Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Najpierw VAR myli sie kilkukrotnie przy wyznaczaniu linii spalonego i wszystkie te sytuacje sa przeciwko Barcelonie, a dzisiaj sedzia stojac pol metra od sytuacji Lamina i Mojici, widzi wszystko jak na dloni, i nie dyktuje karnego. Co wiecej, VAR milczy. W miedzyczasie kazdy najmniejszy kontakt na Mbappe to penalti para real madrid (nawet jesli to on pierszy inicjuje ten kontakt).
No coz za przypadek.
3
Mecz praktycznie idealny. 3-0, dużo zawodników odpoczęło i nie zmęczyliśmy się jakoś bardzo.
0
Cyrk. Pieprzony cyrk.
6
Rashford się rozkręca. Samo to, że nie próbuje za każdym razem wejść z piłką do bramki to już jest dużo.
1
Przecież to jest jakieś kuriozum co oni robią pod bramką rywala w ostatnich tygodniach.
6
Rashford bardzo dobry mecz. Przynajmniej jeden, który nie boi się strzelać z dystansu.
2
Wlaczylem sobie Ekstraklase pierwszy raz od dlugiego czasu. Alez to jest kartoflisko, jak mozna grac na takiej murawie...
0
@partymaker A co sie stalo? Cos z tym ich stadionem?
4
Ale piekna bramka United.
2
Romero standardzik widze. Czekamy na czerwona dla Martineza.
0
W ogole Atletico znowu gra z Betisem - tym razem w lidze, u siebie.
2
@Antimadridista_WR Pomysl przez chwile. Na miejscu Atletico wolisz grac z Barcelona 180 minut czy 90? Co da bardziej sprawiedliwy rezultat - dwa mecze czy jeden? Kto jest lepsza druzyna?
3
@Antimadridista_WR Dwa mecze to wiekszy margines bledu.
1
@kch No nie bo rewanz gramy u siebie, a to wiele zmienia.
3
@Culer9002 Przyszly tydzien i poczatek marca.
3
Gramy z Atletico, drugi mecz u siebie.
0
Czy tam jakis koles maluje?
1
W ogole te polfinaly w Pucharze Krola sa o tyle beznadziejne, ze jeden mecz grasz np. 10 lutego, a drugi 3 marca... 3 tygodnie przerwy przed meczem, ktory decyduje o wejsciu do finalu. Glupota, powinni to zmienic.
4
@kamilomes123 Warto. Bardzo dobry serial i kolejny sezon w tym roku. Wczoraj wyszedl teaser do 4 sezonu, ktory ma byc 19 kwietnia.
0
Rashford mogl ustawic Nam ten mecz. Jedna z tych dwoch sytuacji musi wykorzystac (albo lepiej podac).
3
Kopnal go w brzuch. Czyli karny chyba, co?
2
Mocny sklad, ale to dobrze. Juz sie meczylismy w tej edycji Pucharu Krola i to dwa razy.
0
Oby dzis Bernal w pierwszym. Roony, Rashford i Cancelo tez powinni dostac swoje minuty.
1
@michaleu Nadal jest spore community, wieczorami serwery sa pelne.
3
@Czyhrynski Na pocieszenie moge Ci powiedziec, ze w csa 1.6 nadal mozna pograc bo jest sporo serwerow. ;]
8
Niby mu odwalilo, a ubranie po starym nosi.
0
@TaughtMule Nie mozemy tego spieprzyc. Mamy piekne pokolenie pilkarzy i pieknego trenera. Trzeba z tego wyciagnac absolutnie wszystko.
8
Coz za przypadek.
0
@sebasarna Co by sie nie stalo to raczej gorzej nie bedzie. Latajace auta/motory, wszechobecni modderzy. Nie da sie juz w to grac.
4
Pieknie oglada sie Yamala. Ogladanie jak dorasta z meczu na mecz to prawdziwa przyjemnosc. On jak na tak mlody wiek naprawde ma niespotykana ciaglosc w grze. Zdarzaja mu sie slabsze momenty, ale to nic w porownaniu do innych nastoletnich pilkarzy, ktorych od razu sie porownuje do mlodego Hiszpana po jednym/dwoch udanych spotkaniach, a ktorzy potem gina na tygodnie/miesiace (Estevao i inni "lepsi" od Yamala).
Ciekawe gdzie jest jego sufit. Czy bedziemy niedlugo swiadkami takiego wybuchu jego talentu, ze np. bedzie utrzymywal forme z dwumeczu z Interem we wszystkich meczach? Bo wtedy wskoczyl na kosmiczny poziom. To przeciez nadal jeszcze dziecko, a juz robil rzeczy gdzie mozna sie bylo za glowe lapac i to tak czesto.