5

Instrukcja dla "ostatniego pokolenia"
https://ibb.co/K9H6dNF

5

Wycinka drzew, betonowanie miast...

Oj tam jakieś tereny zalewowe.
https://ibb.co/Ryhf3qk

0

@AmigoBlancos słaby przelicznik.

usunę konto na superbet
usunę konto na fcbarca.com

Kurs całkowity 348472.

4

@Luciano99 oby efektem tych kłótni "ostatni sprawiedliwy" w przyszłym sezonie wyprowadził się do kraju sułtana piaskowych wydm.


2

@Kgorecki2500 kurde byłeś lepszy o 26gr.

https://zapodaj.net/plik-c5GaD9TKFT

0

@RoberDzik ale kto strzelał Ty czy Flick?

0

Oby klub wyszedł jak najszybciej na prostą w kwesti finansowej. I żeby to on dyktował warunki reklamy na koszulce a nie odwrotnie. Za duże logo, za bardzo jaskrawe. Bialy napis Spotify i tyle, jak to było dotychczas. Cherb od razu rzucał się w oczy. Odnoszę wrażenie, że to Barca jest sponsorem.

0

@Dynak widziałeś, bym kiedykolwiek wypowiadał się na temat polityki?
A przypisujesz mi łatkę jak bym był za jakąś partią?

Otóż nie. W ogóle się nie interesuje, skomentowałem wpis, bo wydaje mi się, że jako głowa państwa zbłaznił się. I tyle.

4

@TheNekro94 zupa z trupa...

Jak to powiedział trol w wiedzminie.

23

@Dynak odwołać przyjazd na dożynki, przemówić do narodu, pojechać wesprzec, ze jest się solidarnym. No ale wiadomo, że 3 kadencji nie może mieć, więc wyjebongo. Gdyby to była pierwsza sam by stał i worki przerzucał.

0

@Tomason a wystarczyło po 97, zasięgnąć rady do Holendrów którzy są pionierami na skalę światową w tej kwestii. Ale miliardy można przecież wydać po zalaniu zamiast przed.

0

@Lionel_Messi10 to musicie się podzielić "wygraną" bo...
@Borneo

"Języka Polskiego" to jest mistrzostwem świata xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DiSBlaDE
Spodziewajcie się zdjęć z rozbudowy, wkrótce...

4

@Luciano99 sąsiedzi nie są i nie będą mili, prawda?
https://ibb.co/FzDssjt
Dla nie wtajemniczonych rozbudowuje garaż.

1

@koziar około 324K godzin w jednej i tej samej grze.

0

Komentarz usunięty

0

@Szklaner mam hodowle. Nowy miot jest. Ale powodzenia, że się załapiesz. :D

0

@Wojcio ma predyspozycje. Muszę to stopniować. Stawy cierpią. Więc teraz tylko niewinnie.

0

@DiSBlaDE nowy miot właśnie przyszedł x9. :)

4

8 miesięcy. Powoli wprowadzamy w temat... Z miejsca wyskok ma nieziemski.

https://streamable.com/68l0aw


1

@NeroTFP1 No.1

Powieści pisane przez samego Luciano ninety-nine.


2

@Luciano99

Flick wyciągnąłby twojemu staremu flaszkę zza pazuchy i nawet by okiem nie mrugnął.

1

@pax @Zecik11 spontan. Jedziemy autami.

0

@ShawnC dzięki.

1

@Miszak będę królem na czerwonej...
A nie to nie ten kraj.

A tak na serio to dzięki wielkie. Jak coś Ci się przypomnij to pisz.
@July_6_BcN dzięki.

0

@RoberDzik @tbas

Dzięki serdeczne. Ktoś , coś jeszcze?

1

W końcu. Jutro będę pierwszy raz w Barcelonie.
( kilka dni)
Co zwiedzać, poza wiadomymi z punktu widzenia kibica obiektami?

Głównie odnoszę się do tych osób które już były parę razy, zapewne cenne doświadczenie mają.

Was nic to nie kosztuje a dla mnie będzie lekko z górki.

Proszę podzielcie się doświadczeniami i opiniami.

4

@VegetaPolska prawy i sprawiedliwy. Na Wiejskiej szukają takich jak Ty.

6

@Kessie ale widzę, że dzwoneczek (niczym u barana) dalej wisi by @Luciano99 słyszał czy pracujesz czy znów śpisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?