Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On w tych kilku spotkaniach w jakich mialem okazje go ogladac nie wygladal zle, ale czy jest to potencjal na Barcelone?
10
@majkiii Ze co robil i komu?
24
Po co wrzucacie slowa osob chorych psychicznie?
8
@macio_944 Odbija sobie to w tydzien.
0
O, nowa promka w Lebullu. Dobrze, ze babcia dostala rente to bedzie za co zagrac.
1
@jacobFCB Wszystkich bierzemy dopoki nie wyjdzie Tebas i nie powie, ze jednak nie mozemy zarejestrowac tej nowej sprzataczki Krysi.
14
Ta cala dyskusja o t-shirtach nie ma zadnego sensu bo nie wypowiedzial sie najwiekszy ekspert czyli @Popitek12
0
@TR3YWAY upflix przyjacielu
3
Jest zdecydowanie zbyt surowy w ataku i nie widze za bardzo jakby miało się to zmienić. Ja bym go w to lato sprzedał bo można wziąć za Niego dobre pieniądze, ale oczywiście będzie jak zawsze czyli piłkarz chce zostać, a klub naciskał nie będzie.
0
@Encore Legenda Barcelony
10
@NeroTFP1 @AlexDark00 Opinia?
0
@Greenalley Pierwszy mecz gramy na Camp Nou.
0
No to teraz wszystkie swiatla na Rashforda. Liczby do tej pory ma dobre, ale jego gra nie powala. Pewnie tez Fermin/Olmo beda rzucani na skrzydlo.
1
Muriqi fantastyczny wynik, a Mallorca i tak w strefie spadkowej.
2
Raphinha w tym sezonie gral naprawde malo. On tak z polowe spotkan to stracil przez kontuzje. Oby tylko to nie stalo sie nowa normalnoscia.
3
@Kessie Opinia?
2
Ładnie zapakować i sprzedać.
2
Ale to było gówno straszliwe.
0
Zielińskiemu po 30 w reprezentacji przeskoczyło.
9
Dziadek ich musi ratować. Brawo Lewy.
0
Zajebisty powrót.
1
@ACMaldini3 Dwupołowa.
0
@JordiAlbion Jest beznadziejny.
0
Przykro się na to patrzy.
0
Na co czekał Bednarek z tym wybiciem?
1
Anthony fucking Taylor. Był pół metra od akcji.
1
Dawno większej żenady przy hymnie nie widziałem.
2
Dobre zmiany, ale lepiej po prostu gdyby dodali zatrzymywany czas gry i skrocili mecze o pol godziny.
1
Po pierwsze takie rankingi w marcu nie maja sensu. Po drugie nie maja tym bardziej sensu gdy plasuja Declana Rice'a na 5 miejscu.
0
Dzien czwarty bez Barcelony Flicka. Zaczynam miec halucynacje...