@damianex10 Oj nie byczku. Nie robię praktycznie kuponów za więcej niż 10 zł (ostatni większy to 50zł na Real w finale LM). To jest rozrywka, nie zarobek :)
@Kidd Ale to się zmieniło po pandemi i tak naprawdę największy wpływ na to ma jedzenie bo to jest główne źródło dochodu kina na którym ma największe przebicie. Bilety potrafią kosztować 15 zł, czy mniej w jakiś bonusach, a jedzenie zawsze było drogie.
Po takiej kompromitacji nie wyobrażam sobie, żeby Kazimiera Szczuka prowadziła jeszcze cokolwiek w RMFie. https://t.co/OQrV2hGJgh">pic.twitter.com/OQrV2hGJgh
Całe szczęście, że wybraliśmy Raphinhę. Zinchenko mógł kawę zaparzyć, a cała formacja się elegancko odbudować. Ktoś to w ogóle postrzega jako atrakcyjne? Jaki jest cel tego machania? Bo skuteczne to nie jest. https://t.co/x1QxdNyde2">https://t.co/x1QxdNyde2
@Mario96w Ja GOT oglądałem całą, 7 sezon był już sporo słabszy, ale 8 to tragedia. Mi chodzi o ród smoka, że narazie fajnie. @marcin62 No dużo rywali też nie mieli xD
@don'T.R.I.P.e Mi mecz Barcy szedł bez problemu, a jak miałem odpalony Real i Tottenham na nielegalnym to wtedy Real lekko zwieszało czasem. Na LM wypróbuję bo 2 mecze minimum będą lecieć naraz.
@Kidd Nie będzie kina to nie będzie filmów wysokobudżetowych i tyle. Film zarabia w kinie, a nie na streamingu. Pewnie będą 2, 3 filmy drogie na platformę.
@Stagiryta Dobrze wiem, że pandemia uderzyła w kina na całym świecie, ale w samej Polsce polityka Pisu była też dla nich bardzo zła. Wiele innych krajów miało podobne podejście jak PiS i dlatego między innymi tak jest.
O tym o czym ty piszesz to ja już słuchałem materiałów ponad rok temu, więc mnie nie zaskoczysz.
@kuz Bez przesady. Taki nowy Top Gun, czy inne hity to w kinie jednak dają inną jakość, inne doznania. Netflix robi masówkę i bardzo mało tam jakości. Hbo to inny poziom, ale film potrzebuje kina bo musi zarabiać, a w Internecie nie zarobi.
419 tysięcy osób oglądało w sobotę mecz Sevilla-Barcelona w telewizji @ELEVENSPORTSPL (średnia oglądalność w każdej minucie transmisji, źródło Nielsen). Badanie nie uwzględnia widzów, którzy mecz oglądali w internecie.
Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Aplikacja Eleven dostępna jest oprócz własnego OTT także na wielu zewnętrznych platformach internetowych, których oglądalności nie znamy - Ipla, WP, Player, Canal+ itd. Oglądalność telewizyjną z kolei bada firma Nielsen.
@messi564 W Polsce jest to samo. Raków traktują jak Real, co by nie zrobił, nawet dostał 3:0 od Krakowi to usprawiedliwianie.
Real Madryt ma ten gen walki do końca, ale przyjdzie znów El Clasico i dostaną kilka goli z taką grą. A w tym sezonie El Clasico może być kluczowe w walce o mistrza.
Paczul: Drażni mnie "karta wyjścia z więzienia", którą Jędrzejczyk ma co mecz. A wkurwia mnie to, że po brutalnym faulu on pokazuje i krzyczy: "nie było nic! nie było nic!". Dlaczego on robi z ludzi idiotów?#LigaMinushttps://t.co/I9DJWkVD1e">pic.twitter.com/I9DJWkVD1e
0
@damianex10 Oj nie byczku. Nie robię praktycznie kuponów za więcej niż 10 zł (ostatni większy to 50zł na Real w finale LM). To jest rozrywka, nie zarobek :)
0
Przyszła LM i w końcu jakieś pieniądze wpadły. 80 zł ale zawsze coś :D
2
Mbappe w przerwie chyba popił bo gra tragicznie xD
5
Perin ma 30 lat rocznikowo, a on gada młodego bramkarza xD xD xD
0
Kocham xD
1
Tragiczną jest ta Chelsea. Kontra wchodzi bez problemu, w ataku jakieś dziwne wybory. Oj sypnął się projekt Tuchela w tym sezonie.
