Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dzisiaj tak:
5
Fantastycznie Rodrygo wczoraj zagrał na lewej obronie. Piękny jest ten nowoczesny, ofensywny futbol Xabiego Alonso. Czapki z głów. Takiego autobusu to ja nawet za Ancelottiego nie widziałem.
2
@sokot Akurat ta czerwień to dobra decyzja. Problem jest taki, że np. taki Carreras to w tym meczu powinien 3-4 żółte zobaczyć.
4
@vangoor Będziemy strzelać do upadłego. Stracimy 6, strzelimy 7. Bronić tak czy siak nie potrafimy.
3
Araujo nie jest gorszym obrońcą od Cubarsiego. Różnica jest taka, że Cubarsi nie fouluje na czerwoną. Gdyby Urugwajczyk robił tyle błędów to by ludzie tutaj z pochodniami biegali. Młody Hiszpan nie powinien podnosić się z ławki bo ta słaba dyspozycja trwa już prawie rok, a poprawy nie widać. On nawet dzisiaj źle piłke wybił w prostej sytuacji i potem padł gol po rożnym.
4
Fajnie, że Lewy strzelił pięknego gola i dołożył kolejną cegiełke do sukcesów Barcelony, i to w takim wieku.
21
Najgorsze jest to, że my ich tłamsiliśmy, a koło 75 minuty oni już czołgali się po murawie, a mimo wszystko było tak blisko karnych. Ten mecz powinien być gładko wygrany.
2
Rashford zagrał kryminał pod koniec. Dlaczego on całkowicie odpuszczał w defensywie? Przecież to było straszne. Wcześniej odbiór i tak to powinno wyglądać, a on po jednym sprincie zachowywał się jakby 30 km przebiegł.
4
Podobno Negreira ściągał piłki zdalnie w rękawice Joana Garcii.
5
Przypominam, że real Xabiego Alonso miał grać ofensywną, nowoczesną piłke, a to był autobus gorszy niż za Ancelottiego.
0
Ta obrona nadaje się do Ekstraklasy, ale mamy toooooo!
0
Ten Cancelo to się pięknie wkomponuje w defensywe Barcelony.
28
Carreras po meczu z Atletico i jednej połowie z Barceloną ma jakieś 15 fouli, 5 na żółtą i 0 pokazanych kartek.
0
Ale ten mecz to cyrk jest.
7
Atletico tak od 10 minut już nie biega
32
Carreras 10 foul, nadal bez kartki.
0
Ten Fran to jest pocieszny chłopak.
0
Co ten Xabi wymyślił?
0
Całe szczęście, że to trafił.
0
Bez kartki hahahaha
2
Wytłumaczy mi ktoś co on zrobił?
3
Tam był foul w ogóle?
0
@Janas11224 Schlotterbeck ma kontrakt do 2027, nie przyjdzie za darmo.
0
@Gall Jeszcze zgrał dobrze do Fermina na początku meczu.
3
To jest klasyczne przyjęcie szprotki. Ile on takich sytuacji spieprzył złym przyjęciem...
1
Dobrze, że Pedri odpocznie.
2
@Vold94 Mam nadzieje, że to jakiś idiotyczny bait.
0
@JaCules1211 Myśle, że powinniśmy sobie strzelić ze 3 bramki żeby nie było za łatwo.
0
Nie no, ten Roony to się marnuje na tej ławce.
0
Haha, Deco tego kota za 2 bańki wyjął.