Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Mam tylko nadzieje, ze nikomu juz nigdy nie przejdzie przez mysl sciaganie go tutaj. Dotyczy sie to i kibicow, i zarzadu.
0
@barcowy1899 Tak, sprzedaloby sie Brazola do Tottenhamu za gruba kase i odkupilo Szweda za frytki.
2
@Fog_W_1899 Pytanie tylko czy Flick jesli moglby to nie chcialby sobie kupic ze 2 obroncow i napastnika za jakies 200 baniek. Duzo latwiej wtedy o sukcesy. City ma kase to wydaja, jak cala Premier League.
3
@Faro Fati
Szkoda, ze nie dziala. :/
17
@betonito ??? Nie zagral w jednym meczu ligowym, w LM grac nie moze. Z Sociedad od razu po transferze wszedl z lawki. Z Oviedo wyszedl w pierwszym. Zagra pewnie jutro.
1
@Karol145 Christensen, ktory za darmo przyszedl i dal Nam mistrzostwo to flop? Emerson sprzedany z zyskiem. Na Trincao stracilismy mniej niz 10 milionow.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Wiele czyli co dokladnie?
7
@Bernard777 Pomocnik to najgorszy zakup jaki mozemy zrobic. W pierwszej druzynie mamy ich wystarczajaco, a do tego jest La Masia, ktora nie ma problemu z wypuszczaniem pomocnikow. Nam potrzebna jest 9 i srodkowi obroncy plus ewentualnie lewoskrzydlowy.
0
@ViscaelBarca2007 400 baniek wydanych w 2 okienka i okej.
17
@Michael24 Co za odklejeniec. Z roku na rok coraz glupszy.
3
Swoja droga to Athletic jest chyba jedna z trzech druzyn, ktore nie opuscily nigdy Primera Division? Moze jednak Nico z bratem zrobia cos historycznego.
0
Nie wazne w jakiej formie jest Tottenham, ilu pilkarzy maja niedostepnych - City zawsze ma z nimi problemy.
1
Zielu ladna bramka.
0
@severius Flick popiera Laporte, a to wiele zmienia.
2
Moglaby spasc ta Legia. Byloby zabawnie.
3
@July_6_BcN Nie strasz kobieto.
1
Skoro w 2026 roku dzieja sie takie rzeczy w meczach realu to wyobrazcie sobie co musialo dziac sie 50 lat temu albo wczesniej.
2
@ElKamil A sedziowie nic z tym nie robia. Malo to, wyczarowuja jeszcze z tylka 9 minut doliczonego. Ta liga to niesmieszny zart.
4
Sedziowie - jedynie dlatego jeszcze licza sie w tej lidze. Zalosny klub.
0
Wejdziemy zaraz w decydujaca faze sezonu, znowu Nam w jakims meczu skutecznosc nie dopisze i mozemy przegrac te lige wlasnie przez takie sedziowanie jak dzisiaj. Zalosna liga.
0
@tbas Szkoda tyle, ze mecz powinien sie juz skonczyc 3 minuty wczesniej.
9
@JUNIORcomV2 5 zalosnych symulek, 0 kartek. 9 minut doliczonych przy zadnej interwencji VARu, max 5 minut tam mozna bylo dodac. Karny bardzo mieciutki, jak zwykle. Skoncz z takimi komentarzami bo to smieszne.
3
Pamietacie mecz z Almeria gdy wygrali 3-2 u siebie? No to dzisiaj mielismy to samo albo gorsze gowno. Izrael futbolu. Tfu na te zalosna instytucje.
2
Przeciez to jest faworyzowanie w bialy dzien. Korupcja. To nie jest przeciez jedna sytuacja.
0
Ustawiona liga. Zalosne gowno.
4
Po co brac w ogole udzial w tym cyrku?
1
Przeciez to nawet karny nie jest.
2
5 zalosnych symulek. 0 kartek.
9 doliczonych minut. 5-6 to max.
Kpina.
1
Nurkowanie i ciagniecie przez sedziow. Tfu na ten klub.
3
9 minut hHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA