2

@BarcaInfo Ciekawe czy Messi odda wolnego.

0

Też bym prosił o link do meczu jeśli ktoś takowy posiada.

0

@CZaras Bo to był nasz wódz Valverde z ogniem w oczach i przykucem przy ławce.

0

@Misanthrope Zupełnie się nie zgodzę. Po tym jak beznadziejne były dwie pierwsze części Thora, Ragnarok uratował tę serię. Jeden z najlepszym filmów w MCU w mojej opinii.

9

Brawo My! Znowu na szczycie.

46

O bogowie, miejcie Dembele w opiece.

2

Ja to bym dał Roberto na skrzydełko. Ale by chodził.

0

@ForcaMilosz Tzn. na pewno nie grał kropka w kropkę na pozycji Busquetsa bo Barcelona gra inną formacją, ale on gra niżej w reprezentacji. Tak czy siak zagrał świetny mecz.

1

Nasza reprezentacja narodowa niebezpiecznie zbliża się do poziomu Ekstraklasy.

3

@marcin000019 Przecież on był najlepszy na boisku...

1

@maatiixx Grał dobrze bo grał na pozycji Busquetsa. W Barcelonie gra wyżej to i gra słabiej.

0

@cules100pro Griezmann pasuje do Barcelony, ale dla niego nie ma pozycji bo jest Messi. To samo Coutinho.

0

Człowiek siadając zawsze ma wiarę, że tym razem coś tam ze 3 razy dobrze kopną. Jak zwykle rozczarowanie.

9

"Byłeś samotny?



Nie, nie czułem się samotny. U mojego boku były osoby, które są tam zawsze. To mi wystarcza, dodaje mi sił. Byłem jednak zbolały z powodu, rzeczy, które usłyszałem od ludzi, dziennikarzy, osób wątpiących w moje oddanie klubowi i mówiących rzeczy, na które moim zdaniem nie zasługiwałem. To pomogło mi zobaczyć, kto jest kim. Świat piłki jest bardzo trudny, a wiele osób bardzo fałszywych. Odkryłem wiele fałszywych osób, o których miałem inne zdanie. Bolało mnie, że zwątpiono w moją miłość do tego klubu. Niezależnie od tego, czy odejdę, czy zostanę, moja miłość do Barcelony nigdy się nie zmieni."

Leo Messi o La Rambli.

2

@NaFazieHitman A tak to ledwo do 1-szego dociągnie.

8

Podobno Netflix ma nagrać serial o całej tej szopce. Messiego zagra czarnoskóry Japończyk.

1

Dobra, to zawołajcie mnie jak Małysz będzie. To znaczy Messi.

0

Pomysł na biznes - sprzedaż przycisków F5 użytkownikom La Rambli.

0

@Coutinho007 Nah, coś ty. My musimy grać walczakami jak Vidal bo przecież żeby być dobrym piłkarzem to trzeba wyglądać na walczaka i być po 30stce.

2

Może Messiemu się telefon popsuł i go nie stać na nowy?

0

@Coutinho007 Puig? Za mały, za chudy, za młody.

1

@barcelonaLM Południowomessiańskiej.

0

@juliacicha Zapraszam na Teleexpress.

8

A teraz pomyślcie, że Messi po przegranym meczu z Bayernem wychodzi, mówi otwarcie, że jest mu przykro za tę porażkę i postanowił odejść, ponieważ czuję, że jego czas w Barcelonie dobiegł końca. Idzie do Bartomeu i stwierdza, że powinien odejść za darmo bo tak według niego wygląda kontrakt. Doszlibyśmy zapewne do tego samego punktu jaki mamy teraz, ale Messi postrzegany byłby zupełnie inaczej. A teraz? Nawet jeśli zostanie i za rok pożegnamy go tak jak należy to wszystko co dzieje się teraz zostanie zapamiętane. Bartomeu to nie Barcelona i mimo, że Messi na pewno to wie to źle to wszystko rozgrywa. Wielka szkoda.

1

@Marik1234 Pisał mi na GG, że zostaje.

3

@FC1899Barca Dlaczego Messi musi być porównywany do kogolwiek? Totti to Totti, Messi to Messi. Inne sytuacje, inni gracze. I żeby było jasne uważam, że Messi nie postępuje najwłaściwiej. Chociaż widząc co się dzieje w tym zarządzie to jeszcze z czasem ta decyzja Messiego może wydać się naprawde zrozumiała.

0

@pyku91 Coutinho trzeba zaufać. Problem jest taki, że jak on Mullera nie potrafił usadzić to i Griezmanna nie usadzi, o Messim nie wspominając. Oby Koeman okazał się geniuszem taktycznym i to wszystko jakoś poukładał bo w najgorszym przypadku będziemy mieli prawie 300 mln na ławce.

3

@badej60 Messi za rok: "Po pierwszym treningu w Manchesterze City, gdy tylko wróciłem do domu, od razu zapytałem mojego agenta czy jest możliwe jeszcze zerwanie kontraktu i mój powrót do Barcelony”

10

Barto jeszcze tak zakręci, że jeszcze wyjdzie, że katalońska policja jest skorumpowana, a on biedny o niczym nie wiedział.

5

@Agent005 Wymiana Suareza na Higuaina to jak wymiana Valverde na Setiena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?