DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sopelinho to zależy czy Ci zależy by zobaczyć kilka scen dramy i absurdu?
1
@wiecierozumiecie jak tam? Znalazłeś już swoją drugą połówkę i nie mam na myśli tej ze sklepowej półki.
0
@4drian0 ale to nie jego multi tylko tego od lbgt+² co miał/ma 18 lat
Który przedstawiał sie nickiem..
13 5 19 17 21 5 21 14 3 12 21 2 I F
0
@wiecierozumiecie ja w wizję i mity chrześcijan nie wierzę.
1
@Eklerek wszystko przez to, ze właściciel wymienionych obiektów sam ma zryty beret.
5
Udanego weekendu. Cokolwiek tam popijacie.
https://ibb.co/s9w53GcC
3
@Kessie monsterek to ze 4litry. Gdzie takiego kupic.
0
@Kessie jego wuja, nunez na kolankach sie buja od dłuższego czasu.
0
Ilu z Was dzis truptac będzie do kościółka?
2
@Kessie kurna @Moderacja potwierdzacie?
@Kessie czy oni w ogóle komuś odpisali w komentarzu?
2
@Kessie błąd to ma moderacja na serwerze w kwestii Cules online. Od ilu lat przypomnij proszę.
3
@Kessie bo @jowita dołączyła...
5
Online: 316 Culé
Ja sie pytam gdzie jest tych 300 Spartan.
1
@Szczygiel06 działamy w służbie narodu LR. Tu się nie śpi, ewentualnie czuwa.
Osobiście nie spie od 19 roku życia taka przypadłość.
0
@Adran360 nie pisałem by przeżyć. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać :)
3
@Adran360 nie pytam, gdzie kto sie urodził.
0
Mam taką zagwozdkę.
Macie możliwość od dzis tu i teraz do wyboru.
Obojętnie jaki kraj to czy wybierzecie
Miasto Czy Wieś wasza sprawa.
Miasto mam na mysli ścisłe centrum, miasta powyzej 100K
Wieś mam na mysli do nablizszego sklepu +10km. Ale tam jest tylko 10K populacji do większego miasta +50km.
Co wybierzecie?
Itresuje mnie to czy czy głęboka prowincja czy ścisłe centrum.
Tak wiem, wiek robi różnicę, ale nie do końca...
0
@Kengo po roku byś był większy niż największy poczek na świecie.
0
Hipotetycznie.
Co byście woleli jeść do końca życia( dzien w dzien) gdyby innej opcji, nie było by.
Marchew vs Borówki.
1
@Adran360 i organutany są niskie ale wysoce niebezpieczne.
1
@Adran360 tobie mi i wielu innym także, ale dziwnym trafem graniczącym z cudem piszemy tu będąc nie ściganym przez organa.
0
Zastanawiam sie, ale tylko czasami co takiemu człowiekowi i jemu podobnych, musiało sie wydarzyć w głowie w okresie dzieciństwa.
1
@FanBarcy22 o kurde! To trzeba komuś jeszcze tłumaczyć żeby nie wierzyli we wszystko co jest w necie. Serio!?
1
@Vegeta88 ale wiesz, ze ten licznik
Online Cules: xxx nie ma nic wspólnego z tym ilu jest jest faktycznie użytkowników online. Wiesz to? Prawda...
1
@macio_944 pieknie to ująłeś,
jak na LR. Wystarczy dodać prymitywne teksty i muchy się zlatują. Najgorzej podczas kampani wyborczych. W kupię siła, milionych much nie mogą się mylić.
1
@QQL5 zostawiasz to łasce bożej.
0
@VegetaPolska Bóg tak chciał.
1
Szału nie ma, ale w dwa dni trochę dyszek wpadło.
To nie kupony po kilka "K"
Ale też mało gram i gówno się znamy.
https://ibb.co/r2rjSWMD
https://ibb.co/hFxvZ5TF
https://ibb.co/BVSjJ63D
https://ibb.co/HfM72pkN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No i padły...
https://ibb.co/C5mpVM2w