Rekordowa frekwencja, stroje retro piłkarzy, a także moc atrakcji dla kibiców - tak będzie wyglądać dzień setnych urodzin Lecha Poznań, przypadających dokładnie 19 marca. #KOLE100RZ
😍 My to wiedzieliśmy od dawna, a teraz wie już cały świat. Karolina Bielawska została 👑 #MissWorld 2021! https://t.co/FnEsa1ZmCi">pic.twitter.com/FnEsa1ZmCi
Na grafice nie ująłem Sobiecha, Skórasia, Czerwińskiego. Jeżeli drużyna z taką głębią składu nie zdobędzie ani jednego trofeum, to chyba będzie można mówić o delikatnej kompromitacji. https://t.co/6QWZCtPaIW">pic.twitter.com/6QWZCtPaIW
Bardzo mnie cieszą wygrane z PSG, United, Juventusem czy Barcy z Napoli, ale niech to nie zamaże dyskusji o problemach hiszpańskiej piłki. Jest stagnacja, mało świeżego powietrza, dość zamknięty rynek trenerski, za mało pieniędzy i innowacji.
Real Madryt zagra w klasyku w czarnym komplecie stworzonym we współpracy Adidasa z Yamamoto.
Ile głów, tyle opinii, ale żeby robić to w klasyku i to jeszcze przed własną publicznością? Dla futbolowych ortodoksów nie do przyjęcia. :) https://t.co/Be2WBCjfaM">pic.twitter.com/Be2WBCjfaM
Warto przypomnieć, kto jeszcze kilka miesięcy temu nawoływał do energetycznego uzależnienia Polski od Rosji! https://t.co/QPacQTtyGZ">pic.twitter.com/QPacQTtyGZ
Iturralde González ocenia, że faul Pablo Maffeo na Viniciusie nadawał się na czerwoną – i trudno się dziwić. Wjechał korkami w kolano Viniciusa, który miał szczęście, że Maffeo tylko go drasnął. Skandaliczne wejście.
Iturralde opowiadał, że on by za takie wejścia wyrzucał, bo choć to wygląda względnie niegroźnie (noga sunie po ziemi), to noga rywala idzie w „nożyce”, a to duże ryzyko kontuzji. Itu zaznaczał, że zgodnie z dzisiejszymi wytycznymi, sędziowie nie mają podstaw do CK za takie faule https://t.co/UH90bhai1g">https://t.co/UH90bhai1g
5
https://x.com/AwardsDarwin_/status/1504470492626915331
To nieźle :D
3
No Canal + nie będzie miał już nic. I trzeba będzie Viaplay kupić wtedy xD może poprawią player.
2
Peaky Blinders styl xD
PS. I jeszcze Szkot to reklamuje. No idealnie.
3
Jak sobie przypomnę to wyzywanie Enrique o powołanie Gaviego to kisnę :D Największy talent z rocznika 04.
0
@Derean Nie no, jest ładna, ale ja zaobserwowałem, że ostatnio bardziej zwracam uwagę na takie 7/10 niż 9/10. Nie wiem czemu, ale tak jest :D
@kuba1794 Ja nie lubię za ładnych dziewczyn w codziennym życiu. Ja wolę takie "normalne", "zwykłe". Jakoś te "idealne" są peszące trochę czasem :D
4
Zabawne :)
7
No i to byłoby na tyle jak chodzi o sukcesy klubu w tym roku :) Ale Pani zacna.
0
Zgadzam się. Skład mega mocny (tylko bramka przeciętna). Niestety, ale wiele spotkań głupio tracone punkty.
24
Pełna zgoda. Te wyniki trochę zamazują obraz.
0
A my w tych w barwach Katalonii. No nie spodziewałem się tego.
0
@Tomek54321 Mi się tam te różowe podobały xD ale wyjazdówki takie jakie mają teraz być są super.
16
A to ci paradoks xD Szkoda, że nam się nie udało wyjść, bo jeszcze byśmy coś ugrali w tej LM patrząc jakie są wyniki.
PS. Tak wiem, to jest gdybanie. Trzeba jutro pokazać w LE klasę.
0
Juve to po PSG drugi najbardziej nie lubiany dla mnie zespół z zagranicy, więc ja się tam bardzo cieszę :)
1
Gol Danilo xD Szczęsny to łapał, a ten mu wybija xD
5
https://x.com/majkel1999/status/1504120816128118788
Ja daję Francuzowi :)
6
Info dnia jak by co :)
3
Dobre są te teorie xD
84
No i człowiek z rana się uśmiał :D
11
Ciekawe czy będzie takie śmieszkowanie jak z Messiego.
9
No wybitna posłanka :D
0
Ciekawy temat. A wy co sądzicie? Szymańskiego chcieli sprzedawać za 20 mln, więc jemu pewnie było by ciężko rozwiązać kontrakt.
0
Duże nazwisko dostaliśmy.
1
No dramat sędziowanie i tyle.
2
Rozwala mnie to xD
7
https://x.com/OfPolski/status/1503365336921526276
Klasyk :D
33
Ten co wysłał :D
0
@Gavinho Miał, bo odkąd nie ma kontuzji to i forma lepsza, co jest oczywiste.
0
@VamosRakieta Sukcesja top perełka. Jeden z nielicznych nowych seriali co aspiruje poziomem do tych wielkich.
7
Niech ten Dembele będzie zdrowy i ogarnie żądania finansowe. Tak grający fajnie jak by został.
5
Xavi Ball