0

@Medium może z matury wraca

0

@Roobo Mówi Hymyl Jadwiga

3

"Styrta jest podpalona. I styrta już prawie się dopala"

1

@supraomnes1 skoro już tu jesteśmy
https://zapodaj.net/2704d7ff34b60.jpg.html
Zdjęcie z 9 listopada.

0

Kurcze, chciałbym napisać coś dobrego o Vinim, ale nie ładnie jest kłamać, więc nic nie napiszę.

4

Piłkarz Osasuny pogłaskał Viniego jak przedszkolaka, którym mentalnie jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Herato Vini zdecydowanie

0

Tegoroczni maturzyści pamiętajcie, że cała nabyta wiedza potrzebna do zdania matury z polskiego przyda się wam później w życiu...

8

Kolejna ,,manita" Xaviego :)
https://zapodaj.net/85832cb4a4ff9.jpg.html

0

@Heros11 jeżeli mówimy tylko o strzałach to tak, ale to ile razy mógł zagrać lepiej było więcej

0

Lewy dzisiaj zagrał tak jak Suarez bez formy. Bramkę strzelił, ale ile zmarnował sytuacji to głowa mała.

1

@Rust_Cohle zaebiście

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wchodzi jedyny Vinicius, którego szanuję.

1

Ten jeden wynik to chyba z Explorera jest pokazany

5

Jak zmarnować dwie akcje w minutę by Lewandowski

0

@Nazio87 tak (znaki)

1

@Firestone tak go krytykują, a tu wychodzi na to że jest na tym samym poziomie co Neymar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No Raphinha nie wiem co ty brałeś przed meczem w tunelu, ale rób to częściej.

0

@AlexDark00 coś mówiłeś?

0

Nie wiem jak wam ale u mnie Raphinha tym strzałem szybę wybił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A Raphinha co tam wciąga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Emhyr ja zamierzam co roku te najnowsze matury rozwiązywać, żeby zobaczyć jak dużo pamiętam i ile potrafię bez żadnego przygotowania. Oczywiście tylko angielski i matmę sprawdzę bo z polskiego nikt mi mojej rozprawki nie sprawdzi :)

1

Na co zrzucić winę za ten mecz? Słońce nie świeci, murawa dobra hmm.... Wiem, za późno grają. Chłopaki już by spać poszli, a tu mecz trzeba grać.

0

@Death_voice wpis miał charakter humorystyczny. Owszem, Raphinha dał nam ważne punkty, ale patrząc na aktualną formę Brazylijczyka to wolałbym żeby grał Abde.

3

Abde w tym meczu zrobił więcej niż Raphinha przez cały pobyt w Barcelonie.

0

Cruyff ożywa i wraca na jeden sezon, opinia?

6

@PatrychoO gdzie podpisać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?