15



Pani Marta robi podobną falę co koszulka Atletico xD

3



Oba znakomite gole.

44



Do religii to z Alemanym xD

0

@Bzyczekk Przecież to nie jest jego tabelka, tylko z: https://fbref.com/en/

4



To nieźle xD

0



Oby na mundialu błyszczał :)

15



Kot :)

11



Złotą piłka 2022 dla tego Pana ;)

2

@Danny Gaucho Tak, ale chciał bym też coś takiego z Polakami, wielkimi talentami.

4



Tak było :)

4



No i klasa :)

7



No cyrk robią z tym Pucharem Polski.

10

@Danny Gaucho Tello był oferowany w ekstraklasie przed tym sezonem, ale pensja była za duża dla polskich klubów (2mln). Lubiłem go jak grał i ten pamiętny mecz z Leverkusen :D

8



UEFA to jest mem.

4



Wtf? Wczoraj go z Atletico oglądałem, a dziś do PSG xD

18



Ale jak to :o

37



Ja tylko przypomnę, że OL to najlepszy zespół kobiecy xD

58



Pan Marcin? Top

1

@takisobiektos Jakie tu jest pajacowanie? Ney się często bawi jak wygrywają i dla mnie to jest właśnie piłka. Takie przerzucenie nad rywalem, podbijanie piłki itp. Rozrywka dla kibiców, a nie rzeźników z jakiegoś lasu.

4

Taki piękny gol i anulowany :(

8



Piłkarz sobie piłkę podbija, a ci jakieś bzdury wypisują. Brawa dla Brazylijczyka.

7



Jedyny słuszny marketingowo ruch. Masa ludzi siądzie przed TV bo to Lewy w Barcy.

9



Co ta laska wygaduje za dyrdymały xD

2

@bartekvisca Ale i tak będą, a Foyth to bardzo podobny typ piłkarza do nich. Mamy 5 klasowych śo, więc muszą grać, a tylko 2 miejsca to mało.

7



No i zaorane xD

18

2



Może komuś się przyda :)

10



Fajna moda na Barcę się robi :)

4



Ten co się bawi xD

7



No tak to widzę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?