DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Na tym polegają karne Lewego. Dlatego jest tak skuteczny.
3
Czemu Seba Szymański nasz najlepszy pomocnik w tym sezonie nie gra?
3
Jaki ten Bednarek jest cienki.
0
@maroon Właśnie 1-1, co Ty klątwy rzucasz?
0
Kopnął go, mógłby być karny.
0
Nie wierze w to, a z drugiej strony to Arabia. 60 daliby i już bym go sprzedał i wysłał na lotnisko, a co dopiero 100. 15 lat nie mieliśmy tak słabego podstawowego skrzydłowego.
0
Przyszedłem tylko przypomnieć, że Barca w kryzysie zapłaciła ponad 50 mln euro za Raphinhę, który grał w spadkowiczu Premier League. Swój prime w Barcy miał od razu po przyjściu, w presezonie przez 3 mecze.
9
Oddaliśmy wam Griezmanna praktycznie za darmo, zważywszy na to ile za niego zapłacilimy. To teraz Felixa za 20 milonów niech oddadzą.
1
@tristan87 Ile tam musiał zapłacić? Jak można zarabiać miliony i nie mieć odłożonych marnych dla niego kilu milionów euro?
0
@Arden Nic z tego nie wynika. Akcja dalej stoi w miejscu.
1
Ten Lewandowski nie daje na rozegraniu zupełnie nic xd Wyjdzie przed strefę po piłkę. podadzą do niego, odda do tyłu i wraca z powrotem w pole karne.
Edit, teraz dopiero w 84 dobrze rozegrał
0
@Stinger_ Tutaj remis byłby już kompromitacją lub wygrana 2:1 po ciężarach.
0
Estonia w 15 min wymieniła 6 podań? Polski Guardiola robi swoje.
2
@Encore Ciężko będzie wygrać ligę za jego kadencji w Realu. Na start mają uratowane 15 pkt z nim w składzie.
0
@aspr1me Ter Stegen ma tak samo ogromną zasługę.
5
Braciak Xaviego na ławce i patrzcie jak grają i jakie zmianki. Znamy trenera na następny sezon.
3
Raphinha to jest jeden z najgorszych podstawowych skrzydłowych Barcy w ciągu ostatnich 15 lat.
22
Real z City gra w inny dzień, no i fajnie. Ten meczyk też chętnie obejrzę.
0
@qbuteq Xavi prowadź po finał
0
Rewanż u siebie?
1
Proszę ograjmy to PSG, jaka piękna droga do finału.
1
@Chada Arsenal ma tak samo niedoświadczony zespół. Moim zdaniem furory w LM nie robią i byłby to wyrównany mecz.
1
Lubię sobie analizować, dlatego zachęcam do zabawy. Procent szansy na awans Barcelony z danym rywalem według mnie:
1. Barcelona-Borussia 68-32%
2. Barcelona-Atletico 65-35%
3. Barcelona-Arsenal 50-50%
4. Barcelona-PSG 35-65%
5. Barcelona-Real 35-65%
6. Barcelona-Bayern 42-58%
7. Barcelona-City 10%-90%
0
@Fantastyczny Chłopiec Fantastyszny chłopcze daj spokój z tym Realem. 2:1 i 4:0 z wuefistą na ławce niczego nie nauczyło?
12
Poproszę Kotletico lub Borussię w 1/4.
0
Roberto kapitanie prowadź po LM!
22
Opis przy Romeu niszczy xd
"Wszedł ponieważ Gundogan nie był w stanie już biegać."
5
@Katalończyk 99 Prywatny na 24 godziny i usunąć zdjęcie profilowe.
0
Dalej pojawiłyby się głosy, że nie jest najlepszym trenerem w historii, bo nie przejął Ruchu Chorzów w kryzysie finansowy.
7
@Kamiloza91 Już jest.