DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Instrukcja dla "ostatniego pokolenia"
https://ibb.co/K9H6dNF
5
Wycinka drzew, betonowanie miast...
Oj tam jakieś tereny zalewowe.
https://ibb.co/Ryhf3qk
0
@AmigoBlancos słaby przelicznik.
usunę konto na superbet
usunę konto na fcbarca.com
Kurs całkowity 348472.
4
@Luciano99 oby efektem tych kłótni "ostatni sprawiedliwy" w przyszłym sezonie wyprowadził się do kraju sułtana piaskowych wydm.
2
@Kgorecki2500 kurde byłeś lepszy o 26gr.
https://zapodaj.net/plik-c5GaD9TKFT
0
@RoberDzik ale kto strzelał Ty czy Flick?
0
Oby klub wyszedł jak najszybciej na prostą w kwesti finansowej. I żeby to on dyktował warunki reklamy na koszulce a nie odwrotnie. Za duże logo, za bardzo jaskrawe. Bialy napis Spotify i tyle, jak to było dotychczas. Cherb od razu rzucał się w oczy. Odnoszę wrażenie, że to Barca jest sponsorem.
0
@Dynak widziałeś, bym kiedykolwiek wypowiadał się na temat polityki?
A przypisujesz mi łatkę jak bym był za jakąś partią?
Otóż nie. W ogóle się nie interesuje, skomentowałem wpis, bo wydaje mi się, że jako głowa państwa zbłaznił się. I tyle.
4
@TheNekro94 zupa z trupa...
Jak to powiedział trol w wiedzminie.
23
@Dynak odwołać przyjazd na dożynki, przemówić do narodu, pojechać wesprzec, ze jest się solidarnym. No ale wiadomo, że 3 kadencji nie może mieć, więc wyjebongo. Gdyby to była pierwsza sam by stał i worki przerzucał.
0
@Tomason a wystarczyło po 97, zasięgnąć rady do Holendrów którzy są pionierami na skalę światową w tej kwestii. Ale miliardy można przecież wydać po zalaniu zamiast przed.
0
@Lionel_Messi10 to musicie się podzielić "wygraną" bo...
@Borneo
"Języka Polskiego" to jest mistrzostwem świata xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DiSBlaDE
Spodziewajcie się zdjęć z rozbudowy, wkrótce...
4
@Luciano99 sąsiedzi nie są i nie będą mili, prawda?
https://ibb.co/FzDssjt
Dla nie wtajemniczonych rozbudowuje garaż.
1
@koziar około 324K godzin w jednej i tej samej grze.
0
Komentarz usunięty
0
@Szklaner mam hodowle. Nowy miot jest. Ale powodzenia, że się załapiesz. :D
0
@Wojcio ma predyspozycje. Muszę to stopniować. Stawy cierpią. Więc teraz tylko niewinnie.
0
@DiSBlaDE nowy miot właśnie przyszedł x9. :)
4
8 miesięcy. Powoli wprowadzamy w temat... Z miejsca wyskok ma nieziemski.
https://streamable.com/68l0aw
1
@NeroTFP1 No.1
Powieści pisane przez samego Luciano ninety-nine.
2
@Luciano99
Flick wyciągnąłby twojemu staremu flaszkę zza pazuchy i nawet by okiem nie mrugnął.
1
@pax @Zecik11 spontan. Jedziemy autami.
0
@ShawnC dzięki.
1
@Miszak będę królem na czerwonej...
A nie to nie ten kraj.
A tak na serio to dzięki wielkie. Jak coś Ci się przypomnij to pisz.
@July_6_BcN dzięki.
0
@RoberDzik @tbas
Dzięki serdeczne. Ktoś , coś jeszcze?
1
W końcu. Jutro będę pierwszy raz w Barcelonie.
( kilka dni)
Co zwiedzać, poza wiadomymi z punktu widzenia kibica obiektami?
Głównie odnoszę się do tych osób które już były parę razy, zapewne cenne doświadczenie mają.
Was nic to nie kosztuje a dla mnie będzie lekko z górki.
Proszę podzielcie się doświadczeniami i opiniami.
4
@VegetaPolska prawy i sprawiedliwy. Na Wiejskiej szukają takich jak Ty.
6
@Kessie ale widzę, że dzwoneczek (niczym u barana) dalej wisi by @Luciano99 słyszał czy pracujesz czy znów śpisz.