DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium może z matury wraca
0
@Roobo Mówi Hymyl Jadwiga
3
"Styrta jest podpalona. I styrta już prawie się dopala"
1
@supraomnes1 skoro już tu jesteśmy
https://zapodaj.net/2704d7ff34b60.jpg.html
Zdjęcie z 9 listopada.
0
Kurcze, chciałbym napisać coś dobrego o Vinim, ale nie ładnie jest kłamać, więc nic nie napiszę.
4
Piłkarz Osasuny pogłaskał Viniego jak przedszkolaka, którym mentalnie jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Herato Vini zdecydowanie
0
Tegoroczni maturzyści pamiętajcie, że cała nabyta wiedza potrzebna do zdania matury z polskiego przyda się wam później w życiu...
8
Kolejna ,,manita" Xaviego :)
https://zapodaj.net/85832cb4a4ff9.jpg.html
0
@Heros11 jeżeli mówimy tylko o strzałach to tak, ale to ile razy mógł zagrać lepiej było więcej
0
Lewy dzisiaj zagrał tak jak Suarez bez formy. Bramkę strzelił, ale ile zmarnował sytuacji to głowa mała.
1
@Rust_Cohle zaebiście
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wchodzi jedyny Vinicius, którego szanuję.
1
Ten jeden wynik to chyba z Explorera jest pokazany
5
Jak zmarnować dwie akcje w minutę by Lewandowski
0
@Nazio87 tak (znaki)
1
@Firestone tak go krytykują, a tu wychodzi na to że jest na tym samym poziomie co Neymar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No Raphinha nie wiem co ty brałeś przed meczem w tunelu, ale rób to częściej.
0
@AlexDark00 coś mówiłeś?
0
Nie wiem jak wam ale u mnie Raphinha tym strzałem szybę wybił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A Raphinha co tam wciąga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Emhyr ja zamierzam co roku te najnowsze matury rozwiązywać, żeby zobaczyć jak dużo pamiętam i ile potrafię bez żadnego przygotowania. Oczywiście tylko angielski i matmę sprawdzę bo z polskiego nikt mi mojej rozprawki nie sprawdzi :)
1
Na co zrzucić winę za ten mecz? Słońce nie świeci, murawa dobra hmm.... Wiem, za późno grają. Chłopaki już by spać poszli, a tu mecz trzeba grać.
0
@Death_voice wpis miał charakter humorystyczny. Owszem, Raphinha dał nam ważne punkty, ale patrząc na aktualną formę Brazylijczyka to wolałbym żeby grał Abde.
3
Abde w tym meczu zrobił więcej niż Raphinha przez cały pobyt w Barcelonie.
0
Cruyff ożywa i wraca na jeden sezon, opinia?
6
@PatrychoO gdzie podpisać?