0

Merino i Oyarzabal to piłkarze którzy na dziś mogliby spokojnie grać w Barcelonie

3

@DLFCB Oczil zgaszony jak pet

2

Taki luźny wieczorek z Iga i Aldoną to marzenie :) :)

5

Kajetan jest podpięty pod jakiś Orlen czy coś?? Bo ja ku...a nie wierzę ze on jest w top 4

3

Gurwa Kajetan w top 5:) skisne zara

0

Oj Ania sie troche ze***ła :)

2

Trudno będzie wogole rozegrać ten konkurs, nie mówiąc już o jakiejkolwiek sprawiedliwośći

6

Jak za każdym razem gdy w tv leci "Władca Pierścieni" zadziwia mnie jak pięknie ten film się starzeje. Arcydzieło realizacyjne.
Hobbit z masą CGI za 10 lat się nie obroni

4

@SkN taktyczny komentarz, z chęcią się dowiem ocb

0

@zadafcb dobry skoczek kurde

40

Alba jak dostał piłkę od Messiego to nawet nie patrzył w pole karne co się dzieje, tylko gdzie jest Leo.
Dramat

0

Masakra że dopiero teraz mamy zmianę..
To nie wina Koemana ze chłopaki nie potrafią strzelić, ale to jak on reaguje w czasie meczu to tragedia

0

@Volk może Deco?

2

@Pianist00 Amman

3

Dobre skoki malutkiego Japończyka i sympatycznego wąsacza z Norwegii

0

Kamil oby ponad 125m i będzie dobrze

4

@JoseArkadioMorales i wbrew pozorom świetny drybling przy swoich warunkach

28

Uwielbiam ludzi mówiących ze Mroczny Rycerz to przehajpowany film.
Fantastyczne widowisko!

33

Materiał tvp o Sylwestrze Marzeń to szczyt plucia ludziom na mordy. Jezu czemu ten kraj jest taki chory

0

@msmsms haha ja. Wszyscy w domu, a przed 19 okazało sie ze znajomki w 6osobowym gronie, a ja z narzeczona i psem zostali :) :)

1

@Dembouz1899 za takie historie warto dac polecenie!! :)

0

Michał Wiśniewski taki świetny wokal i sława rozmienione na drobne. Szkoda

0

@BigVu Piotr Machalica

0

Naprawdę ktoś powinien pomyśleć o styczniu i spróbować ze dwóch zawodników sprzedać i ze dwóch kupić żeby wprowadzać ich do zespołu.
Depay, Eric Garcia to powinien być mus. Spróbować sprzedać Griezmanna, Coutinho, Braitwhaita i Trincao. Wygospodarować kasę na 9tke, napewno nie przyjdzie tu Haaland ale są też inni zawodnicy.
Ten sezon jest stracony, po sezonie odejdzie jeszcze Messi więc będzie tylko gorzej

1

Trincao to jest jakieś niesamowite ze on tyle gra. Chyba ze tylko po to by podnieść jego cenę

7

Kurna nawet już mi się nie chce bronić Griezmanna, nie chce tez sie nad nim pastwic bo go lubię. Ale za 50mln opchnałbym go z pocałowaniem ręki, dla jego i klubu dobra.
To samo zresztą Coutinho, nigdy nie odzyskamy pieniędzy w nich zainwestowanych, ale po kilkadziesiąt mln to elo siemano

0

Zobaczcie ze oni wysoko do nas wychodzą, a my nie potrafimy sie przemieścić z piłką..

3

Pierwszą zmianą będzie Busquets na boisku :)

1

Dopiero granerud przeskoczy Eisenbichlera

0

@koksik2700 wiem ze quaz ma wielu wielbicieli. Osobiście wole nrgeeka i archona. Najgorszy dla mnie Zagrajnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?