0

@damianex10 Oj nie byczku. Nie robię praktycznie kuponów za więcej niż 10 zł (ostatni większy to 50zł na Real w finale LM). To jest rozrywka, nie zarobek :)

0

Przyszła LM i w końcu jakieś pieniądze wpadły. 80 zł ale zawsze coś :D

2

Mbappe w przerwie chyba popił bo gra tragicznie xD

5

Perin ma 30 lat rocznikowo, a on gada młodego bramkarza xD xD xD

0



Kocham xD

1

Tragiczną jest ta Chelsea. Kontra wchodzi bez problemu, w ataku jakieś dziwne wybory. Oj sypnął się projekt Tuchela w tym sezonie.

10

@EsteBlanco Idąc takim tropem to Milik jest lepszy niż Lewy bo w Juve lepszą średnią wykręca na minuty xD

0

@Kidd Ale to się zmieniło po pandemi i tak naprawdę największy wpływ na to ma jedzenie bo to jest główne źródło dochodu kina na którym ma największe przebicie. Bilety potrafią kosztować 15 zł, czy mniej w jakiś bonusach, a jedzenie zawsze było drogie.

12



Co tu się dzieje xD jak ja nie lubię tej kobiety xD

1



United kupiło za 100mln cyrkowca xD

0

@Kidd Ale kina małe nie przyciągną tyłu widzów by opłacało się robić tyle filmów i tak drogie.

0

@Kidd No ale sam piszesz o 45 dniach, a jak nie będzie kin, to wielu z tych filmów też nie będzie.

Roma i Blonde to są filmy pod nagrody, a nie zysk finansowy.

Jak upadną kina to seriale będą wysokobudżetowe, a filmy już nie tak bardzo.

0

@Mario96w Ja GOT oglądałem całą, 7 sezon był już sporo słabszy, ale 8 to tragedia. Mi chodzi o ród smoka, że narazie fajnie.
@marcin62 No dużo rywali też nie mieli xD

6

5

Widzę po ocenach, że nowy odcinek GOT znakomite opinie zbiera. No jest potencjał na powrót do jakości z pierwszych sezonów GOT.

Jeszcze tylko władca pierścieni się rozkręci i będę zadowolony (a jest ok narazie).

1

@don'T.R.I.P.e Mi mecz Barcy szedł bez problemu, a jak miałem odpalony Real i Tottenham na nielegalnym to wtedy Real lekko zwieszało czasem. Na LM wypróbuję bo 2 mecze minimum będą lecieć naraz.

0

@Kidd Nie będzie kina to nie będzie filmów wysokobudżetowych i tyle. Film zarabia w kinie, a nie na streamingu. Pewnie będą 2, 3 filmy drogie na platformę.

0

@Stagiryta Dobrze wiem, że pandemia uderzyła w kina na całym świecie, ale w samej Polsce polityka Pisu była też dla nich bardzo zła. Wiele innych krajów miało podobne podejście jak PiS i dlatego między innymi tak jest.

O tym o czym ty piszesz to ja już słuchałem materiałów ponad rok temu, więc mnie nie zaskoczysz.

0

@kuz Bez przesady. Taki nowy Top Gun, czy inne hity to w kinie jednak dają inną jakość, inne doznania. Netflix robi masówkę i bardzo mało tam jakości. Hbo to inny poziom, ale film potrzebuje kina bo musi zarabiać, a w Internecie nie zarobi.

6





Szkoda, że nie ma danych z internetu.

0



Brawa dla PiS, znakomicie to rozwiązali.

0

@messi564 W Polsce jest to samo. Raków traktują jak Real, co by nie zrobił, nawet dostał 3:0 od Krakowi to usprawiedliwianie.

Real Madryt ma ten gen walki do końca, ale przyjdzie znów El Clasico i dostaną kilka goli z taką grą. A w tym sezonie El Clasico może być kluczowe w walce o mistrza.

1

@mkord No, a 100 kolejnych które powinien nie dostał.

28



Najprawdziwsza prawda. Polski Casemiro.

17



Zabawne xD

5

Ale co Hamilton po pajacował to jego xD

0

Przecież tu jest tyle cyrków w wyścigu, że ło matko.

0

To niezły Vettel xD

0

Wybitne Ferrari xD

1

@MeMyselfAndI



To jest idealne podsumowanie tego gadania o notach. Oglądałem derby Liverpoolu i po bramkarzach był to jeden z najlepszych piłkarzy, a tu taka nota xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?