Drozdu7
Dołączył/a: lipiec 2010
Zagan
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Merino i Oyarzabal to piłkarze którzy na dziś mogliby spokojnie grać w Barcelonie
3
@DLFCB Oczil zgaszony jak pet
2
Taki luźny wieczorek z Iga i Aldoną to marzenie :) :)
5
Kajetan jest podpięty pod jakiś Orlen czy coś?? Bo ja ku...a nie wierzę ze on jest w top 4
3
Gurwa Kajetan w top 5:) skisne zara
0
Oj Ania sie troche ze***ła :)
2
Trudno będzie wogole rozegrać ten konkurs, nie mówiąc już o jakiejkolwiek sprawiedliwośći
6
Jak za każdym razem gdy w tv leci "Władca Pierścieni" zadziwia mnie jak pięknie ten film się starzeje. Arcydzieło realizacyjne.
Hobbit z masą CGI za 10 lat się nie obroni
4
@SkN taktyczny komentarz, z chęcią się dowiem ocb
0
@zadafcb dobry skoczek kurde
40
Alba jak dostał piłkę od Messiego to nawet nie patrzył w pole karne co się dzieje, tylko gdzie jest Leo.
Dramat
0
Masakra że dopiero teraz mamy zmianę..
To nie wina Koemana ze chłopaki nie potrafią strzelić, ale to jak on reaguje w czasie meczu to tragedia
0
@Volk może Deco?
2
@Pianist00 Amman
3
Dobre skoki malutkiego Japończyka i sympatycznego wąsacza z Norwegii
0
Kamil oby ponad 125m i będzie dobrze
4
@JoseArkadioMorales i wbrew pozorom świetny drybling przy swoich warunkach
28
Uwielbiam ludzi mówiących ze Mroczny Rycerz to przehajpowany film.
Fantastyczne widowisko!
33
Materiał tvp o Sylwestrze Marzeń to szczyt plucia ludziom na mordy. Jezu czemu ten kraj jest taki chory
0
@msmsms haha ja. Wszyscy w domu, a przed 19 okazało sie ze znajomki w 6osobowym gronie, a ja z narzeczona i psem zostali :) :)
1
@Dembouz1899 za takie historie warto dac polecenie!! :)
0
Michał Wiśniewski taki świetny wokal i sława rozmienione na drobne. Szkoda
0
@BigVu Piotr Machalica
0
Naprawdę ktoś powinien pomyśleć o styczniu i spróbować ze dwóch zawodników sprzedać i ze dwóch kupić żeby wprowadzać ich do zespołu.
Depay, Eric Garcia to powinien być mus. Spróbować sprzedać Griezmanna, Coutinho, Braitwhaita i Trincao. Wygospodarować kasę na 9tke, napewno nie przyjdzie tu Haaland ale są też inni zawodnicy.
Ten sezon jest stracony, po sezonie odejdzie jeszcze Messi więc będzie tylko gorzej
1
Trincao to jest jakieś niesamowite ze on tyle gra. Chyba ze tylko po to by podnieść jego cenę
7
Kurna nawet już mi się nie chce bronić Griezmanna, nie chce tez sie nad nim pastwic bo go lubię. Ale za 50mln opchnałbym go z pocałowaniem ręki, dla jego i klubu dobra.
To samo zresztą Coutinho, nigdy nie odzyskamy pieniędzy w nich zainwestowanych, ale po kilkadziesiąt mln to elo siemano
0
Zobaczcie ze oni wysoko do nas wychodzą, a my nie potrafimy sie przemieścić z piłką..
3
Pierwszą zmianą będzie Busquets na boisku :)
1
Dopiero granerud przeskoczy Eisenbichlera
0
@koksik2700 wiem ze quaz ma wielu wielbicieli. Osobiście wole nrgeeka i archona. Najgorszy dla mnie Zagrajnik