Drozdu7
Dołączył/a: lipiec 2010
Zagan
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 bo jesteś zwykłym dzbanem
3
@PIWOSZ89 co Ty chłopie pier....sz??
4
Chciałbym zobaczyć w przerwie statystyke strat i nieudanych zagrań. Co ma Koeman do tego ze oni piłki nie potrafią podać celnie??
4
Czemu Busquets nie strzelal??
1
@barcelonaLM kocham się tym katowac :) :)
0
Szpakowski "są wybory"
0
Dziś Koeman sie pogubił, choć pierwsza połowa dawała nadzieje. Mówię, w drugiej wpuści Dembele za Pedriego i przeniesie akcenty na jego skrzydło.
Nie skreślam trenera jednak, kombinuje, daje młodym grać. Styczeń będzie ważny. Uwielbiam Griezmanna, ale naprawdę dla obu stron lepiej jeśli odejdzie.
Dokupić młodego stopera, ogrywać Araujo. Dest, Pedri, Trincao, Fati niech grają jak najwięcej.
I tyle, ten sezon może dać nam tylko tyle. Ważne z czym zostaniemy na kolejny, gdy nie będzie już Messiego.
3
Wymagana jest CAŁKOWITA transformacja środka pola. Od 11 lat centralną postacią jest tam Busquets.
Nawet ciekawy pomysł Koemana z dwoma pivotami, ale to muszą być mobilni gracze.
Ja bym bardziej widział 4-1-2-3 lub 4-1-4-1 z tyłu De Jong a przed nim dwóch mobilnych rozgrywających.
Środek Realu miażdży nas od kilku klasyków
4
Jak wam się podobał Darwin Nunez?
21 lat, wcześniej go nie oglądałem, ale w meczu z Lechem pokazał spore możliwości
6
Szpaku to nie powinien komentować meczów Bayernu. Emocje u niego tylko przy okazjach Bawarczyków.
Teraz super okazja Carrasco a ten zero reakcji
2
Jest jakaś liga Fantasy Champions League na La Rambli?
1
W tym momencie hasło "spotkajmy sie na Narodowym" nabiera nowego znaczenia
1
Szkoda ze Belotti nie próbuje kariery w innym klubie. Świetny napastnik
2
Przestańcie z tymi sędziami, przecież my dziś gramy takie guwno ze sie rzygac chce.
0
Ten filmik z TVP Info że od marca dla statystyk wpisuje sie w zgonie Covid-19, to jest prawdziwy?
Bo obejrzałem i ciężko mi uwierzyć xd
0
@sendesara Rivaldo tylko 32 gole?
0
@cinero1996 za to Lukaku ma szansę powędrować naprawdę wysoko
20
Linetty powinien w kolejnym meczu wyjść za Krychowiaka
5
Ehh jakby Max miał bolid Mercedesa. Emocji co tydzień byłoby zdecydowanie więcej
1
Jezu Hamilton to taka maruda jeest
1
@Triv44 wspomnienia na zawsze. Nawet jak miałem kilkanaście lat i leżałem w szpitalu kilka tygodni to na świetlicy się siedziało i oglądało Małysza
2
Tak patrzę na Trincao i jak na początku strasznie mnie zaskoczył, tak teraz zauważam że on za dużo chce pokazać chyba, tych dryblingow i wogole. Czasem zamiast przyjąć i podać to idzie w kiwke, nawet na wysokości środka boiska. Często traci, strasznie to irytuje
5
Ehh fajny był czas jak Piątek strzelał w Milanie i włączało sie tego popapranego dziadka i to jego Pio Pio..
To se ne vrati
0
O co chodzi z tym Juventusem? Mecz ma się nie odbyć?
1
Messi pewnie gdyby chciał to kupiłby sobie Depaya do Barcy :)
1
Nie ma co się podniecać za wcześnie, ale widać ze chłopakom zależy żeby wygrać na Celcie
0
Miał piketa i Pedriego
0
Jest Trincao i Pedri. No i wypas :)
0
Dobry ten Patryk Vega
1
Ale Favre roz...l drużynę zmianami..
Przecież Hummels profesor dziś. Masakra