21



Dokładnie, jak tak będzie grał, to nie trzeba będzie szukać podstawowego PO. Azpilicueta w lecie i wystarczy.

33



No dokładnie.

24

4

55

12



Jaro w końcu coś mądrego pisze.

14





To nieźle. Kolejne Eksperty.

2

https://x.com/majkel1999/status/1496628557732327424

Pol wam prawdę powie o pączkach i tłustym czwartku :)

9



O jak dobrze. 1 części była bardzo dobra.

1

@AllBundy Najlepsza 9 do naszego stylu gry z tych, które można ściągnąć.

5



Kompletny występ napastnika. Perfekcja.

19



No to by podziałało :D

0

@stone80 Ale ja kibicuję Guardioli. Do Liverpoolu i United nic mnie nie ciągnie.

0

@Antimadridista_WR Po pierwsze nie było nakazu w pomieszczeniach (nie mówię o sklepie, tylko w takim studiu) plus właściciel obiektu/firmy może sam decydować (w pracy itp). Po drugie to jest jeden z komentarzy, a jest ich setki pod kilkoma twitami i wszystko się zaczęło, że Stano się w retoryce odkleił. Idąc jego rozumowaniem to Burmistrz Wielunia jest bohaterem i to tylko jego zasługa, że odwołali galę.

0

@BART97 "Maski są dobre na bal" nic nie mówi o tym w której chwili tak działa. Po drugie kiedy był niby nakaz masek w studiu? Tym bardziej, że później stano ją zdjął, a inne hejtparki były bez w podobnym okresie. Prawda jest taka, że panikował na początku. A "jadą w komentarzach" odnosi się do wielu, a nie tylko tego jednego.



I tego jest masa.

8



Nie no co wjechał xD

17

https://x.com/synxchaosu/status/1495546673766010881

Co Stano dostaje łomot w komentarzach xD

7



Ten to ma odpały :D

4



Może jak Immobile stworzony do włoskiej ligi?

3

Ale Alba piły posyła :o

0

Ter Stegen to potrafi ostatnio zdenerwować xD

26



Ten co się bawi xD

5



Co typ odpalony :D

1

@stone80 Bo mu kibicuję, a że Tottenham nie ma szans, to chciał bym City.

2



Ale to są emocje :) piękne

2

Szkoda, że Tottenham ostatnie mecze miał 2/10, bo z City zagrali bardzo dobrze. Może będzie przełom dla Conte i uda się top 4 zrobić. Oby. No i fajnie by było, gdyby Pep jednak wygrał tego mistrza :D

3

https://x.com/CarlBeijer/status/1494868221907939328

Ło matko, jak ja bardzo czekam na ten film :)

Jak to nie będzie produkcja na minimum 8 to największy zawód od lat.

10



Dokładnie. Jakieś turbo głupoty opowiadane w Polsce.

11



Kolejny genialny pomysł :D

7



Najgorzej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?