DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@thorin a jeśli chodzi o piłkarzy? Pytam głównie o Fatiego, Raphinhe, Kessie'go i Roberto czy nie grali piachu.
0
Nie mogłem oglądać meczu, jak grali?
4
Ta, uwielbiasz to go chować do kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/d488fa963d62e.jpg.html
1
@Janas11224 jak trapy też mogą być to MATAFAKA, Warriors, Turn it up (zielony kolor na NCS jak coś)
1
@Janas11224 na NCS masz mnóstwo tego typu utworów. Fioletowy to future house, niebieski to dubstep, a różowy to DnB :). Od siebie to polecam Oblivion, Dum Dum, Pentakill, Take Me
0
@Michael24 Mi Music
4
@Pawel13sz 1,84 lub 1,85
1
@michal26 mi też trudno uwierzyć w opętanie mimo że jestem osobą wierzącą (wiem że to trochę sprzeczność więc nie bijcie :). Jednak nie można być na 100% pewnym że takie coś nie istnieje. Czytałem o różnych historiach opętania, ale zawsze uważałem że to było wyolbrzymione lub ustawione. Tym bardziej po obejrzeniu filmu ,,Obecność" który ponoć jest na faktach. Wgryzłem się w temat tej rodziny i pary Warren'ów. Sama rodzina powiedziała że film był trochę wyolbrzymiony. Mimo to parę lat mieszkali w tym domu, bo nie udało się przepędzić demona. I nie chcę mi się wierzyć że rodzina nie wyjechała z domu pomimo domniemanych zjawisk. Gdybym ja miał (chyba) 4 dzieci to na ich miejscu bym uciekł jak najszybciej, gdyby okazało się że tam faktycznie jest coś nie tak. Warren'ów uznałem za oszustów, bo kobieta twierdzi że ,,czuję obecność duchów/demonów". Skoro oni mieli wiele przypadków paranormalnych to czemu nie mają ani jednego nagrania? Wiele jest takich historii które można wytłumaczyć w racjonalny sposób. Co nie znaczy że przypadki opętania nie istnieją. Podsumowując nie wierzę, ale nie wykluczam. Wiele jest jeszcze rzeczy których nauka nie jest w stanie na ten moment wyjaśnić i może to jest jedną z nich.
2
@Medium ja teraz:
https://zapodaj.net/3a1ccd38dd0fd.jpg.html
0
@MarianoItalianoVero no właśnie to jest dziwne że zwierzęta czasem potrafią się bardziej ludzko zachować niż człowiek
2
@Hubsao po tylu latach nadal trudno zrozumieć jak człowiek człowiekowi mógł zgotować taki los
17
Nie wiem czemu usunęło mi komentarz dlatego podrzucam jeszcze raz
https://zapodaj.net/730814a7d22e7.jpg.html
1
@Mads kostki Rubika, szachy, muzyka, gry :)
0
@masq miałem bardzo podobne odczucia. Jedynka wobec tytułu jaki prezentuje nie powala. Na szczęście druga część wypada lepiej choć jej jeszcze nie przeszedłem do końca.
0
@Omoziu no muzyka robi całą robotę na końcu
4
Właśnie ukończyłem główny wątek w Ghost of Tsushima. Wspaniała gra. Polecam każdemu. To chyba jedyna gra w której z chęcią robiłem misje poboczne (kapliczki Inari, gorące źródła itp). Styl walki bardzo satysfakcjonujący. Szkoda że to już koniec. Na szczęście mam jeszcze dodatek :D
0
Strona realu musi zainwestować w chomiki bo to ,,ups coś poszło nie tak" trochę się już nudne robi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chyba pierwszy raz jestem spokojny gdy wchodzi Alonso
0
Jak Sevilla nawet że ściagami nie umie grać to już nie ma dla nich nadziei
0
@La Pulgaa wolę nie dawać szans Sevilli
0
@kuz chodziło o kwotę transferu, nie o pensje ;)
22
Christensen to najlepiej zainwestowane 0 mln euro w historii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Dam coś na pocieszenie.
Babcia, gdy widzi Vinicjusa:
https://zapodaj.net/7ef31d4a6199d.jpg.html
1
Veratti tylko nie idź pod prysznic. Za krótko grałeś jeszcze ci się woda nie należy.
1
@kondziu88 bardziej mi chodziło o całokształt. W innych meczach Manzano potrafił co 5 minut coś odwalić.
8
Wbrew pozorom Manzano nie sędziował dziś tak tragicznie jak nas do tego przyzwyczaił.
20
Strzał imienia Ferrana Torresa
3
Pedri Pedri na trybunach jak kiedyś z Messim