŁODZIEJOM?!
7
@RosjaninBut Te wybory zapamiętam przede wszystkim z tego, aby więcej nie wchodzić na Onet. Kiedyś codziennie zaglądałem, ale od czasu jak zobaczyłem ich stronniczość to odbiłem.
0
@Kinginiesta Puyol grał u nas na obronie.
1
@MesQueUnClub96 Ja bym chciał być takim kozakiem jak Terminator w Terminatorze
1
@BulaKG "Ratuuuj się kto może!"
0
@Rifek Ja mam odczucie, że jak w przyszłości nie będzie szło, będą problemy z gotówką to ojciec szybko będzie namawiał na zmianę strony.
0
@GTBTP Matko nazwałbym ich świniami, ale to chyba obraziłoby świnie.
1
@lajcior Niby 8mln netto rocznie stałej pensji, a do 20mln ze zmiennymi.
1
Czyli musisz wybrac nas skoro chcesz tego co najlepsze
1
Ojciec Yamala troche zajeżdża mi początkowym case'm ojca Neymara. Widać, że zachłyśnięty pieniążkami, nawet bardziej niż sam Papa Neymar, a to dopiero początek kariery młodego. Mogą być problemy w przyszłości.
0
@Cule1797 Jednak Mbappe króla strzelców zgarnął.
2
@blakkudium Ten Yamal jakby kochał klub to by za darmo grał...
1
Bardzo mnie cieszy prawdopodobne przedłużenie umowy przez Szczęsnego. Jakoś tak wydawało mi się, że jego emerytura przyszła za szybko, a tu wylądował w naszym klubie i nawet pierwszy sezon pograł w pierwszym składzie.
3
Mnie zastanawia jedno. Jak człowiekowi z taką przeszłością udało się stanąć na czele IPNu. Wiadomo, że przez znajomości, ale jednak byle kogo by tam nie obsadzili.
0
@mkord Inflacja? A co to takiego. Rozmawiamy o banknocie a nie o jakiejś inflacji
9
Co myślicie nad umieszczeniem Donalda Tuska na nowym banknocie 1000PLN? Należy uhonorować najlepszego Polskiego polityka ostatniego tysiąclecia!
17
@blakkudium Bór to dzban. Lepiej prawie emerytowanego piłkarza po pełnym sezonie w walce o wszystko i po kontuzji zajechać
2
@escarabajo nie rozumiem sory
1
@gumaz tylko ryż kurczak kreatyna
1
@barca__rządzi Przecież to najlepszy polityk ostatniego tysiąclecia!
0
@clyde Pamiętam jak zbierało się za dzieciaka truskawki. 1.5zl za kobiałkę, plecy bolały, a jajo się prawie zarobiło
2
Superwizjer z TVN chciał zrobić reportaż o Krzysztofie Gonciarzu robiąc z niego narkomana, gwałciciela i zboczeńca na podstawie informacji uzyskanych od jego 3 poprzednich dziewczyn w tym jednej wspólniczki. Zaprosili je do studia, nagrali cały materiał, a jak się reporterzy dowiedzieli, że próbują go wrobić to zamiast zrobić reportaż o tym jak go kobiety próbują wrobić to stwierdzili, że stwierdzili, że materiału żadnego nie wypuszczą. Jak w tym kraju ma być dobrze. Jakby ktoś chciał więcej szczegółów to podrzucam link