0

Takich dwóch piłek co dał Dest w pierwszej połowie to Roberto chyba przez całą karierę nie dał w Barcelonie. ;]

7

@damianex10 Wygląda jak Griezmann.

0

@cules100pro Błąd to Braithwaite za Fatiego i ewentualny Busquets za Pjanica w 1szym składzie, ale trzeba pamiętać, że Bośniak może nadal nie być przygotowany na 100% fizycznie. Zdecydował błąd Neto. Sytuacje były, więc do Koemana można mieć najmniejsze pretensje.

0

@DonAndresFCB Miał jeden według statystyk ;]

0

@VIPER2712 Może nie doprecyzowałem. Faktycznie, pierwsza połowa była słaba, ale w drugiej graliśmy dobrze - 11 na 11 także. Stworzyliśmy sytuacji, że starczyłoby na 3 mecze, ale czasami tak jest, że piłka nie wpada. Pewnie inaczej by to wyglądało gdybyśmy mieli jakąś normalną 9, ale trzeba grać tym co się ma.

0

Nie ma co dramatyzować. To jest początek sezonu, więc to wszystko do odrobienia szczególnie, że Real też nie gra jakoś niesamowicie. Mieliśmy po prostu pecha. Gdyby Neto nie popełnił błędu i skończyło się 1-0 wszyscy byliby zachwyceni grą, i narzekali na brak skuteczności.

2

Ale czemu Braithwaite za Fatiego...

7

@karci0 Rozegraliśmy też 3 słownie trzy spotkania mniej od drużyny na miejscu 18 słownie osiemnaście. ;]

1

@ProMILs Roberto od początku sezonu też dobrze gra. Może się podzielą minutami.

6

@Firestone Ale przecież mecz z Realem pokazał, że Dest umie grać w defensywie. Może się nawet okazać, że lepiej niż Roberto bo dobrze się ustawiał i jest znacznie szybszy. To, że umie grać też do przodu niczego nie zmienia. Oboje jednak są w dobrej formie, więc tu chyba był najtrudniejszy wybór dla Koemana.

12

Przód bardzo fajny, liczyłem na coś takiego. Szkoda, że nie ma Desta. Chociaż 45 min fajnie byłoby go zobaczyć. Busquets nie jest aż takim głupim wyborem bo pewnie jakieś 65-70% czasu będziemy mieli piłkę przy nodze. Mimo wszystko wolałbym Pjanica.

30

@xVENUMx Bierz kasę, wyjdź i nigdy więcej tam nie wracaj.

Albo postaw wszystko na czarne. ;]

0

No to wyłączam.

1

Jest jeden minus tego naszego dobrobytu kadrowego na ŚPO - brak minut dla Puiga. Chłopak zagrał bardzo dobre spotkania u Setiena. Widać w nim bardzo dużo jakości, ale on praktycznie nie powącha murawy w tym sezonie, jeśli a) nie odejdzie na wypożyczenie b) nagle nie okaże się pivotem. Szkoda bo naprawde go lubie.

24

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale Barcelona przebiegła 112,6 km przy 114,1 km Juventusu. Pjanić przebiegł 12,5 km, zdecydowanie najwięcej ze wszystkich piłkarzy. TO JEST NIESAMOWICIE WAŻNE. W tamtym sezonie przebiegaliśmy w meczu zazwyczaj około 100 km. Uważam, że nasze porażki w LM w ostatnich latach to brak odpowiedniego przygotowania fizycznego. Bardzo się cieszę, że Koeman to trener, który wreszcie przykłada do tego znaczną wagę. Jestem pewny, że gdyby to on był naszym trenerem w meczach z Romą, Liverpoolem oraz Bayernem to nie mielibyśmy tych 3 spektakularnych klęsk na koncie.

1

@masq Akurat to mu wychodzi. Gorzej jak musi za kimś pobiec.

12

No i kto wymienił Arthura na Pjanica? Bartek z Barcelony. Powinien zostać naszym nowym prezydentem. :D

0

@parpe Mogło być też 3-2. ;]

6

Dostaną dwa razy od Interu, Borussia wygra dwa razy z Szachtarem i do domu :)

0

Vinicius... jest fantastyczny.

1

Zidane ma pakt. Oni nie odpadną w grupie. Nie ma opcji. Wyklaska to i jakieś wrzutki wpadną.

1

Oby koniec Bartomeu to był początek odbudowy Barcelony. Dosyć tej przeciętności.

0

@Adamski69 Prędzej zacznie na bramce niż w pomocy. ;] Niestety.

1

@KamilZ Nikogo. Za Pique powinien być wprowadzany Araujo powoli. Za Busquetsa Pjanić, a FDJ jeszcze się rozegra.

1

FDJ to trzeba założyć koszulkę Holandii - wtedy będzie grał dobrze.

2

@IronSanHybrid Przecież on wyszedł na skrzydle, jak za Valverde... Grał na ŚPO to grał dobrze. Strasznie mnie to zdziwiło, że Koeman na skrzydłach dał Coutinho i Pedriego czyli dwóch ŚPO...

3

W dzisiejszym meczu na skrzydłach: Coutinho oraz Pedri. Koeman, dlaczego?

0

No i przyjechała mocniejsza drużyna bo Real to nawet nie jest na ten moment TOPka Europy i Busquets znowu niesamowity mecz. Szkoda gadać.

37

Akurat on nie ma sobie nic do zarzucenia. W ofensywie za dużo nie pomógł, ale mając na swojej stronie Viniciusa i Mendy'ego, a także 17 latka Pedriego zupełnie mnie to nie dziwi. Za to w defensywie fantastyczny. Jeśli będzie dalej się rozwijał to możemy mieć obrońce na lata.

8

Real dobrze pressuje, my słabo. Oni wyglądają jak narazie lepiej, ale mecz do wygrania. Dest gra fantastycznie w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?