1

@KrwawiaceoczyVEB kolega chyba nie na ten komentarz odpowiedział

2

Czy na trybunach kibice Atleticu nie mieli flagi ZSRR? Mam wątpliwości bo oglądałem mecz w słabej jakości i nie jestem pewien.
Edit: dokładnie chodzi o kibiców za bramką Ter Stegena w drugiej połowie.

4

Idealne podsumowanie po dzisiejszym meczu:
https://zapodaj.net/dcfbd1c2f3613.jpg.html

0

@Dironixu Ghost of Tsushima, God of War, Spiderman, The last of us, Uncharted.

1

@maroon dzięki wielkie. Udało się znaleźć :)

0

@koziar no właśnie to nie była książka fantasy tylko książka o (chyba) uczniach grających w grę fantasy. Była tam scena jak ktoś im na przerwie zabrał karty do gry, a potem ktoś się bił w łazience szkolnej i uderzył osobę drzwiami od łazienki w głowę. I ta grupa uczniów była też w pokoju jakiegoś chłopaka który miał cały czarny pokój.

0

Nie mogę sobie przypomnieć tytułu książki, którą kiedyś przeczytałem. To była książka polskiego autora o młodych osobach grających w grę fantasy i chyba że słowem ,,kości/kostki" w tytule. Jeżeli ktoś z was kojarzy to byłbym wdzięczny za pomoc.

0

Araujo to niech szuka dobrego adwokata bo Vini może go pozwać za gwałt i znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem.

0

Real wreszcie się przekonał jak to jest wygrać mecz w ich stylu, czyli nic nie grać przez 90 minut, ale strzelić bramkę dająca wygraną.

6

Idealne podsumowanie pierwszej połowy
https://zapodaj.net/ae424dd81a524.jpg.html

3

Nic nie gramy, wygrywamy

3

Frenkie deJongo XD

1

@MarcelNJ11 do 20:00 chyba

2

@MarcelNJ11 widać koniunkcję Wenus i Jowisza

0

Polecam spojrzeć w niebo :)

0

@thorin a jeśli chodzi o piłkarzy? Pytam głównie o Fatiego, Raphinhe, Kessie'go i Roberto czy nie grali piachu.

0

Nie mogłem oglądać meczu, jak grali?

4

Ta, uwielbiasz to go chować do kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/d488fa963d62e.jpg.html

1

@Janas11224 jak trapy też mogą być to MATAFAKA, Warriors, Turn it up (zielony kolor na NCS jak coś)

1

@Janas11224 na NCS masz mnóstwo tego typu utworów. Fioletowy to future house, niebieski to dubstep, a różowy to DnB :). Od siebie to polecam Oblivion, Dum Dum, Pentakill, Take Me

0

@Michael24 Mi Music

4

@Pawel13sz 1,84 lub 1,85

1

@michal26 mi też trudno uwierzyć w opętanie mimo że jestem osobą wierzącą (wiem że to trochę sprzeczność więc nie bijcie :). Jednak nie można być na 100% pewnym że takie coś nie istnieje. Czytałem o różnych historiach opętania, ale zawsze uważałem że to było wyolbrzymione lub ustawione. Tym bardziej po obejrzeniu filmu ,,Obecność" który ponoć jest na faktach. Wgryzłem się w temat tej rodziny i pary Warren'ów. Sama rodzina powiedziała że film był trochę wyolbrzymiony. Mimo to parę lat mieszkali w tym domu, bo nie udało się przepędzić demona. I nie chcę mi się wierzyć że rodzina nie wyjechała z domu pomimo domniemanych zjawisk. Gdybym ja miał (chyba) 4 dzieci to na ich miejscu bym uciekł jak najszybciej, gdyby okazało się że tam faktycznie jest coś nie tak. Warren'ów uznałem za oszustów, bo kobieta twierdzi że ,,czuję obecność duchów/demonów". Skoro oni mieli wiele przypadków paranormalnych to czemu nie mają ani jednego nagrania? Wiele jest takich historii które można wytłumaczyć w racjonalny sposób. Co nie znaczy że przypadki opętania nie istnieją. Podsumowując nie wierzę, ale nie wykluczam. Wiele jest jeszcze rzeczy których nauka nie jest w stanie na ten moment wyjaśnić i może to jest jedną z nich.

2

0

@MarianoItalianoVero no właśnie to jest dziwne że zwierzęta czasem potrafią się bardziej ludzko zachować niż człowiek

2

@Hubsao po tylu latach nadal trudno zrozumieć jak człowiek człowiekowi mógł zgotować taki los

17

Nie wiem czemu usunęło mi komentarz dlatego podrzucam jeszcze raz
https://zapodaj.net/730814a7d22e7.jpg.html

1

@Mads kostki Rubika, szachy, muzyka, gry :)

0

@masq miałem bardzo podobne odczucia. Jedynka wobec tytułu jaki prezentuje nie powala. Na szczęście druga część wypada lepiej choć jej jeszcze nie przeszedłem do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?