10
@EsteBlanco Idąc takim tropem to Milik jest lepszy niż Lewy bo w Juve lepszą średnią wykręca na minuty xD
0
@Kidd Ale to się zmieniło po pandemi i tak naprawdę największy wpływ na to ma jedzenie bo to jest główne źródło dochodu kina na którym ma największe przebicie. Bilety potrafią kosztować 15 zł, czy mniej w jakiś bonusach, a jedzenie zawsze było drogie.
12
Co tu się dzieje xD jak ja nie lubię tej kobiety xD
1
United kupiło za 100mln cyrkowca xD
0
@Kidd Ale kina małe nie przyciągną tyłu widzów by opłacało się robić tyle filmów i tak drogie.
0
@Kidd No ale sam piszesz o 45 dniach, a jak nie będzie kin, to wielu z tych filmów też nie będzie.
Roma i Blonde to są filmy pod nagrody, a nie zysk finansowy.
Jak upadną kina to seriale będą wysokobudżetowe, a filmy już nie tak bardzo.
0
@Mario96w Ja GOT oglądałem całą, 7 sezon był już sporo słabszy, ale 8 to tragedia. Mi chodzi o ród smoka, że narazie fajnie.
@marcin62 No dużo rywali też nie mieli xD
6
https://x.com/oocNastolatki/status/1566730546797060096
Kurde, że ja nie mam siostry :(
5
Widzę po ocenach, że nowy odcinek GOT znakomite opinie zbiera. No jest potencjał na powrót do jakości z pierwszych sezonów GOT.
Jeszcze tylko władca pierścieni się rozkręci i będę zadowolony (a jest ok narazie).
1
@don'T.R.I.P.e Mi mecz Barcy szedł bez problemu, a jak miałem odpalony Real i Tottenham na nielegalnym to wtedy Real lekko zwieszało czasem. Na LM wypróbuję bo 2 mecze minimum będą lecieć naraz.
0
@Kidd Nie będzie kina to nie będzie filmów wysokobudżetowych i tyle. Film zarabia w kinie, a nie na streamingu. Pewnie będą 2, 3 filmy drogie na platformę.
0
@Stagiryta Dobrze wiem, że pandemia uderzyła w kina na całym świecie, ale w samej Polsce polityka Pisu była też dla nich bardzo zła. Wiele innych krajów miało podobne podejście jak PiS i dlatego między innymi tak jest.
O tym o czym ty piszesz to ja już słuchałem materiałów ponad rok temu, więc mnie nie zaskoczysz.
0
@kuz Bez przesady. Taki nowy Top Gun, czy inne hity to w kinie jednak dają inną jakość, inne doznania. Netflix robi masówkę i bardzo mało tam jakości. Hbo to inny poziom, ale film potrzebuje kina bo musi zarabiać, a w Internecie nie zarobi.
6
Szkoda, że nie ma danych z internetu.
0
Brawa dla PiS, znakomicie to rozwiązali.
0
@messi564 W Polsce jest to samo. Raków traktują jak Real, co by nie zrobił, nawet dostał 3:0 od Krakowi to usprawiedliwianie.
Real Madryt ma ten gen walki do końca, ale przyjdzie znów El Clasico i dostaną kilka goli z taką grą. A w tym sezonie El Clasico może być kluczowe w walce o mistrza.
1
@mkord No, a 100 kolejnych które powinien nie dostał.
28
Najprawdziwsza prawda. Polski Casemiro.
17
Zabawne xD
5
Ale co Hamilton po pajacował to jego xD
0
Przecież tu jest tyle cyrków w wyścigu, że ło matko.
0
To niezły Vettel xD
0
Wybitne Ferrari xD
1
@MeMyselfAndI
To jest idealne podsumowanie tego gadania o notach. Oglądałem derby Liverpoolu i po bramkarzach był to jeden z najlepszych piłkarzy, a tu taka nota xD