DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas @Kessie i ekipa musiałaby odkładać 12 lat.
0
@Zoker tym bardziej nie rozumiem czemu prowadzicie z nim dyskusje. Jesteście naiwni myśląc, że możecie zmienić tok myślenia drugiej osoby.
Ehhh te polityczne przepychanki, trochę mi Was żal.
Trzymajcie się cieplutko.
2
@Luciano99 zalał się do pełna? Czy za dyszkę tylko.
2
To chyba była bójka słowna na " eee ee eeee"
5
Tylko patrzeć jak zatrzymają @Luciano99 macki biznesu motoryzacyjnego zasięg mają duży.
Jak coś to zrobimy zrzutkę na kaucję.
0
@mmaciass pożyjemy zobaczymy.
0
MGP portowa w Gliwicach
CBŚ, sporo lawet i wywożą auta.
Zapewne wiecie, że budda współpracował z nimi. Tak w skrócie to była tam wypożyczalnia aut. Ludzie swoje auta które mieli w leasingu oddawali do wypożyczalni. Te samochody trafiały do Francji tam do gołej blachy były rozbierane. Moim zdaniem budda to tylko pionek na szachownicy.
0
Reprezentacja Portugali to jedna z najwybitniejszych, najbardziej kompletnych i najlepszych drużyn w XXI wieku. Wychodzić od pierwszego gwizdka w 10 na 11 to trzeba mieć jaja.
0
@dmcteam to się cieszę :)
Mam kilka propozycji
-- zastanów się co w przeszłości małżonka mówiła co by chciał mieć.
- biżuteria ale taka na zamówienie( miliony opcji do wyboru)
- podróż w upragniony miejsce( być może nie często o nim mowila, różne powody)
- torebka, to zawsze jest na topie. I nie musisz znać rozmiaru.
0
@Cvzx pan piłkarz.
2
@dmcteam słabo musi być jeśli radzisz sie na LR. 1...2...3...
Czytaj :)
0
@Herato nie wiem w jakim stylu ale dziś Polska wygra.
0
@FCB_dimiC tak. Ale regulimamin, więc pisz w wiadomości.
0
@FcPortoFan1999 "coś" lepiej wchodzi niż kawa.
0
@Wasacz_ pff
Tak było w 2019 :D
1
@Rewolucja123
Wciągu całego życia, człowiek wykonuje średnio 500 milionów oddechów.
Oddychaj...
23
Cześć jestem tu nowa.
https://ibb.co/hWx5ppn
https://ibb.co/z5Vgm8g
2
@Bocheno1 czemu nie wspomniałeś, że te 10,30 to na koncie walutowym który Ci założył @Luciano99
Jaki jest przelicznik u Lucka?
0
@Kazragore a co zawiera pyralgina? Wiesz..?
A zawiera
Metamizol sodowy, znany również jako dipiryton, jest czasami stosowany u psów, ale tylko pod nadzorem weterynarza! Metamizol magnezowy to inna forma tego leku, która również nie jest powszechnie zalecana dla psów. Jeśli Twój pies wymaga leku przeciwbólowego lub przeciwgorączkowego, najlepiej skonsultuj się z weterynarzem w celu uzyskania odpowiedniego leczenia.
0
@Kazragore ok. Tylko my rozmawiamy o podawaniu leków przeznaczonych dla ludzi, a opiekunowie chcą je podawać psom. I nie twierdzę, że źle traktowałeś psa. Złe podejście ma @ranger3120 obym się mylił.
0
@Kazragore ok. To, że jeździsz do weta tego samego od 10 lat nie jest wyznacznikiem jego kompetencji. Wystarczy, że wet nie był wystawiony na próbę a dziala schematycznie. To raz dwa, proszę cię. Poszukaj naprawdę dobrego weterynarza, nawet jak byś miał jechać 100km+.
Nie wiem skąd jesteś ale poleciłbym Ci mistrzów świata w tej dziedzinie.
8
Chciałbym nawiązać do dyskusji poniżej. Piszę nowy wątek by jak największa liczba użytkowników przeczytała.
NIE PODAJEMY PSU PARACETAMOLU!
Paracetamol jest toksyczny dla psów, ponieważ ich organizmy nie metabolizują go w taki sam sposób jak ludzki. Może to prowadzić do uszkodzenia wątroby i niszczenia czerwonych krwinek, co skutkuje anemią. Objawy zatrucia mogą obejmować wymioty, biegunkę, trudności w oddychaniu, obrzęki i żółtaczkę. W skrajnych przypadkach może być śmiertelny. Z tego powodu ważne jest, aby nigdy nie podawać psom leków przeznaczonych dla ludzi bez konsultacji z weterynarzem.
Zdziwieni, że pieski wczesnie odchodzą albo mają problemy zdrowotne.
A @Kazragore
Piszę "tak można" no kuwa nie, nie można.
I co to w ogóle za podejście. Torebka stawu u psa spuchnięta, pies wyje z bólu a właściciel zamiast skonsultować się z dobrym weterynarzem to pyta na LR czy można mu zapodać paracetamol bo wyje.
1
@TheNekro94 tego nie da się naprawić. Tak samo jak są nicki na których konto nie da się wejść. Konta od X lat nie używane dalej są, ale fizycznie nie można zobaczyć jego profilu bo zawiera niestandardowe znaki typu.
0
@ranger3120 sory. Ale. Tak jak myślałem, pies stary to i podejście całkiem odmienne niż do szczeniaka.
Znajdź dobrego weta i tam jedz pomoże na sto bank. Pies poczuje ulgę i labamba też.
0
@ranger3120 ale tak serio ile pies ma lat, to na bank nie jest młody pies, co!?
0
@ranger3120 to jedz do weta który się zna na temacie. To jak z lekarzem nie wszyscy są dobrzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@ranger3120 można pojechać do weterynarza.
1
@Kapitan hawk kurde puściliby
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju :)
1
@Matheu12 pojedź do Łodzi tam drogi niezmienne od 1998 roku :D