3

@Lionel_Messi10 @Adran360 czyli Meksyk to bierze. Dzięki panowie.

0

usa vs Meksyk.

Jak myślicie? Meksyk lekko to bierze czy raczej ciężary?

2

@Adran360 jednak poza nami ktoś jeszcze dycha. Dwa wpisy jakiś nołnejmów.

Edit trzy( slownie)
Albo 3

1

@Adran360 boże znów, kogo tym razem?

0

@DiSBlaDE tak na śmierć?

0

@Adran360 kogo?

3

@Adran360 pytanie było retoryczne, bo wiadomo, ze ten licznik ma sie nijak do tego co jest. Ale źle by to wyglądało gdyby licznik pokazywał 2 online, prawda?

A jeśli sie mylę to Ty masz racje.

0

Zagadka!
Online jest 400 -500Culés.


Z czego 3 do 5 osób jest aktywnych co robią pozostali Culés?

1

@Adran360 bo kiedyś były lekkie czasy spójrz na datę 1911. Lekka data a teraz spójrz na 2025 kurna to juz waży. Dlatego ciężkie czasy.

3

Wdrażam plan na przyszły tydzień.
https://ibb.co/hxRxgt2y

1

@Adran360 oba owoce bez pestek. Także kłócił bym sie.

1

@Lionel_Messi10 spokojnie, moich asyst gdy ty "dajesz ciała" też nikt nie liczy.

1

@Adran360 lubisz czereśnie?

0

@Adran360 a to nie wiedziałem, ze są z pestkami.

2

@esem91 mam ciekawszą w szufladzie i to w każdym kolorze.

1

@Adran360 co po co?
Lubisz czereśnie?

1

@DiSBlaDE
..... tylko czlowiek jakby taki lekko zje....

0

2

@Lionel_Messi10 mega słabo ja w zawodowej karierze kibica asystowalem mu około 945.

Niestety nie mogłem oglądać wszystkich.

2

@Adran360 bo wtedy nie znala lucka.
Dał jej wszystko. A ze była głodna zjadła wszystko, od to.

3

Wtedy całkiem obcy dla siebie, później wielka miłość.
Jowita na praktykach
https://streamable.com/cjg4zy

I jakże zaskoczony @Luciano99 możliwościami Jowity.

1

@tadzik447
Kurna mega źle, słabo niedobrze... a wszystko już zaplanowałem, zorganizowałem pod ten spektakl.


Edit. Czy ktoś sie orientuje kiedy i z czym w najbliższym czasie (+- 2.5mld lat ) pierdykniemy w cos.
Bo nie powiem to info zmieniło wszystko.

2

@blakkudium tak to jest jest jak sie tankuje przed pracą @Kessie

Prawda?

0

@Hadziuk


Mecz rozpocznie sie o
0:08 MTC (Mars Coordinated Time) czyli 8 minut po polnocy marsjanskiego sola.


1

@Vurt a co ma byc?

2

@Adran360 całkiem możliwe, ze piła w Pile i sie zacięła gdzieś.

1

@Pawci023x ona podobno nie piła ale polecam sprawdzic info u źródła.

1

@DiSBlaDE szajsung urwał film wtedy kiedy chcial... ehh

5

3

@Deviler zapomnij. Jutro o 5 na warsztacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?