Słowa uznania kieruje dzisiaj do Sergino Desta. Nie wiem jak, nie wiem czemu ale chłopak zaczyna wyglądać elegancko. Jeszcze chwila a temat PO na przyszly sezon zniknie i powroci w 2023. Bonusowe graty dla Dembele - jakby bez blysku ale pilkarsko po prostu lepszy, madrzejszy...
PS: @BoniekZibi proszę Pana serdecznie,niech Pan kopnie swoich kolegów z UEFA/FIFA w cztery litery jak należy i choć raz niech ruszą tyłki w ważnej sprawie tak aby hasła takie jak „szacunek”, głoszone przez FIFA i UEFA miały realne odzwierciedlenie w polityce tej organizacji.
Jechanie do kraju, który wypowiedział wojnę naszemu sąsiadowi i grozi nam wojną, jako oznaka normalności. Brak słów. https://t.co/2eJMtZ7hsk">pic.twitter.com/2eJMtZ7hsk
@Antimadridista_WR Po pierwsze nie było nakazu w pomieszczeniach (nie mówię o sklepie, tylko w takim studiu) plus właściciel obiektu/firmy może sam decydować (w pracy itp). Po drugie to jest jeden z komentarzy, a jest ich setki pod kilkoma twitami i wszystko się zaczęło, że Stano się w retoryce odkleił. Idąc jego rozumowaniem to Burmistrz Wielunia jest bohaterem i to tylko jego zasługa, że odwołali galę.
@BART97 "Maski są dobre na bal" nic nie mówi o tym w której chwili tak działa. Po drugie kiedy był niby nakaz masek w studiu? Tym bardziej, że później stano ją zdjął, a inne hejtparki były bez w podobnym okresie. Prawda jest taka, że panikował na początku. A "jadą w komentarzach" odnosi się do wielu, a nie tylko tego jednego.
Ja pier… :)))))
Odwołanie gali MMA VIP Najmana to „zasługa” burmistrza Wielunia, tak jak zorganizowanie gali MMA VIP Najmana to „zasługa” burmistrza Wielunia. Stanowski to po prostu kibic jednego z rozwiązań
Obiektywizm? Gdzie jest moment, w którym piłka wychodzi na aut przed podyktowanym rzutem karnym i dlaczego nie był analizowany? Gdzie jest klatka z momentem podania przy spalonym i nagranie z wozu? Ty się lepiej Najmanem zajmij, bo to jest partner do dyskusji na Twoim poziomie…
Italiano: "Krzysztof Piątek mnie zadziwia. W porównaniu do Ikone i Cabrala zna już język i Serie A. Jest przykładowo dyspozycyjny, choć nie jest przyzwyczajony do pewnych kwestii. Bramki to nagroda za wyjątkową pracę którą wykonuje". https://t.co/uhwiMV9na4">pic.twitter.com/uhwiMV9na4
Szkoda, że Tottenham ostatnie mecze miał 2/10, bo z City zagrali bardzo dobrze. Może będzie przełom dla Conte i uda się top 4 zrobić. Oby. No i fajnie by było, gdyby Pep jednak wygrał tego mistrza :D
w piłkę gra masę grzecznych chłopców, jednocześnie bardzo utalentowanych i kozackich na boisku. Nie wiem dlaczego nie miałoby to iść w parze z wynikami. U nas to ciągle ta sama gadka: zapierdol, pizdowatość, wślizg, jazda na tyłku, dawanie z wątroby, bla bla.
21
Dokładnie, jak tak będzie grał, to nie trzeba będzie szukać podstawowego PO. Azpilicueta w lecie i wystarczy.
33
No dokładnie.
24
https://x.com/majkel1999/status/1496816006521622538
Dokładnie.
4
https://x.com/DDawcioo/status/1496535948213067781
No i to jest nadzienie :D
55
https://x.com/Patryk_Osowski/status/1496749019988639744
Całe szczęście :)
12
Jaro w końcu coś mądrego pisze.
14
To nieźle. Kolejne Eksperty.
2
https://x.com/majkel1999/status/1496628557732327424
Pol wam prawdę powie o pączkach i tłustym czwartku :)
9
O jak dobrze. 1 części była bardzo dobra.
1
@AllBundy Najlepsza 9 do naszego stylu gry z tych, które można ściągnąć.
5
Kompletny występ napastnika. Perfekcja.
19
No to by podziałało :D
0
@stone80 Ale ja kibicuję Guardioli. Do Liverpoolu i United nic mnie nie ciągnie.
0
@Antimadridista_WR Po pierwsze nie było nakazu w pomieszczeniach (nie mówię o sklepie, tylko w takim studiu) plus właściciel obiektu/firmy może sam decydować (w pracy itp). Po drugie to jest jeden z komentarzy, a jest ich setki pod kilkoma twitami i wszystko się zaczęło, że Stano się w retoryce odkleił. Idąc jego rozumowaniem to Burmistrz Wielunia jest bohaterem i to tylko jego zasługa, że odwołali galę.
0
@BART97 "Maski są dobre na bal" nic nie mówi o tym w której chwili tak działa. Po drugie kiedy był niby nakaz masek w studiu? Tym bardziej, że później stano ją zdjął, a inne hejtparki były bez w podobnym okresie. Prawda jest taka, że panikował na początku. A "jadą w komentarzach" odnosi się do wielu, a nie tylko tego jednego.
I tego jest masa.
8
Nie no co wjechał xD
17
https://x.com/synxchaosu/status/1495546673766010881
Co Stano dostaje łomot w komentarzach xD
7
Ten to ma odpały :D
4
Może jak Immobile stworzony do włoskiej ligi?
3
Ale Alba piły posyła :o
0
Ter Stegen to potrafi ostatnio zdenerwować xD
26
Ten co się bawi xD
5
Co typ odpalony :D
1
@stone80 Bo mu kibicuję, a że Tottenham nie ma szans, to chciał bym City.
2
Ale to są emocje :) piękne
2
Szkoda, że Tottenham ostatnie mecze miał 2/10, bo z City zagrali bardzo dobrze. Może będzie przełom dla Conte i uda się top 4 zrobić. Oby. No i fajnie by było, gdyby Pep jednak wygrał tego mistrza :D
3
https://x.com/CarlBeijer/status/1494868221907939328
Ło matko, jak ja bardzo czekam na ten film :)
Jak to nie będzie produkcja na minimum 8 to największy zawód od lat.
10
Dokładnie. Jakieś turbo głupoty opowiadane w Polsce.
11
Kolejny genialny pomysł :D
7
Najgorzej xD