8

Przecież tam nie było foulu na Gabrielu, a na Griezmannie był. To karny jest.

0

Brać tego Mambeppe. Akurat Raphinha będzie miał zmiennika na mniej ważne mecze to może nie będzie łapał tylu kontuzji.

0

@BorzyKrzys Nie wiem o co chodzi, ale podoba mi się to. Oby tak dalej.

2

Arsenal ma łatwiutki terminarz, ale to Arsenal. Może przegrają gdzieś.

7

Tańcz Vini tańcz! To wicemistrzostwo ci się należy!

4

@derus To akurat smutna wiadomość.

5

Co za beznadziejny mecz.

2

Atletico było lepsze. Lookman i Griezmann zawiedli.

0

@Gaucho Diomande? To ten z Lipska za 100 baniek? Powodzenia.

0

Kiedy my się w końcu nauczymy grać w Lidze Mistrzów? Czy Barcelona naprawde musi być 150 razy lepsza od przeciwników żeby grać w finale?

0

@Arkon No wczoraj to było 12. To był zdecydowanie najlepszy mecz w ostatnich kilku/kilkunastu latach.

1

@Arkon Do 20 minuty 7, po 20 minucie -5.

2

@blakkudium O tym pisze. Przecież to jest jakiś cyrk.

19

Oglądasz mecze Barcelony, piłkarze są kopani, popychani i nie ma żadnych fouli. Potem odpalasz jakikolwiek inny mecz w LM i nagle sędzia za takie same rzeczy dyktuje przewinienia. Niesamowite.

0

Co za cyrk się tu odpieprza hahahahha

3

Płakać mi się chce. Jak mogliśmy takiej okazji na finał LM nie wykorzystać. ZNOWU.

4

Dobry mecz jak narazie, nie ma co narzekać.

3

@ranger3120 W takim razie Park Narodowy.

0

22



I tak to jest.

2

Klub od 4 lat jest juz bardzo blisko zasady 1:1. Moze w 2030 sie uda.

1

@takisobiektos A mi sie wydaje, ze on wcale nie chcial byc sprytny tylko po prostu mozg mu sie wylaczyl na sekunde. Taki ruch reki jest naturalny.

7

Kvara za 70 baniek to byla taka promocja, a nikt sie za bardzo nie kwapil sie zeby go wykupic z Napoli. Drybling na niesamowitym poziomie, umie wykonczyc, a do tego zapieprza w obronie. Eh, gracz marzenie.

1

@Eklerek Rusek na pewno przy tym dosrodkowaniu Kimmicha jakos dziwnie skakal, do tego strzal Olise w teorii byl w srodek.

Neuer przy glowce Joao Nevesa moze jakby byl z 5 lat mlodszy to by cos zrobil.

5



To xG wcale nie wyglada tak okazale szczegolnie biorac pod uwage, ze obie druzyny mialy karnego czyli 0.75-0.77 xG w zaleznosci jak tam licza. Niesamowita wczoraj jakosc wykonczenia mieli zawodnicy. Taki Mayulu z nie takiej prostej pilki wali z calej sily w spojenie bez zadnego zastanowienia...

Barcelona robi z tego xG 1 gola.

4

@blakkudium Barcelona z takim xG robi 1 gola.

2

Wrócić z 5-2 na 5-4 na wyjeździe? Wielka rzecz, a już prawie byli na deskach. Piękny mecz.

3

Tak to jest jak piłkarze w dzisiejszym meczu są w stanie wykorzystać 5 na 7 okazji, a nie jak w Barcelonie 1 na 7.

1

Ciekawe ile razy atak Bayernu albo PSG wybiegałby 2 na 1 na Joana Garcie.

0

Ta piłka odbiła się też od uda Daviesa czego nie zauważyłem. Natomiast ta ręka jest naprawde daleko od ciała. Ciężka decyzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?