3

Jak po tym meczu nie zwolnią valverde to chyba kibice wywiozą jego i zarząd na taczkach

0

Może wyślijmy do zarządu jakąś ankietę czy coś w związku ze zwolnieniem valverde

0

@kejdzi czego więcej trzeba do zmiany trenera

2

Wesołych Świąt, udanych prezentów, spełnienia marzeń, Szczęśliwego Nowego roku i (oby) nowego trenera w Barcelonie :D.

15

Drogi Świety Mikołaju
W tegoroczne Święta Bożego Narodzenia pragnę aby jeszcze w tym roku zwolniono Ernesto Valverde z Barcelony.
Wesołych Świąt.

6

Jakim prawem ten pseudotrener jest jeszcze u nas na ławce??? Dzisiejszy mecz to był dramat żadnego pomysłu na grę. Trzeba to przyznać real mógł ten mecz wygrać i to zasłużenie. A my musimy cieszyć się z remisu.............i z tego że były gwizdy na koniec meczu

1

@DragonxNF ok przepraszam już ktoś to zdjęcie zamieścił wcześniej.

3

Kto widział zdjęcie z palącym Arthurem?

3

Widziałem jak na stadionie jedna osoba( chyba kibic barcelony na początku pierwszej połowy) machała białą chustą.

14

@Bartex1981 przynajmniej nie boi się grać niestandardowo. I nie boi się rywalizacji 1 na 1

32

On powinien być zwolniony już po przegranej z Liverpoolem.

1

Ja nie wierzę w to co czytam. Nie poda się do dymisji, przy stanie 1-0 chce wprowadzić Busquetsa, postawa drużyny była dobra. To tylko woła o pomstę do nieba. Mam nadzieję że w najbliższych dniach go wywalą bo tega ani oglądać ani czytać się nie da.

0

To ty chyba inny mecz oglądałeś.

1

@Lipak trener:(

5

W pierwszym sezeonie za Valverde miał wapaniałą kadrę i przegrał z Romą.
Drugi sezon- większość myślało że mamy najlepszy skład. Wynik? Kompromitacja z Liverpoolem i tylko wygrana liga.
Trzeci sezon- skład bez żadnych zastrzeżeń, same wzmocnienia. Wyniki? Nie mogą wygrać na wyjeździe. Levante i inne średniaki z którymi powinni wygrać spokojnie 4 do 0 prowadzi grę.
Kiedy w końcu zarząd wywali na zbity pysk tego pseudo trenera?

4

Już nawet komentator widzi że Valverde nie jest trenerem na miarę Barcelony, a nasz zarząd jest ślepy i nic z tym nie robi.

1

@przemyslawmazur przy tym trenerze mogłem się tego spodziewać.

0

Jak wyglądało pierwsze 20 min bo przegapiłem?

0

Najwięcej podań ze wszystkich piłkarzy mają środkowi obrońcy ( pique 90 a Langlet 93).....to pokazuje na jakim poziomie jest obecna Barcelona-_-

3

Jakim prawem ten przereklamowany neuer jest pierwszym bramkarzem kosztem Marca, który jest w top 3, a może nawet na pierwszym miejcu, najlepszych bramkarzy świata???

8

I wy nie chcecie Neymara....-_-

0

@Cobra303 ja nie mam gdzieś tego klubu. Kibicuje mu jak prawdziwy kibic i nigdy nawet nie myślałem żeby przestać. A co do Neymara to nic na to nie poradzisz niezależnie od tego co się wydarzy.

0

Jeżeli nie chcecie Neymara w Barcelonie to nie. Ja wasze zdanie uszanuje, ale pisząc że przez jego przyjście na CN przestaniecie oglądać mecze to nie mogę tego czytać. To są prawdziwi kibice? którzy będą kibicować na dobre i na złe bez względu na wszysto?

0

@Bogan może to i głupi argument, ale jakoś nie słyszałem żeby wypowiedział się w mediach że chce się przenieść do realu, a Barcelone ma w nosie

0

@normasubiektywna nie zapomniałem, ale taki wybryk nie wyklucza transferu.( zwłaszcza że nie tylko w Barcelonie się takie coś wydarzyło). W Paryżu robił co chciał, ale jakby wrócił to przy takim kapitanie jakim jest Messi zmieni swoje zachowanie. Czy pamiętacie jakieś inne jego wybryki takiej wagi jak w psg?

0

@Elvisekchcą kasy jakby jej mało mieli :)

1

Moglibyście już dać spokój. Rozumiem że odchodząc z klubu was uraził( mnie też) i to bardzo, ale te wszystkie jego wypowiedzi i działania mogą świadczyć o tym że zrozumiał swój błąd.
Niektórzy jeszcze piszecie że wolicie Mbappe i jednocześnie mówicie, że nie ma miejsca dla brazylijczyka ( czyli dla francuza znajdzie się miejsce?)
Popatrzcie sobie na wyniki ankiety- większość tutaj chce powrotu Neymara.

0

Te P$G to jak pies ogrodnika- sami mieć Neymara nie mogą i Barcelonie nie chcą sprzedać.

28

Większość osób mówi że ani Ney ani Griezmann nie powinni przyjść do Barcelony za to co zrobili. Prawda jest jednak taka że oni są nam potrzebni bo poza Messim i ewentualnie Dembele to nikt nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności za grę co potrafią brazylijczyk i francuz. Wiem że według niektórych nie zasługują na transfer do Barcy ale prawda jest taka że z tym co mamy to lm nie wygramy. Real ma taką samą sytuację i zrobili już wielkie transfery. My musimy zrobić to samo.

0

Ja nie oglądałem meczu tylko sam skrót i, może to zbyt pochopne wnioski i może się myślę, ale poza Messim i Aguero to Argentyna gra patole na boisku. Bez faulu nie mogą odebrać piłki, i dużo jest niecelnych zagrań. Powtarzam to tylko moja opina na podstawie powtórek a nie kilku meczy. Mi osobiście jest tylko szkoda Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?