🇳🇴Erling Haaland przekuł 391 premierligowych minut w barwach Manchesteru City na 9G/1A, co daje kluczowy udział przy bramce średnio co 39 minut i 6 sekund.
Miała być bolesna i weryfikacja... i jest. Bolesna weryfikacja 🏴Premier League 👊 https://t.co/QHVnDTnE1N">pic.twitter.com/QHVnDTnE1N
@Danny Gaucho Tello był oferowany w ekstraklasie przed tym sezonem, ale pensja była za duża dla polskich klubów (2mln). Lubiłem go jak grał i ten pamiętny mecz z Leverkusen :D
🆕❗️W Lidze Konferencji Europy mecze fazy grupowej rozgrywane będą bez pomocy VAR-u. Być może pojawi się w fazie pucharowej. Ważne info dla piłkarzy i kibiców @LechPoznan 👀 Trochę słabo… Gra idzie o dużą kasę, niewiele mniejszą niż w Lidze Europy, a tu taka „niespodzianka”..
Paris Saint-Germain are set to sign Carlos Soler, here we go! PSG are closing on agreement with Valencia: €18m guaranteed fee plus €3m add-ons with solidariety fee. 🔴🔵 #PSG
Five year deal ready as Luis Campos wants Soler as player for present and future.
"Cristiano Ronaldo rozbija szatnię. CR podniósł rękę na jednego z zawodników Juve pod koniec sezonu. Z tego właśnie powodu Andrea Pirlo w ostatniej kolejce trzymał go na ławce cały mecz". https://t.co/g9TnbMiqu8">pic.twitter.com/g9TnbMiqu8
Nie, to się nie dzieje. To nie jest sport, tylko cyrk dla gawiedzi. Nie tłumacz sportem swoich kretyńskich decyzji i tej patologii. Takie porównania są uwłaczające dla sportowców! Skoro bierzesz w tym syfie udział, przypominam za kasę, to przestań nas umoralniać hipokrytko.
@takisobiektos Jakie tu jest pajacowanie? Ney się często bawi jak wygrywają i dla mnie to jest właśnie piłka. Takie przerzucenie nad rywalem, podbijanie piłki itp. Rozrywka dla kibiców, a nie rzeźników z jakiegoś lasu.
Powyższe ceny oczywiście dla socios i z tego co widzę jest 50% zniżki. Kontynuacja rozsądnej polityki biletowej klubu - naprawdę fajne miejsce (Corner 2) na Bayern kosztuje 57.5 euro (normalnie 111.5 euro).
Rzadko się zdarzało, by z przeciętnym rywalem i bez dodatkowej przyczyny frekwencja przekraczała 80k, nawet w sezonach mistrzowskich pod koniec rozgrywek. To świetny prognostyk. I szansa na spore przychody z biletów, które nie są tanie.
15
Pani Marta robi podobną falę co koszulka Atletico xD
3
Oba znakomite gole.
44
Do religii to z Alemanym xD
0
@Bzyczekk Przecież to nie jest jego tabelka, tylko z: https://fbref.com/en/
4
To nieźle xD
0
Oby na mundialu błyszczał :)
15
Kot :)
11
Złotą piłka 2022 dla tego Pana ;)
2
@Danny Gaucho Tak, ale chciał bym też coś takiego z Polakami, wielkimi talentami.
4
Tak było :)
4
No i klasa :)
7
No cyrk robią z tym Pucharem Polski.
10
@Danny Gaucho Tello był oferowany w ekstraklasie przed tym sezonem, ale pensja była za duża dla polskich klubów (2mln). Lubiłem go jak grał i ten pamiętny mecz z Leverkusen :D
8
UEFA to jest mem.
4
Wtf? Wczoraj go z Atletico oglądałem, a dziś do PSG xD
18
Ale jak to :o
37
Ja tylko przypomnę, że OL to najlepszy zespół kobiecy xD
58
Pan Marcin? Top
1
@takisobiektos Jakie tu jest pajacowanie? Ney się często bawi jak wygrywają i dla mnie to jest właśnie piłka. Takie przerzucenie nad rywalem, podbijanie piłki itp. Rozrywka dla kibiców, a nie rzeźników z jakiegoś lasu.
4
Taki piękny gol i anulowany :(
8
Piłkarz sobie piłkę podbija, a ci jakieś bzdury wypisują. Brawa dla Brazylijczyka.
7
Jedyny słuszny marketingowo ruch. Masa ludzi siądzie przed TV bo to Lewy w Barcy.
9
Co ta laska wygaduje za dyrdymały xD
2
@bartekvisca Ale i tak będą, a Foyth to bardzo podobny typ piłkarza do nich. Mamy 5 klasowych śo, więc muszą grać, a tylko 2 miejsca to mało.
7
No i zaorane xD
18
https://x.com/HardFootyVidss/status/1563140738342195203
Ale sztos :o
2
Może komuś się przyda :)
10
Fajna moda na Barcę się robi :)
4
Ten co się bawi xD
7
No tak to widzę xD