ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Momals11 zaczęli już zbierać jakieś podpisy?
0
@bartekvisca ja z reguły nie wierzę bajkopisarzom w mediach
0
Nie wierzę, że Martinez opuści reprezentację przed Mistrzostwami świata.
0
@Criss18Barca Twój ulubiony raper?
2
@masq Erni ma drugą pasję w której się spełnia
0
@Ronmes no i po co mu ta baza informacji skoro Barcelona kogo miała wziąć z rezerw to już wzięła?
1
@ROBSSSON jeżeli ma cyfrowy Polsat no to nie obejrzy.
12
To im zależało na 3 pkt? Przeciez po bramce wyrównującej cały czas leżeli na murawie
0
@TheNekro94 to jest proste jak 2+2 ale pewnym osobom nie ma sensu tego tłumaczyć. Los Holendra jest już przesadzony także nie ma znaczenia czy ktos go nieudolnie broni czy też nie
2
@verdant Kogo obchodzi zdanie januszy futbolu? Zaproś jednego czy drugiego do merytorycznej dyskusji i nagle się okaże że ekspertowi zabraknie argumentów
4
Przygoda Koemana w Barcelonie nie dała mu niczego pozytywnego na przyszłość, nawet nie zdążył osiwieć.
1
@Ronmes I co zmieniłby w jego karierze ten jeden rok w Barcelonie B? Byłby to rok czekania na darmo bo w ciągu roku mógłby poczynić z zespołem już pewien progres
1
@DaPidejpi Haaland ma genialne wykończenie, jest prawdziwym goleadorem ale gdy zespół nie pomaga nie weźmie piłki i nie minie 4 zawodników i bramkarza aby wejść z piłką do bramki. Messi nie dość, że potrafił strzalac takie bramki to miał na boisku najlepszych z najlepszych pomocników.
1
@DaPidejpi Nikt z obecnie grających piłkarzy nie jest w stanie pobić tego rekordu.
0
Przysięgam, że gdyby moim trenerem był Ronald Koeman to na boisku wyglądałbym jak De Jong we wczorajszym meczu :)
12
@macio_944 Patrząc na ego Koemana zaryzykuje stwierdzenie, że on nawet nie daje dojść do głosu swoim wspaniałomyślnym asystentom
0
@nitey w tamtym sezonie miał Messiego i Griezmanna przecież, a w tym sezonie ma utalentowanych młodych piłkarzy których z których nie potrafi wykrzesać tego co najlepsze. Kogo Ajax miał lepszego w tamtym pamiętnym sezonie? Może lewe skrzydło było lepiej obsadzone bo Coutinho pod formą.
1
Jak to jest, że taki Erik Ten Hag ze swoją listą powołanych zawodników mógł zajść do półfinału LM i otrzec się o finał? Patrzę na tego Koemana i się zastanawiam, co poszło nie tak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tervas przeciez zasugerował że Ci piłkarze nie potrafią tiki taki. To co powiedział później to kolejne szpileczki w swoich piłkarzy
3
To się nie dzieje naprawdę xD może to jakaś incepcja. Facet ewidentnie między wierszami prosi Laporte o zwolnienie
2
Na litość boską tylko niech to nie będzie jakiś Pirlo. Jak już mają płacić 14 baniek za zwolnienie trenera to niech sprowadzą gościa który przypomni tym pilkarzynom nauczycielkę od matmy
0
@don'T.R.I.P.e https://www.fcbarca.com/101184-ronald-koeman-mlodzi-pilkarze-sa-przyszloscia-tego-klubu.html
0
@Martwy interpretuj to jak chcesz XD
2
@clyde myślę że to nie było duże wyzwanie
2
Po meczu z Bayernem Koemanowi zaczęto z każdej strony zarzucać brak pomysłu na grę więc dziś w końcu postanowił wprowadzić swój pomysł ściągnięty chamsko od Pana Zidana któremu De facto może buty czyścić
0
@don'T.R.I.P.e to są słowa Koemana dlatego wziąłem w cudzysłów xD chyba nikt nie skumał o co chodzi bo żadnego laika nie dostałem
1
@barcelonaLM I szanse 50 na 50.Barca chce ale oni nie
0
Gdyby Barcelona miała na boisku dziesięciu Araujo to dzis byłyby 3 pkt.
0
Ależ się wszystko szybko zmienia w futbolu. Jeszcze miesiąc temu oglądaliśmy "najlepsza Barcę w historii", a dziś klub upadający na horyzont zdarzeń czarnej dziury. Niech