DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 napisałem za co. Możesz to skomentowac w max do dwóch znaków.
1
@Adran360 ..... .. ...
3
@macio_944 nie tylko, niestety. Im dłużej internet istniej tym więcej trolobotów.
1
@Kondziubarca a potem znalazł by sobie innego kozla ofiarnego i tak to będzie się kręcić.
1
W konktescie dzisiejszego meczu.
Przeglądałem sobie galerie...
Młody i "stary" Messi na jednym zdjęciu.
https://ibb.co/tHnfzfC
Im starszy jestes tym niewiele potrzeba by być szczęśliwym.
4
@siuuu
xDˣᴰ
4
@Danny Gaucho jaki jest najszybszy
Hat-trick?
3
Messi w kosmos!
0
#Barcelonyjakiejnieznacje.
#1
https://ibb.co/8KDCjzZ
https://ibb.co/Kbzq99x
6
@okiemtypera_lucaxx95 czyli Barca bierze to na lekko.
Zmien kurs bo się wykoleisz.
2
@Lionel_Messi10 a dlaczego nie zagra od pierwszej minuty.
1
real to, real tamto, że grają piach.
real na ważne mecze pewnie zepnie poślady.
Daelką idącą ostrożność bym zalecał.
0
@Kapitan hawk bo trzeba wiedzieć kiedy wyciągać. Bo potem tylko problemy.
1
@DTMisTheBest skręć dla całej LR mniej kwasu będzie.
0
@esem91 podbijam²
0
@Isso89 trzeba dyskusje wprowadzić do gorących.
1
@tomek8756 real madryt nie jest tak irytującym klubem pod warunkiem, że nie grają tam oszołomy.
2
@SeWo77 że przeczyta. Choć i tak nie zrozumie tego co przeczyta.
1
@Sinirsey oby, ale jego tok rozumowania zatrzymał się w dniu gdy się urodził. Nadziei nie ma :(
1
@rayan_7 ja bym wyciagał. Lepszy Wróbel w garści niż...
0
@rayan_7 pytanie ile wpłaciłeś, wtedy można dyskutować.
0
@malicinho to że Wojtek gada że jest gotowy to nie znaczy, że trenerzy to samo widzą.
2
@Isso89 życzę temu postowi plus 500 herbów i gorące by każdy fan rm. Widział to przez minimum 24H!
0
@michal199500hehe :)
0
@Messibestplayerintheworld to dopiero pierwsze minuty. @AdrianFCB10
0
real dzis nie wygra. Postawiłem wszystkie oszczędności na wygraną rm. A, że nie po drodze mi w loteriach bychmarce itp, także dziś minimum plus +1pt na korzyść Barcy:)
1
@Kapitan hawk bo większość nie ogarnia, że jest taka zakładka jak Cafe bernabeu.
0
@4drian0 podłapali od tych co sztucznie stoją w kolejce na Kasprowy:D
1
@Zoker ten jest dużo lepszy.
https://www.filmweb.pl/film/Eksperyment-2010-446373
0
@Fido66 do @doktorBrzoza