5

Dzisiaj tak:


5

Fantastycznie Rodrygo wczoraj zagrał na lewej obronie. Piękny jest ten nowoczesny, ofensywny futbol Xabiego Alonso. Czapki z głów. Takiego autobusu to ja nawet za Ancelottiego nie widziałem.

2

@sokot Akurat ta czerwień to dobra decyzja. Problem jest taki, że np. taki Carreras to w tym meczu powinien 3-4 żółte zobaczyć.

4

@vangoor Będziemy strzelać do upadłego. Stracimy 6, strzelimy 7. Bronić tak czy siak nie potrafimy.

3

Araujo nie jest gorszym obrońcą od Cubarsiego. Różnica jest taka, że Cubarsi nie fouluje na czerwoną. Gdyby Urugwajczyk robił tyle błędów to by ludzie tutaj z pochodniami biegali. Młody Hiszpan nie powinien podnosić się z ławki bo ta słaba dyspozycja trwa już prawie rok, a poprawy nie widać. On nawet dzisiaj źle piłke wybił w prostej sytuacji i potem padł gol po rożnym.

4

Fajnie, że Lewy strzelił pięknego gola i dołożył kolejną cegiełke do sukcesów Barcelony, i to w takim wieku.

21

Najgorsze jest to, że my ich tłamsiliśmy, a koło 75 minuty oni już czołgali się po murawie, a mimo wszystko było tak blisko karnych. Ten mecz powinien być gładko wygrany.

2

Rashford zagrał kryminał pod koniec. Dlaczego on całkowicie odpuszczał w defensywie? Przecież to było straszne. Wcześniej odbiór i tak to powinno wyglądać, a on po jednym sprincie zachowywał się jakby 30 km przebiegł.

4

Podobno Negreira ściągał piłki zdalnie w rękawice Joana Garcii.

5

Przypominam, że real Xabiego Alonso miał grać ofensywną, nowoczesną piłke, a to był autobus gorszy niż za Ancelottiego.

0

Ta obrona nadaje się do Ekstraklasy, ale mamy toooooo!

0

Ten Cancelo to się pięknie wkomponuje w defensywe Barcelony.

28

Carreras po meczu z Atletico i jednej połowie z Barceloną ma jakieś 15 fouli, 5 na żółtą i 0 pokazanych kartek.

0

Ale ten mecz to cyrk jest.

7

Atletico tak od 10 minut już nie biega

32

Carreras 10 foul, nadal bez kartki.

0

Ten Fran to jest pocieszny chłopak.

0

Co ten Xabi wymyślił?

0

Całe szczęście, że to trafił.

0

Bez kartki hahahaha

2

Wytłumaczy mi ktoś co on zrobił?

3

Tam był foul w ogóle?

0

@Janas11224 Schlotterbeck ma kontrakt do 2027, nie przyjdzie za darmo.

0

@Gall Jeszcze zgrał dobrze do Fermina na początku meczu.

3

To jest klasyczne przyjęcie szprotki. Ile on takich sytuacji spieprzył złym przyjęciem...

1

Dobrze, że Pedri odpocznie.

2

@Vold94 Mam nadzieje, że to jakiś idiotyczny bait.

0

@JaCules1211 Myśle, że powinniśmy sobie strzelić ze 3 bramki żeby nie było za łatwo.

0

Nie no, ten Roony to się marnuje na tej ławce.

0

Haha, Deco tego kota za 2 bańki wyjął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?