DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys hatfu na deszcz i wiatr.
1
...Życie spędzone na polowaniach(LR) zbiera swoje żniwo...
Lejla czytaj @wpwelement
https://streamable.com/d1h9ck">https://streamable.com/d1h9ck
To już nie ten sam drapieżnik, co kiedyś.
0
@KamQiX przykro mi :)
0
@directedbyfcb ja
#Teamkaloryfer
2
Siedzisz sobie na kanapie w salonie. Półnagi
I cyk jestem na ogródku w sekund około 7.
Zima.
Siedzisz sobie na kanapie w salonie,
I tam zostajesz do wiosny.
1
@LukaszFan eh to była katorga :(
4
#teamhottemperature
0
@Trencaxarxes jasne u nas nie ma zim nawet przereblów nie musisz kręcić. A to fajne by było.
0
@don'T.R.I.P.e wow super. Ale to już, że koniec?
1
@Mario96w no ok spoko rozumiem, narty skutery śnieżne snowboard. Jest byle jakie do do atrakcji na wodzie.
0
Co lepsze na wodzie.
ZIMA- Łyżwy i w sumie kończymy zabawę xd
Czy
LATO - blobjumping/rollercoaster/ water roller/flyboard
Teraz po polskiemu inne atrakcje w wodzie.
nurkowanie, narty wodne, kajaki, materac,ponton,spływ pontonowy itd.
Kurna wolę się pocić ☺
1
@Marusek kurna to ja dopiero jak wyjdzie gta 7 mam nadzieję że okolice 2050.
3
@macio_944 hehe :) mamy prysznic ogrodowy. Wiesz jak jest. Klapeczki bez koszuleczki i cyk do basenu.
2
@CLS63AMG ciężko z tym się nie zgodzić. 31 na plusie godzina około 20:30 i na pełnym luzie.( jezioro garda)
1
@Herato
I tak lepiej niż...
@Luciano99 4 sezonu i tylko jedno trofeum i i i kurna @jowita dalej bez przyjętych goli.
1
@Kgorecki2500 Łapaj ja za ciepło
https://ibb.co/C3QFFbPg
https://ibb.co/Z1ky1CD4
0
@Kgorecki2500
@macio_944 poleca Islandię xd
1
@lajcior pff, Chwila moment.
Na ten przykład jesien. Przychodzi we wrześniu i trwa do maja.
8
Kurna ciepło i kurna bardzo dobrze.
@macio_944 I innych kretów nie pozdrawiam:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kessie i pisze to oponiarz co banów ma więcej niż opon w życiu wymienił xd. Brawo Ty:)
1
@kamilomes123 i 99% tu, to warchlaki.
Wcale mi ich nie szkoda :)
1
@Culer9002 przecież to @jowita
@Luciano99 potwierdz czy to ten sam pępek.
2
Co to ma być.
Tak wygląda finał LM.
Przecież więcej emocji jest w sypialni @Luciano99 i @jowita
0
Luis
Enrique
Bravo
3
#bylenieinterobypsg
@Kessie
0
@L3OM3SSI polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Pocz%C4%85tek-2014-688373
Polecam obejrzeć w pełnym skupieniu.
0
@UriBoyka paru by wzięło z LR.
4
@Misiusessi always hot
0
@Kamiloza91 jakaś liga ogórkowa.