DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ateltico kto?
0
Co wy na to jakby Mou wrócił do Realu? Ja bym tego nie chciał obawiać bym się go nie obawiał ale ten człowiek niszczy futbol.
1
Właśnie chce się pośmiać bo niezły podobno kabaret był.
0
Alves odpocznie gdy będziemy mieli Vidala od stycznia.
Edit:
Widzę że napisałeś to na końcu :D
5
Ma ktoś skrót meczu z Polskim komentarzem?
16
Czy tylko ja kojarzę 90% użytkowników nie po nicku a avatarze?
9
Warto dodać że Munir i Sandro potrzebowali 90 minut na strzelenie 5 goli!
0
1. Z Realem 4-0
2. Wygrana LM= Tryplet
3. Messi z Bilbao
4. Messi
5. Busquets
6. Pique
7. Mecz z Biblao 4-0
8. Wygranie KMŚ (mam nadzieję)
10
Na pierwszy rzut oka myślałem że Suarez odpala papierosa :D
0
Owszem ale tylko wtedy gdyby wyjąć stamtąd Messiego. Prawda jest taka ze od Barcy lepszy na sto procent w tej chwili tylko Real ale to w dużej mierze dzięki temu ze gra tam Cristiano. Tylko świetnie zorganizowana drużyna może pokonać Barce dlatego licze ze PSG jednak w Barcelonie wygra i zajmie pierwsze miejsce w grupie a Barca trafi na Bayern Pepa i skończą się w końcu marzenia najbardziej pyszalkowatych fanboyow Messiego i jego drużyny. "
Haha pierwszy komentarz z tego artykułu z grudnia tamtego roku.
0
Bez sensu jeśli miałby przyjść Veratti to byłoby trzeba sprzedać Rakiticia aby mieć pieniądze. Nie widzę sensu sprowadzania Villi. Piszesz tutaj że jeszcze byśmy mieli na skrzydłach Turana i Nolito to po co nam Villa który w takim razie by zagrał przez cały sezon może w 5 meczach?
14
"Czyli Malmoe grało jak amatorzy, a nie my dobrze zagraliśmy."
Widzę że ktoś odkrył Amerykę :D
0
Jak ja pragnę aby Real trafił na Juve ewentualnie Arsenal. Oni z Benitezem na ławce mogliby odpaść.
0
Ja bym nie chciał wolałbym kogoś innego, a Thiago jest szklany.
1
City, Arsenal między tymi drużynami w tym sezonie rozegra się walka o mistrza Anglii.
0
Tak
0
James zakręcił ładnie.
6
16 strzałów 1 celny serio Real :P
0
Real zaczął grać.
0
To samo miało być 2 sezony temu niestety nie padło, a wydaje się że teraz mają lepszy skład niż wcześniej.
1
Widzę że znowu każdy się skupił na Realu, a tu Atletico z nami zrównało się punktami i to w nich widzę większego rywala do mistrzostwa niż Real.
0
Ja w lidze typerów postawiłem 2:1 dla Atleti tak samo.
4
Nwm czy to troll czy głupota.
0
Getafe, Espanyol i 3 obojętnie.
0
James>Ozil
5
Dopóki nie kupimy porządnego stopera jednego z najlepszych na swojej pozycji to te bramki będziemy tracić.
1
Niestety godzina fatalna dobrze że chociaż finał w niedziele.
0
Czy to prawda że gramy w czwartek o 11.30 półfinał?
0
W finale około 70 min przy niekorzystnym wyniku może wejść jak będzie gotowy do gry.
0
W jednej z 2 najsłabszych grup? Chyba nie widziałeś grupy Portugali czyli F.