Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo Ciekawe czy Messi odda wolnego.
0
Też bym prosił o link do meczu jeśli ktoś takowy posiada.
0
@CZaras Bo to był nasz wódz Valverde z ogniem w oczach i przykucem przy ławce.
0
@Misanthrope Zupełnie się nie zgodzę. Po tym jak beznadziejne były dwie pierwsze części Thora, Ragnarok uratował tę serię. Jeden z najlepszym filmów w MCU w mojej opinii.
9
Brawo My! Znowu na szczycie.
46
O bogowie, miejcie Dembele w opiece.
2
Ja to bym dał Roberto na skrzydełko. Ale by chodził.
0
@ForcaMilosz Tzn. na pewno nie grał kropka w kropkę na pozycji Busquetsa bo Barcelona gra inną formacją, ale on gra niżej w reprezentacji. Tak czy siak zagrał świetny mecz.
1
Nasza reprezentacja narodowa niebezpiecznie zbliża się do poziomu Ekstraklasy.
3
@marcin000019 Przecież on był najlepszy na boisku...
1
@maatiixx Grał dobrze bo grał na pozycji Busquetsa. W Barcelonie gra wyżej to i gra słabiej.
0
@cules100pro Griezmann pasuje do Barcelony, ale dla niego nie ma pozycji bo jest Messi. To samo Coutinho.
0
Człowiek siadając zawsze ma wiarę, że tym razem coś tam ze 3 razy dobrze kopną. Jak zwykle rozczarowanie.
9
"Byłeś samotny?
Nie, nie czułem się samotny. U mojego boku były osoby, które są tam zawsze. To mi wystarcza, dodaje mi sił. Byłem jednak zbolały z powodu, rzeczy, które usłyszałem od ludzi, dziennikarzy, osób wątpiących w moje oddanie klubowi i mówiących rzeczy, na które moim zdaniem nie zasługiwałem. To pomogło mi zobaczyć, kto jest kim. Świat piłki jest bardzo trudny, a wiele osób bardzo fałszywych. Odkryłem wiele fałszywych osób, o których miałem inne zdanie. Bolało mnie, że zwątpiono w moją miłość do tego klubu. Niezależnie od tego, czy odejdę, czy zostanę, moja miłość do Barcelony nigdy się nie zmieni."
Leo Messi o La Rambli.
2
@NaFazieHitman A tak to ledwo do 1-szego dociągnie.
8
Podobno Netflix ma nagrać serial o całej tej szopce. Messiego zagra czarnoskóry Japończyk.
1
Dobra, to zawołajcie mnie jak Małysz będzie. To znaczy Messi.
0
Pomysł na biznes - sprzedaż przycisków F5 użytkownikom La Rambli.
0
@Coutinho007 Nah, coś ty. My musimy grać walczakami jak Vidal bo przecież żeby być dobrym piłkarzem to trzeba wyglądać na walczaka i być po 30stce.
2
Może Messiemu się telefon popsuł i go nie stać na nowy?
0
@Coutinho007 Puig? Za mały, za chudy, za młody.
1
@barcelonaLM Południowomessiańskiej.
0
@juliacicha Zapraszam na Teleexpress.
8
A teraz pomyślcie, że Messi po przegranym meczu z Bayernem wychodzi, mówi otwarcie, że jest mu przykro za tę porażkę i postanowił odejść, ponieważ czuję, że jego czas w Barcelonie dobiegł końca. Idzie do Bartomeu i stwierdza, że powinien odejść za darmo bo tak według niego wygląda kontrakt. Doszlibyśmy zapewne do tego samego punktu jaki mamy teraz, ale Messi postrzegany byłby zupełnie inaczej. A teraz? Nawet jeśli zostanie i za rok pożegnamy go tak jak należy to wszystko co dzieje się teraz zostanie zapamiętane. Bartomeu to nie Barcelona i mimo, że Messi na pewno to wie to źle to wszystko rozgrywa. Wielka szkoda.
1
@Marik1234 Pisał mi na GG, że zostaje.
3
@FC1899Barca Dlaczego Messi musi być porównywany do kogolwiek? Totti to Totti, Messi to Messi. Inne sytuacje, inni gracze. I żeby było jasne uważam, że Messi nie postępuje najwłaściwiej. Chociaż widząc co się dzieje w tym zarządzie to jeszcze z czasem ta decyzja Messiego może wydać się naprawde zrozumiała.
0
@pyku91 Coutinho trzeba zaufać. Problem jest taki, że jak on Mullera nie potrafił usadzić to i Griezmanna nie usadzi, o Messim nie wspominając. Oby Koeman okazał się geniuszem taktycznym i to wszystko jakoś poukładał bo w najgorszym przypadku będziemy mieli prawie 300 mln na ławce.
3
@badej60 Messi za rok: "Po pierwszym treningu w Manchesterze City, gdy tylko wróciłem do domu, od razu zapytałem mojego agenta czy jest możliwe jeszcze zerwanie kontraktu i mój powrót do Barcelony”
10
Barto jeszcze tak zakręci, że jeszcze wyjdzie, że katalońska policja jest skorumpowana, a on biedny o niczym nie wiedział.
5
@Agent005 Wymiana Suareza na Higuaina to jak wymiana Valverde na Setiena.