0

A Ateltico kto?

0

Co wy na to jakby Mou wrócił do Realu? Ja bym tego nie chciał obawiać bym się go nie obawiał ale ten człowiek niszczy futbol.

1

Właśnie chce się pośmiać bo niezły podobno kabaret był.

0

Alves odpocznie gdy będziemy mieli Vidala od stycznia.
Edit:
Widzę że napisałeś to na końcu :D

5

Ma ktoś skrót meczu z Polskim komentarzem?

16

Czy tylko ja kojarzę 90% użytkowników nie po nicku a avatarze?

9

Warto dodać że Munir i Sandro potrzebowali 90 minut na strzelenie 5 goli!

0

1. Z Realem 4-0

2. Wygrana LM= Tryplet

3. Messi z Bilbao

4. Messi

5. Busquets

6. Pique

7. Mecz z Biblao 4-0

8. Wygranie KMŚ (mam nadzieję)

10

Na pierwszy rzut oka myślałem że Suarez odpala papierosa :D

0

Owszem ale tylko wtedy gdyby wyjąć stamtąd Messiego. Prawda jest taka ze od Barcy lepszy na sto procent w tej chwili tylko Real ale to w dużej mierze dzięki temu ze gra tam Cristiano. Tylko świetnie zorganizowana drużyna może pokonać Barce dlatego licze ze PSG jednak w Barcelonie wygra i zajmie pierwsze miejsce w grupie a Barca trafi na Bayern Pepa i skończą się w końcu marzenia najbardziej pyszalkowatych fanboyow Messiego i jego drużyny. "

Haha pierwszy komentarz z tego artykułu z grudnia tamtego roku.

0

Bez sensu jeśli miałby przyjść Veratti to byłoby trzeba sprzedać Rakiticia aby mieć pieniądze. Nie widzę sensu sprowadzania Villi. Piszesz tutaj że jeszcze byśmy mieli na skrzydłach Turana i Nolito to po co nam Villa który w takim razie by zagrał przez cały sezon może w 5 meczach?

14

"Czyli Malmoe grało jak amatorzy, a nie my dobrze zagraliśmy."

Widzę że ktoś odkrył Amerykę :D

0

Jak ja pragnę aby Real trafił na Juve ewentualnie Arsenal. Oni z Benitezem na ławce mogliby odpaść.

0

Ja bym nie chciał wolałbym kogoś innego, a Thiago jest szklany.

1

City, Arsenal między tymi drużynami w tym sezonie rozegra się walka o mistrza Anglii.

0

Tak

0

James zakręcił ładnie.

6

16 strzałów 1 celny serio Real :P

0

Real zaczął grać.

0

To samo miało być 2 sezony temu niestety nie padło, a wydaje się że teraz mają lepszy skład niż wcześniej.

1

Widzę że znowu każdy się skupił na Realu, a tu Atletico z nami zrównało się punktami i to w nich widzę większego rywala do mistrzostwa niż Real.

0

Ja w lidze typerów postawiłem 2:1 dla Atleti tak samo.

4

Nwm czy to troll czy głupota.

0

Getafe, Espanyol i 3 obojętnie.

0

James>Ozil

5

Dopóki nie kupimy porządnego stopera jednego z najlepszych na swojej pozycji to te bramki będziemy tracić.

1

Niestety godzina fatalna dobrze że chociaż finał w niedziele.

0

Czy to prawda że gramy w czwartek o 11.30 półfinał?

0

W finale około 70 min przy niekorzystnym wyniku może wejść jak będzie gotowy do gry.

0

W jednej z 2 najsłabszych grup? Chyba nie widziałeś grupy Portugali czyli F.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?