Chcecie coś fajnego na koniec dnia? To proszę!!!! Przemówienie @PatrykJaki . 👏👏👏 Niemcy nie mogą spać spokojnie. https://t.co/HsSqACtPHn">pic.twitter.com/HsSqACtPHn
— Najważniejsza jest Polska. (@AdamKAS7) March 8, 2022
"Po pierwsze chcę powiedzieć, że rozumiem, że świat nie jest taki, jak 2 tygodnie temu. Dla mnie jak i dla was był to ekstremalnie bolesny czas. Osoby, których tu nie ma widzą to z innej strony. My w Rosji i Ukrainie widzimy to na wielu innych poziomach." Nikita Mazepin
„Zasłużyłem na więcej wsparcia zespołu. Nie ma prawnego powodu, aby zrywać kontrakt. Z ulgą zobaczyłem, że FIA pozwoliła nam startować w barwach neutralnych. Miałem nadzieję, że będę jeździł. 15 marca wszystko się zmieniło i straciłem marzenie, na które pracowałem 18 lat” Mazepin
Ekipa Haas rozwiązała kontrakt z Nikitą Mazepinem i sponsorem tytularnym Uralkali. Nazwisko nowego kierowcy poznamy przed testami w Bahrajnie #ElevenF1
Sylwia Spurek dzień po rozpoczęciu 🇷🇺 agresji złożyła petycję o nałożenie unijnych sankcji NA POLSKĘ i wezwała do zatrzymania budowy muru na granicy z 🇧🇾, a następnie głosowała przeciw dodatkowym funduszom dla 🇵🇱 w związku z przyjęciem uchodźców. Niesamowite.
Jeszcze jedno - jeżeli nie widzicie nic niestosownego we wrzuceniu akurat takiego tweeta, akurat w stosunku do tej osoby, akurat teraz, to przykro mi, ale się nie dogadamy.
PZPN przygotował pismo do FIFA w którym wspiera wydłużenie okna transferowego do końca marca dla piłkarzy zagranicznych z ligi rosyjskiej oraz zawodników z ligi ukraińskiej.
Pewnie kwestia dni, kiedy taki przepis zostanie uchwalony.
W Rosji media trąbiły, że władzę nad Ukrainą objęli faszyści. Potem tu przyszliśmy, a kiedy zobaczyłem, że Usyk i Łomaczenko, moi bohaterowie, biorą broń do ręki i mówią, że wcale nas tu nie zapraszali, zrobiło mi się po prostu wstyd. https://t.co/qKEdXNzdsB">pic.twitter.com/qKEdXNzdsB
@william_wallace PrędIej Lewica nie wejdzie niż Konfederacja. Oni już mieli mało przed wojną, a teraz i tak im spadło. A w Konfie wszystko zależy od wypowiedzi Korwina i Brauna xD plus czy polski ład dobije bardziej ludzi i przedsiębiorcy będą chcieli zmian.
@Joe_Pesci Nie ma konfa 4. Z dwóch sondaży co jeden był w dniu wybuchu wojny (ataku), a drugi niedawno, mają niecałe 6%. Ale każdemu spadło sporo. Jak się mam nadzieję konflikt ukończy w takim stopniu to wszystko powinno się w miarę unormować, czyli Konfa około 8%, a PiS te max 35%.
4
Dokładnie. Leo dobry mecz.
1
A na Euro potrafili Mbape zneutralizować xD
2
2 razy po krótkim xD co on broni
1
https://x.com/OfPolski/status/1501611083806687233
Nie no to jest hit :D
7
A kogo to nie ma xD
25
No to mu wyszło. Naprawdę dobrze powiedziane :)
1
A ten co za głupoty bredzi.
51
No jest dobrze :)
9
No Ronaldo jest tylko jeden :D
1
https://x.com/s_staszewski/status/1500781340639301636
Niezły cyrk się z tego robi.
0
Jeszcze trener się coś pluję, jak sędzia nas kręcił w tym meczu. Ile on fauli nie widział to głowa mała. Dobrze, że wygrali.
0
Jeszcze ten sędzia kartki cały mecz daje jak chce.
0
Jak tu powinno być z 5 goli dla Barcy :(
0
Dobra ten sędzia to jest mem.
2
Nie wiem co chciał Pedri zrobić tym wybiciem. Marnujemy okazję i taki babol.
8
Nie no to jest dramat.
20
To nieźle :D
13
Ciekawe kto?
1
@Arkon Reus. I długo, długo nic po nim.
0
@SelloutCrowd Brednie. Młodzi z Lecha praktycznie zawsze grają w klubach, gdzie odchodzą. Bednarek i Moder regularnie w najlepszej lidze świata.
25
To jest dramat :(
3
Kozak i to w Poznaniu :) Bayer ma podobny.
4
Grubo, ale dobrze :)
5
Co by nie mówić, Polska liga może przyjąć kilku dobrych piłkarzy przez to.
18
I dobrze :)
52
No i chłop powiedział przynajmniej jak jest.
0
@william_wallace PrędIej Lewica nie wejdzie niż Konfederacja. Oni już mieli mało przed wojną, a teraz i tak im spadło. A w Konfie wszystko zależy od wypowiedzi Korwina i Brauna xD plus czy polski ład dobije bardziej ludzi i przedsiębiorcy będą chcieli zmian.
1
@Joe_Pesci Nie ma konfa 4. Z dwóch sondaży co jeden był w dniu wybuchu wojny (ataku), a drugi niedawno, mają niecałe 6%. Ale każdemu spadło sporo. Jak się mam nadzieję konflikt ukończy w takim stopniu to wszystko powinno się w miarę unormować, czyli Konfa około 8%, a PiS te max 35%.
5
Jak widzę ten wzrost w sondażach dla PISu do prawie 43% to nie mogę :D
1
Jak chcecie zobaczyć stronniczy komentarz, to patrzcie ten hit z Pucharu Polski xD