Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skorumpowane rozgrywki.
4
Zajebisty foul. Zajebisty. Tak to wlaśnie się robi w LM.
1
Robert z ławki nie byłby zły, ale musiałby zejść z pensji i to znaaacznie, a on na to nie pójdzie. Nie chciałbym żeby go przedłużali na takich samych lub podobnych warunkach bo po prostu, brzydko mówiąc, nie jest już tyle "warty".
13
@SkN Olmo sam na sam, Lamine w pierwszej minucie niezly strzal, Ferran nie zabiera sie z pilka na 30 metrze gdy mialby sam na sam, Olmo wali w trybuny z 10 metra, Araujo w trybuny z 5 metra glowa. Sami sobie to przegralismy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Gerard Martin to jest nasz najlepszy środkowy obrońca w tym sezonie. Ja pierdole.
2
My podczas tego dwumeczu wykręciliśmy 4 xG, ponad 10 "big chances" grając około 70 minut w 10. Atletico miało około 2 xG. Frajerstwo niesamowite, rzygać się chce. Ciągłe pieprzenie, że skład jest młody, w przyszłym roku to już na pewno, bla, bla i ciągle powtarzane są dokładnie te same pieprzone błędy. Trzy ostatnie lata to jest oglądanie w kółko tego samego. My nie jesteśmy w stanie wygrać dwumeczu jeśli nie jesteśmy jakieś 5 razy lepsi od przeciwnika. Cholernie jest to męczące i po prostu żenujące.
0
Czy Barcelona przez ostatnie 15 lat zagrała jakiś dwumecz gdzie była widocznie słabsza od rywala, ale awansowała? Bo ja sobie nie przypominam.
7
Ale w przyszłym roku to już na bank. Na pewno nie zmarnujemy ponad 10 wielkich sytuacji w dwumeczu. Na pewno nikt nie wyleci z czerwoną kartką. Na pewno.
3
To też jest hit, że Araujo czyli jedyny obrońca, który jest w stanie swoją szybkością naprawiać błędy w ustawieniu i ścigać się z napastnikami przegrywa rywalizacje na środku obrony nawet z lewym obrońcą. Mam nadzieje, że to lato to będzie definitywny koniec tej współpracy.
0
@Natalia12345 Te 3 ostatnie lata to są kopiuj wklej te same mecze.
0
@18Pawel99 Nie no wszystko jest git. Setny raz odpadamy w ten sam sposób, super są chłopaki, piłeczka chodzi.
0
Araujo miał sytuacje żeby choć troche się zrewanżować za swoje błędy to zapieprzył w trybuny z 5 metra gdy nie był atakowany. To jest setka i to musi być gol.
0
@Luciano99 Przecież to była setka. Wina nie jego, ale to musi być gol w takim momencie.
3
Super walka tylko co z tego? Ile można w ten sam sposób przegrywać? Ile można sytuacji zmarnować? Ile razy można dostać czerwoną kartke? Wiecznie, wiecznie to samo.
0
Ciągle ten sam jebany skrypt. Ile można do cholery.
1
Hahaahahahahhahahahahahjahahahhaha pierdolne
1
Doliczy 3 minuty czy nie?
1
Musimy awansować. Musimy.
1
Dziala wam canal+ online?
5
La Rambla placze o sklad, pierwsza dobra oznaka.
2
@Popitek12 Znowu ten Fabregas na 9, a idz pan.
0
Dzisiaj 4-0 dla Barcelony, strzelcy: Araujo, De Jong, Balde i Roony z przewrotki.
5
@Popitek12 Patrz, film o Tobie nakrecili.
3
@Kessie Nie wiem czy jakby grali z Tottenhamem to by dali rade.
0
Kompromitacja United, ale sędzia ich jednak troche przekręcił. To nie była czerwona kartka dla Martineza.
2
Mecz United, 19 minuta, Cunha na 25 metrze nurkuje, sędzia od razu daje kartke za symulke. Tak to powinno wyglądać w meczach realu, niestety sędziowie boją się pieprzonego reżimu.
9
W zyciu bym nie ryzykowal jesli jest jakakolwiek szansa, ze znowu wypadnie. Ten chlopak to diament.
5
Nowy Raul juz jedna noga poza klubem, nowy Ramos tez cos za duzo nie gra.
2
@mrboom Ale ty jestes lysy.