25

Mam tylko nadzieje, ze nikomu juz nigdy nie przejdzie przez mysl sciaganie go tutaj. Dotyczy sie to i kibicow, i zarzadu.

0

@barcowy1899 Tak, sprzedaloby sie Brazola do Tottenhamu za gruba kase i odkupilo Szweda za frytki.

2

@Fog_W_1899 Pytanie tylko czy Flick jesli moglby to nie chcialby sobie kupic ze 2 obroncow i napastnika za jakies 200 baniek. Duzo latwiej wtedy o sukcesy. City ma kase to wydaja, jak cala Premier League.

3

@Faro Fati

Szkoda, ze nie dziala. :/

17

@betonito ??? Nie zagral w jednym meczu ligowym, w LM grac nie moze. Z Sociedad od razu po transferze wszedl z lawki. Z Oviedo wyszedl w pierwszym. Zagra pewnie jutro.

1

@Karol145 Christensen, ktory za darmo przyszedl i dal Nam mistrzostwo to flop? Emerson sprzedany z zyskiem. Na Trincao stracilismy mniej niz 10 milionow.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Wiele czyli co dokladnie?

7

@Bernard777 Pomocnik to najgorszy zakup jaki mozemy zrobic. W pierwszej druzynie mamy ich wystarczajaco, a do tego jest La Masia, ktora nie ma problemu z wypuszczaniem pomocnikow. Nam potrzebna jest 9 i srodkowi obroncy plus ewentualnie lewoskrzydlowy.

0

@ViscaelBarca2007 400 baniek wydanych w 2 okienka i okej.

17

@Michael24 Co za odklejeniec. Z roku na rok coraz glupszy.

3

Swoja droga to Athletic jest chyba jedna z trzech druzyn, ktore nie opuscily nigdy Primera Division? Moze jednak Nico z bratem zrobia cos historycznego.

0

Nie wazne w jakiej formie jest Tottenham, ilu pilkarzy maja niedostepnych - City zawsze ma z nimi problemy.

1

Zielu ladna bramka.

0

@severius Flick popiera Laporte, a to wiele zmienia.

2

Moglaby spasc ta Legia. Byloby zabawnie.

3

@July_6_BcN Nie strasz kobieto.

1

Skoro w 2026 roku dzieja sie takie rzeczy w meczach realu to wyobrazcie sobie co musialo dziac sie 50 lat temu albo wczesniej.

2

@ElKamil A sedziowie nic z tym nie robia. Malo to, wyczarowuja jeszcze z tylka 9 minut doliczonego. Ta liga to niesmieszny zart.

4

Sedziowie - jedynie dlatego jeszcze licza sie w tej lidze. Zalosny klub.

0

Wejdziemy zaraz w decydujaca faze sezonu, znowu Nam w jakims meczu skutecznosc nie dopisze i mozemy przegrac te lige wlasnie przez takie sedziowanie jak dzisiaj. Zalosna liga.

0

@tbas Szkoda tyle, ze mecz powinien sie juz skonczyc 3 minuty wczesniej.

9

@JUNIORcomV2 5 zalosnych symulek, 0 kartek. 9 minut doliczonych przy zadnej interwencji VARu, max 5 minut tam mozna bylo dodac. Karny bardzo mieciutki, jak zwykle. Skoncz z takimi komentarzami bo to smieszne.

3

Pamietacie mecz z Almeria gdy wygrali 3-2 u siebie? No to dzisiaj mielismy to samo albo gorsze gowno. Izrael futbolu. Tfu na te zalosna instytucje.

2

Przeciez to jest faworyzowanie w bialy dzien. Korupcja. To nie jest przeciez jedna sytuacja.

0

Ustawiona liga. Zalosne gowno.

4

Po co brac w ogole udzial w tym cyrku?

1

Przeciez to nawet karny nie jest.

2

5 zalosnych symulek. 0 kartek.

9 doliczonych minut. 5-6 to max.

Kpina.

1

Nurkowanie i ciagniecie przez sedziow. Tfu na ten klub.

3

9 minut hHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?